320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kallis lugeja. Esiteks soovin Sulle imetoredaid pühi! Sellisele kaunile soovile järgneb FA karika eelvaade:

    Niisiis on meie järgmine oponent lugejale kindlasti tuttav Manchester United. Tegu on suurlinna Manchesteri paremuselt teise klubiga, mille ajalugu ulatub juba aastasse 1878 . Saavutuste poolest on tegu Leedsiga võrreldava klubiga. Mõlemad klubid on korduvalt võitnud Inglismaa kõrgliiga ning mänginud ka Euroopa Karika finaalis. Klubi peatreeneriks on juba pikki aastaid härra Fergusson, kelle muidu hiilgavat karjääri on varjutanud muuhulgas ilusate mängijate putsaga vigastamine, pitsa loopimine ja klassikaline tinapanek. Manchester Unitedi tuntumateks mängijateks läbi ajaloo on olnud Eric Cantona, Alan Smith, Rio Ferdinand, Liam Miller ja Lee Sharpe. Huvitava seigana väärib mainimist, et kumbki klubi inglastest fännidest ei resideeru Manchesteris. Võistkonna vorm koosneb punasest särgist ja pruunidest pükstest. Selle valiku taga on soov meenutada Belgia koondist ning seeläbi sisendada oponentidesse alateadliku õudu.
    FA karika vastasseisu teeb kindlasti eriti intrigeerivaks ajalooline taust. Nimelt on tegu justkui Rooside sõja kordusega, kus kohtuvad punaste ja valgete rooside leerid. Selle Yorkshire võiduga lõppenud sõja mälestuseks ilutseb ka Leedsi logol valge roos - siiruse, puhtuse ja tõelise rüütellikuse sümbol! Loodetavasti aitavad need väärtused Leedsil võitjana väljuda ka sellest lahingust. See tooks mickmccarthyliku naeratuse iga hea inimese näole, oleks õiglane ja annaks tänuväärset mõnitamismaterjali sümpaatsetele Leeds Unitedi toetajatele siin udusel Maarjamaal.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
      Kallis lugeja. Esiteks soovin Sulle imetoredaid pühi! Sellisele kaunile soovile järgneb FA karika eelvaade:

      Niisiis on meie järgmine oponent lugejale kindlasti tuttav Manchester United. Tegu on suurlinna Manchesteri paremuselt teise klubiga, mille ajalugu ulatub juba aastasse 1878 . Saavutuste poolest on tegu Leedsiga võrreldava klubiga. Mõlemad klubid on korduvalt võitnud Inglismaa kõrgliiga ning mänginud ka Euroopa Karika finaalis. Klubi peatreeneriks on juba pikki aastaid härra Fergusson, kelle muidu hiilgavat karjääri on varjutanud muuhulgas ilusate mängijate putsaga vigastamine, pitsa loopimine ja klassikaline tinapanek. Manchester Unitedi tuntumateks mängijateks läbi ajaloo on olnud Eric Cantona, Alan Smith, Rio Ferdinand, Liam Miller ja Lee Sharpe. Huvitava seigana väärib mainimist, et kumbki klubi inglastest fännidest ei resideeru Manchesteris. Võistkonna vorm koosneb punasest särgist ja pruunidest pükstest. Selle valiku taga on soov meenutada Belgia koondist ning seeläbi sisendada oponentidesse alateadliku õudu.
      FA karika vastasseisu teeb kindlasti eriti intrigeerivaks ajalooline taust. Nimelt on tegu justkui Rooside sõja kordusega, kus kohtuvad punaste ja valgete rooside leerid. Selle Yorkshire võiduga lõppenud sõja mälestuseks ilutseb ka Leedsi logol valge roos - siiruse, puhtuse ja tõelise rüütellikuse sümbol! Loodetavasti aitavad need väärtused Leedsil võitjana väljuda ka sellest lahingust. See tooks mickmccarthyliku naeratuse iga hea inimese näole, oleks õiglane ja annaks tänuväärset mõnitamismaterjali sümpaatsetele Leeds Unitedi toetajatele siin udusel Maarjamaal.
      Ära unusta Strachanit ja Giles'i

      Kommentaar


        Keegi modedest võiks Nohiku postituse ära kustutada, sellist lollust poleks nagu vaja selles teemas näidata. Igal asjal on ikka piir.

        Ülevaade on üldjoontes päris kena ja minagi loodan, et valged jõud võidutsevad, sest seda soovis oma jõulukaardil ka riigikogu kantselei. Omapärtane oli see, et kaardi peategelaseks oli Manchesteri staarründaja Rooney sarnane mütoloogiline tegelane või siis ründaja ise.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Kas Leedsi võidu puhul on oodata ManU fännide ülejooksmist?

