320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti karikas 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas sellest lippude värgist ka pilte on?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Kas sellest lippude värgist ka pilte on?
      Jalgpall.ee koduka kaudu leidsin sellised
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
        Jalgpall.ee koduka kaudu leidsin sellised
        https://www.facebook.com/media/set/?...1113814&type=3
        tänud! Vähemalt lipuasjandus on klubidel arenenud
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          piltide järgi otsustades tundub, et tegu oli väga õnnestunud üritusega.
          Kalju rannaturniiri pole üldse mõtet välja tuua kui finaalile vastutöötamist, kuna Jalgpalli Liit ise pani 2. liiga mängud samale päevale. olin ise finaalile kindel tulija, kuni selgus, et mu enda meeskond mängib samal päeval Türil. väga oleksin tahtud ka kell 14 alanud laadast osa võtta, aga see olnuks võimatu ka erahelikopteri olemasolu korral.
          et EJK seda asja siiski väga tõsiselt ei võta, näitab asjaolu, et uue karikasarja esimese ringi paare, mida nende lippudega seal laupäeval loositi, pole siiani - st loosimisest ülejärgmise päeva ennelõunani - vaevutud avaldama.

          Kommentaar


            palun http://jalgpall.ee/news.php?st=style...s&news_id=3823

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Podholjuzin viskas küljeauti korra pool jalga üle joone ja siis kohe järgmisel korral lajatas terve jala üle selle. Takkapihta siis muidugi see Toometi nurgalöök. Ma saan aru, et mäng oli juba sisuliselt tehtud, aga jalgpallireeglitest oleks siiski võinud kinni pidada. Midagi sellist pole isegi Eesti jalgpallis varem kohtunike esituses näinud.

              Aga muidu oli ju hästi korraldatud finaal. Nagu päris.
              Algselt postitas EJL
              Sooritus
              Küljesisseviske hetkel on mängija:
              19
               näoga väljaku poole
               puutub mõlema jalaga kas küljejoont või maapinda väljaspool küljejoont
               kasutab viskeks kahte kätt
               viskab palli kukla tagant üle pea
              Viskaja ei või palli teistkordselt puutuda enne, kui seda pole puutunud mõni teine
              mängija. Pall on mängus, kui pall on väljakule visatud.
              Ehk määrustevastane oli ainult teisena kirjeldatud vise, kui muidugi millegi muu vastu ei eksitud.
              Teisi reegleid võid siit lugeda - http://jalgpall.ee/docs/reeglid.pdf
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                ...oleks ma oma koshmaarseimateski unenägudes osanud ettenäha et olen juba 2,5 h. enne avavilet staadionil koos pojaga et vaadata Levadia vs Transi mängu...
                Aga tore üritus oli tõesti , mina isiklikult ei ole 20aaasta jooksul meistriliiga meekondade vahelisel mängul sellist feelingut ja meeleolu kogenud. Oleks siis üks sats veel Transi asemel Kalju või Flora (või Paide, Tartu jne) olnud siis oleks juba koondise mängudel kogetav meeleolu
                RummaBastards!

                Kommentaar

                Working...
                X