320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bradley ja Norwich:

    Smurf polnud Snoddyt 3,5 milku eest nõus ära andma, tõstis hinna 5 peale. Sihuke ruumor.
    sigpic
    It's all about Football, Football and Nothing else.

    Kommentaar


      Staadioni muru läks siis suvel vahetusse.



      Kommentaar


        Ilmselt on vastutav toimetaja puhkusel vms, aga ametlikule kodulehele mittetüüpiliselt on Leedsi lehel artikkel, milles klubidel soovitatakse Leedsi mängijate ostmiseks tehtud pakkumised endale persse pista. Sõnakasutus jääb küll korrektseks, aga siiski on tegu suht tavatu juhtumiga. Mitte, et see tegelikult ka vankumatut meelekindlust tähendaks, aga lõbus ikkagi.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Ma lugesin ka seda eile ja mulle meeldis väga viimane lause: "Bradley Johnson and Neil Kilkenny are moving on because we need better."

          Ja stata näeb välja nagu kevadine Lilleküla, kodune värk.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            presiison shotimaal.

            poisid?
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Algselt postitas oku Vaata postitust
              presiison shotimaal.

              poisid?
              tead ei. läheb tihedaks. küll aga olen ma nõus pühalikult lubama, et järgmine hooaeg ei ole varnas enam vabandusi ja olen valmis tegema teiega läbi järjekordse palverännaku pühamusse
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                +1 Konnale.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vot nii siis http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/13766296.stm

                  Kommentaar


                    see oli vist rohkem nii, et kolis perega Hispaaniasse, mitte et Barka napsas Leedsist kõigi aegade andekaima jalgpalluri
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                      see oli vist rohkem nii, et kolis perega Hispaaniasse, mitte et Barka napsas Leedsist kõigi aegade andekaima jalgpalluri
                      See on seda imelikum, et Barca ei saa talle raha anda, kuid Inglismaa omad võivad juba lepinguid sõlmida (vt Barca-Arsenal suhe).
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Kedagi Michael Woodsi mäletate? Nohh, see üks maailma parimatest ja perspektiivikaimatest noorukitest, kelle tõttu te kõik Chelsea peale hirmus pahased olite...

                        Nüüd olevat tüüp sainimas ühe Lõuna-Inglismaa klubiga ning puht juhuslikult kiidab ta samal ajal Amexi nimelist staadionit. Reaalselt muidugi keegi peale Frank Lampardi tema mängijaoskustest suurt ei tea niikuinii.

                        Kommentaar


                          Aeg tõusta püsti ja olla loendatud!

                          Niisiis on käes hetk, kus kodumaa kutsub ning persse tuleb saata töökaaslase 43 sünnipäev, kalandusklubi laager, lõngade kitarrikontsert kusagil looduskaunis kohas ja vinguv elukaaslane. Toimub soccernet.ee juubel ning ei tohi unustada, kui palju tänu me selle nõmeda nimega portaali foorumile võlgneme. Enamik meist va ehk Oku ja Meelik, ei tunneks võibolla üldse üksteist, kui me poleks kohtunud siin - oma poolsita klubi teemas. Seda tuleks vääriliselt tähistada, mistõttu kutsun ma üles sel korral osalema nii foorumi suvepäevadel, kui ka selle oluliseks komponendiks oleval turniiril. Eriti edev oleks, kui me ei peaks end sildistama, kui FC Pensionärid, vaid otse ja häbenemata Leeds United!

                          Siit probleem. Meil oleks vaja saada kokku kuus jorssi, keda jalg kannab, kellel on särk ja valge hing. Teengi nüüd juba kuu aega varem küsitluse, et kes põhimõtteliselt oleks tulemas ja kes kindlasti mitte. Loetelu võimalikest mängijatest on lühike, kuid muljetavaldav:
                          Rünno Sapiens - legend
                          Okunaator - kõige madalama liiga ründajate õudusunenägu
                          Gamer - normaalse liiga ründajate õudusunenägu
                          Smutov - sitt Tartu ajakirjanik, löönud üks kord ühes sõprusmängus peaaegu värava
                          Meelik - oskab ässitada teisi taklama, kõige parema võhmaga mees LU toetajate hulgas
                          ElBid - tundmatu suurus, aga peale vaadates tundub parem, kui enamik meist
                          Konn - looduse kroon

                          Kindlasti kvalifitseeruvad Leedsi paadunud fännidena veel mõlemad proua Šmutovad, kelle jalgpalli mängimise lembusest ma küll kunagi kahjuks kuulnud pole. Lisaks oli ElBidil ükskord kaasas tüdruk, kellel oli õiget värvi sall ja kes nägi välja, nagu ta oleks vähemalt minust ja Rünnost parem jalgpallur.

                          On ilmne, et kõik vähegi normaalsetest meestest komplekteeritud võistkonnad lööksid meile värava minutis. Aga see selleks. Nüüd on aeg näidata üles respekti foorumi vastu, marssida püstipäi väljakule ja longata sealt ka püstipäi minema. Pärast, Aegviidu rongis, räägime oma kaotused ilusaks. Pange end kirja ja kui mehi puudu hakkab jääma, siis vaatame edasi nn "peaaegu Leedsi fännide" hulgas.

                          MOT!
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Kui ma ei eksi, siis nimekirja peaks vähemalt kuuluma ka:
                            aupederast - Skint
                            kapifännid - eston ja tembu, kes on meiega koos Poola teenijannade pühamus ööbinud
                            kesteabseeteab - markko, v50, terroribanaan ja võib-olla veel mõned
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Teemasse: KOHAL ja tõenäoliselt ka +1.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Ja selga paneme kõik Alan Smithi särgid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X