          Kommentaar


            Valgete jõudude võidu puhul saavad reisimõtted positiivsema tõuke

            Üle müüri pole vaja küll kellelgi 3nda õhtul ronima hakata

            Kommentaar


              Leeds meenutab viimasel ajal veidi Grinchi. Ilus ja roheline ja hella hingega. Täna rikuti siis tabeli viimase pühad ja vana aasta lõpp.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Ikka lastakse mingitel relegation survivoritel juhtima minna, et põnevust tekitada. Beckford on adrenaliinisõldis lihtsalt. Huvitav, mis 90'+ juhtus, et 3 kollast, punane ja lõpuks Becksi värav kirja pandud on?!
                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  Ahjaa, kes veel juhuslikult ei tea, siis minu silmis au ja kiituse ära teeninud telekanal Viasat Sport Baltic on ka näitamas FA kohtumist Mankuga. Kuigi kordust ainult, aga asi seegi eks. (Kell 23:40).

                  Kava:




                  EDIT: Minu viga, laivis näitab ka kell 15:00.
                  Last edited by elBiD; 28.12.09, 19:23. Põhjus: EDIT
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Mängu ei näinud, aga Livescore järgi sai pool tiimi endale kollased kaardid alla, olid need siis kõik ka põhjusega?

                    Kommentaar


                      Ja 4:2 väravad: http://www.dailymotion.com/video/xbo...-4-leeds_sport

                      Poolekohaga kangelane Bromby jääb oma kaardi tõttu ManU peksimisest ilma. Kahju, saanuks luid murda.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                        Ahjaa, kes veel juhuslikult ei tea, siis minu silmis au ja kiituse ära teeninud telekanal Viasat Sport Baltic on ka näitamas FA kohtumist Mankuga. Kuigi kordust ainult, aga asi seegi eks. (Kell 23:40).

                        Kava:




                        EDIT: Minu viga, laivis näitab ka kell 15:00.

                        Lisaks näitavad ka ITV1, ITV HD, Setanta Ireland ja Fox Soccer. Ja Gamer võib neid kanaleid veel vast umbes 10 tükki öelda. Samuti on ta tekkinud juba ka Nimeta mängude listi, Molly's pole enda oma veel uuendanud.

                        Seega võib vist esitada sel hooajal umbes kuuendat korda küsimuse, et kus vaatame ja kes vaatavad?
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas oku Vaata postitust
                          Lisaks näitavad ka ITV1, ITV HD, Setanta Ireland ja Fox Soccer. Ja Gamer võib neid kanaleid veel vast umbes 10 tükki öelda. Samuti on ta tekkinud juba ka Nimeta mängude listi, Molly's pole enda oma veel uuendanud.

                          Seega võib vist esitada sel hooajal umbes kuuendat korda küsimuse, et kus vaatame ja kes vaatavad?
                          Ma olingi deliiriumis juba sellepärast, et see on ainuke kanal mida ma kodus diivanil lebotades näen, juhul kui uuel aastal maailma lõpp tuleks ja internet kaduma peaks.
                          sigpic
                          It's all about Football, Football and Nothing else.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                            Ma olingi deliiriumis juba sellepärast, et see on ainuke kanal mida ma kodus diivanil lebotades näen, juhul kui uuel aastal maailma lõpp tuleks ja internet kaduma peaks.
                            Kuna keegi ei ole kümne minuti jooksul vastanud ja ma hakkan närviliseks muutuma, siis teen ma ettepaneku otsustada vana hea Molly kasuks, kuna ma eeldan, et nad ei saa mööda vaadata kõigi eesti 7 Leedsi ja 8 ManU fänni soovidest ja näitavad samuti karmis masukonkurentsis mängu.

                            Seega kui paremaid ettepanekuid flop, turn ja river lauale ei too, siis mina olen kell 14.30 pubis ja tellin esimese õlle. Aifod, Sellid, Jürkad, Estonid ja muu intelligentne rahvas on teretulnud mekkima.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Minu 3ndal Tallinnas olek pole kah veel päris kindel

                              Kommentaar


                                Sobib oivaliselt.

                                Kuna meiega liituvad mõned säärased, kes elementaarse käitumiskoodeksiga kursis pole, siis teen eelnevalt paar märkust mida tuleb arvesse võtta. Palun riietuge soliidselt. Ei tahaks enam näha inimesi jooksuriietes või koledates punastes spordisärkides. Olgem eestlased, saagem eurooplasteks! Samuti juhin tähelepanu koosviibimise verbaalsele poolele. Palun väljendage end selgelt, mitte ärge röökige nagu elajad. Lisaks tuleb jälgida, et oma emotsioone ei väljendataks valel ajal. Rõõmsad hetked on rõõmustamiseks, kurvad kurvastamiseks. Seda on internetis keeruline seletada, soovitan lihtsalt järgida kogenud jalpallivaatajate eeskuju.
                                Jack of all trades, Master of nuns

                                Kommentaar

                                Working...
                                X