320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    ülalmainit kuupäevad on minul ka tänase seisuga saadaval.

    aga okus olen küll pettunud. sinust pole ikka sittagi kasu, kui sa isegi rootsi keelt ei valda. olin täitsa ilmaasjata viisakas su vastu.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Originally posted by larry


      ma loodan siiski, et Smith siirdub ManU-sse.
      ....ei viitsi nagu..

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        no aga reisu suhtes on selge siis....
        auto on siis täis-4 inimest.
        Oku-
        .. ma lihtsalt natuke kardan, et seal peaaegu polaarjoone juures on kõige suurem staadion mahutatavusega 500 in. Ja kuidas seal nende piletitega jms. siis saab. Ilmselt kisub sinna läbi \"inglismaatellidesfännisektorisse\" poole või mis?
        ..ja veel
        Avalik pöördumine Martini poole
        äkki siis läbi Tracey näiteks või Pauli saaksid nende piletite kohta uurida..

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          Piteå IF (klubi loodud 1918, jalgpalliga alustati 1920) kodustaadion Kvarnvallen mahutab 3000 inimest, siiani on publikurekord 1800 kanti, aga koduleht neil juba pasundab, et oodatakse publikurekordit. Viimast kodumängu vaatas muide 279 inimest. Seal on muidugi jube külm ka, kuulavad raadiot parem
          Karikaid ega kuulsust meeskonnal pole. Hetkel rügab rootsi tugevuselt kolmandas liigas (neid liigasid on seal kolmandal tugevusastmel suisa 6), mingitel hallidel aegadel (1998) mängis korra ka tugevuselt teises seltskonnas, aga vaid hooaja. Enamasti olnud seal, kus praegu või aste madalamal.

          Bodeni BK (meeskond loodud 1916 ehk siis mõned aastad enne LUFC-i) kodustaadion mahutab koguni 8000 inimest, suurim pealtvaatajate arv jääb 7004 kanti (juuli 2002). Koduleht lubab neil kuni 10000 inimese äramahutamist, istekohti on siiski vaid 1500. Aga kes see staadionil ikka istub
          Hetkel mängitakse Rootsi tugevuselt teises liigas, ajaloos mingeid märkimisväärseid võite pole - enamasti on tugevuselt kolmandas ja neljandas liigas tiksutud.
          Selline fakt, et minu mäletamist mööda mängis ka Toomas Kallaste seal mõned head aastad ja seda veel üsna hiljuti. Teise liigasse tõusmise järel istutati ta alles pingile.

          Mõlema mängu hinnad, keegi vist juba mainis ka, tulevad orienteeruvalt 120 SEK.

          Ja Konn, küll sul see austus minu vastu varsti tagasi tuleb
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            Aga võimalikest vaba aja atraktsioonidest - võiks nagu vahepeal Norras käia või niisama Rootsi mägikülades piigasid hullutada. Või näiteks Milneri täis joota ...
            Kahe mängupaiga vahe on kilomeetrites väike, Rootsi miilides lausa olematu , seega võiks veidi ringi tuuritada küll, kui keegi vähegi jalgu alla võtab, et rooli istuda.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              Robinson läheb siis arvatavasti 1.5 milli eest.
              Milneri eest pakkus Tottenham 6 miljonit
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                Niih,

                Minu puhkus on varemlubatud kuupäevadel olemas. Nii et seega olen mina Rünno autos olemas. Reisi aeg pöörduda minu poole tiitliga \"Sir\". Iga kord kui ma soovin teie õlut mekkida, siis langetada pea ning ulatada oma õlu.

                Rohkem nagu polegi midagist.

                Ahjaa ... teen tagasihoidliku ettepaneku lahkuda 12.07 õhtul laevaga, mina lahkun imekenast Norra-Sverigest 18.07 hommikul või ehk isegi peale mängu, et loodetavasti seada sammud suvise Lõuna-Euroopa poole.

                Mr. (Sir) Oku
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  Ja Mr.Smutov, sellest reisist võiks kahasse ühe kena jutu vormida, mis arvad? :P
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    Mina ka, mina ka...
                    Ehk siis Rootsi hea ja Leeds veel parem.
                    Kahjuks küll arvatavasti nii, et maabun ainult teise mängu ajaks, aga kui te mind kusagile pagasnikusse ära mahutate, siis tagasi tuleks küll teiega.

                    Meelik
                    David, David, Don't sell Rio!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Tegelikult on seis nüüd selline, et eriti armas oleks kui rohkem maarjamaa koosmarssivaid poegi kunnidemaa vallutamisele abiks tuleks, oodatud on nii vanad kui uued näod. Arutasime siin onu Rünnoga ja jõudsime otsusele, et kui leiaks veel kaks-kolm Leedsi toetajat, kel juuli keskel midagi olulist teha pole, siis võiks lausa minibussiga minna. Sinna pidavat rohkem õlut sisse mahtuma ja jalgu olevat ka parem sirutada kui Rünno maanteelossis.

                      Kui keegi soovi ei avalda, siis on minek ikkagi neljakesi. Meeliku ärarääkimisega võiks ka tegelikult veidike vaeva näha ...
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        naine avaldas soovi kaasa tulla, aga see muudaks ürituse olemust. ilmselt tasuks kaaluda seda varianti juhul, kui teistelgi nii juhtub.

                        ja kui lihtsalt valvejoodikuid on vaja, siis... heh-heh... oleg täitsa mureta
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          maarjamaa poegi tuleb kolme krooni maale veelgi aga seda nädal hiljem leedsi armeest, siis kui villa poisid oku kodukandi göteburgi alla madistama tulevad nädalaks ajaks.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Originally posted by rohelineKonn


                            naine avaldas soovi kaasa tulla, aga see muudaks ürituse olemust. ilmselt tasuks kaaluda seda varianti juhul, kui teistelgi nii juhtub. ja kui lihtsalt valvejoodikuid on vaja, siis... heh-heh... oleg täitsa mureta
                            Minul võib ka juhtuda :P
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              Mis sääl salata, ka minu teinepool oleks ehk huvitatud, kui me oma aega rootsimaal mitte ainult joomise ja staadioni ümber autogrammide jahtimisega ei sisusta. Konnaga nõus - see muudaks ürituse olemust. Iseasi kui hea või halb see on
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Offtoopik, aga kui sul Eston huvi on siis võin sulle anda mõne Gbg-s oleva õllelembelise eestlase kontaktid. Kui huvi on, siis ajame seda juttu kuskil mujal edasi.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X