Laupäeval loositi 1. ringi kohtumised. Nagu näha, on oodata kahe bundesligisti väljalangemist.
Bundesliga gegen 2. Bundesliga:
Dynamo Dresden - Bayer 04 Leverkusen
Eintracht Braunschweig - FC Bayern München
Bundesliga gegen 3. Liga:
SpVgg Unterhaching - SC Freiburg
1. FC Heidenheim - SV Werder Bremen
SV Sandhausen - Borussia Dortmund
Arminia Bielefeld - 1. FC Nürnberg
Jahn Regensburg - Borussia Mönchengladbach
SV Wehen Wiesbaden - VfB Stuttgart
Rot-Weiß Oberhausen - FC Augsburg
Bundesliga gegen Amateure:
FC Teningen - FC Schalke 04
BFC Dynamo - 1. FC Kaiserslautern
ZFC Meuselwitz - Hertha BSC Berlin
Germania Windeck - 1899 Hoffenheim
RB Leipzig - VfL Wolfsburg
SVN Zweibrücken - 1. FC Mainz 05
SC Wiedenbrück 2000 - 1. FC Köln
FC Anker Wismar - Hannover 96
VfB Oldenburg - Hamburger SV
Rot-Weiss Essen - 1. FC Union Berlin
KSV Hessen Kassel - Fortuna Düsseldorf
FC Oberneuland - FC Ingolstadt 04
Holstein Kiel - FC Energie Cottbus
2. Bundesliga gegen 2. Bundesliga:
Karlsruher SC - Alemannia Aachen
Hansa Rostock - VfL Bochum
2. Bundesliga gegen 3. Liga:
1. FC Saarbrücken - FC Erzgebirge Aue
SV Babelsberg 03 - MSV Duisburg
VfL Osnabrück - TSV 1860 München
2. Bundesliga gegen Amateure:
Hallescher FC - Eintracht Frankfurt
Eintracht Trier - Fc St. Pauli
Rot Weiss Ahlen - SC Paderborn
Eimsbütteler TV - SpVgg Greuther Fürth
Kickers Emden - FSV Frankfurt
Bundesliga gegen 2. Bundesliga:
Dynamo Dresden - Bayer 04 Leverkusen
Eintracht Braunschweig - FC Bayern München
Bundesliga gegen 3. Liga:
SpVgg Unterhaching - SC Freiburg
1. FC Heidenheim - SV Werder Bremen
SV Sandhausen - Borussia Dortmund
Arminia Bielefeld - 1. FC Nürnberg
Jahn Regensburg - Borussia Mönchengladbach
SV Wehen Wiesbaden - VfB Stuttgart
Rot-Weiß Oberhausen - FC Augsburg
Bundesliga gegen Amateure:
FC Teningen - FC Schalke 04
BFC Dynamo - 1. FC Kaiserslautern
ZFC Meuselwitz - Hertha BSC Berlin
Germania Windeck - 1899 Hoffenheim
RB Leipzig - VfL Wolfsburg
SVN Zweibrücken - 1. FC Mainz 05
SC Wiedenbrück 2000 - 1. FC Köln
FC Anker Wismar - Hannover 96
VfB Oldenburg - Hamburger SV
Rot-Weiss Essen - 1. FC Union Berlin
KSV Hessen Kassel - Fortuna Düsseldorf
FC Oberneuland - FC Ingolstadt 04
Holstein Kiel - FC Energie Cottbus
2. Bundesliga gegen 2. Bundesliga:
Karlsruher SC - Alemannia Aachen
Hansa Rostock - VfL Bochum
2. Bundesliga gegen 3. Liga:
1. FC Saarbrücken - FC Erzgebirge Aue
SV Babelsberg 03 - MSV Duisburg
VfL Osnabrück - TSV 1860 München
2. Bundesliga gegen Amateure:
Hallescher FC - Eintracht Frankfurt
Eintracht Trier - Fc St. Pauli
Rot Weiss Ahlen - SC Paderborn
Eimsbütteler TV - SpVgg Greuther Fürth
Kickers Emden - FSV Frankfurt
Kommentaar