320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste MM 2011 Saksamaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    vaatasin ka täna USA-BRA mängu, pole ammu kohtuniku peale nii närvis olnud. See brasside pennal ja selle kordamine olid ikka naljanumber. Muidu mängu täispikkuses ei näinud ja skoori ei tea, aga selle pendla võttis ilusti ära USA üpriski kena väravavaht

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
      vaatasin ka täna USA-BRA mängu, pole ammu kohtuniku peale nii närvis olnud. See brasside pennal ja selle kordamine olid ikka naljanumber.
      Kas sul on silmanägemisega probleeme või pole sa mitte kunagi jalgpalli reegeleid lugenud?
      1. USA kaitsja hoiab täiesti avalikult ja pikalt Brasiilia ründajat särgist. Kindel penalti.
      2. USA kaitsja oli selgelt enne penalti löömist jooksnud karistusalasse sisse. Reeglite järgi läheb löök kordamisele.

      Kommentaar


        #33
        Võid ise endale prillid osta
        Pendla andmisel oldi õlg õla kõrval, mõlemad nügimas ja mõlemad sirutavad jala palli poole. Pigem hoiab särgist brass...
        Ning esimese äravõtmisel pole mängija füüsiliselt kasti sisenenud. Kui sa need prillid saad, siis ehk näed, et ta on sammu peal löögihetkel.
        Ärapanemisvajadus sul, mis muud.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
          Võid ise endale prillid osta
          Pendla andmisel oldi õlg õla kõrval, mõlemad nügimas ja mõlemad sirutavad jala palli poole. Pigem hoiab särgist brass...
          Võib-olla ma tõesti vajan prille, sest mulle tundub, et ameeriklasel on vastase särk nii tugevas haardes, et see hakkab juba välja venima. Ilmselt "normaalse silmanägemisega" inimesed näevad sellel pildil hoopis brasiillast särgist hoidmas. Tõesti ei oska öelda...




          Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
          Ning esimese äravõtmisel pole mängija füüsiliselt kasti sisenenud. Kui sa need prillid saad, siis ehk näed, et ta on sammu peal löögihetkel.
          Ärapanemisvajadus sul, mis muud.
          Vau! Pole "füüsiliselt" kasti sisenenud? Kas see on siis hologramm või hoopis mingi vaimne projektsioon temast mis löögi hetkel ammu kastis sees on?

          Kommentaar


            #35
            nägin ainult pennusid ja mulle meeldis, et kohtunik ka seal lööki korrata lasi, kui väravavaht selgelt joonepealt väljas oli löögi ajal.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Võib-olla ma tõesti vajan prille, sest mulle tundub, et ameeriklasel on vastase särk nii tugevas haardes, et see hakkab juba välja venima. Ilmselt "normaalse silmanägemisega" inimesed näevad sellel pildil hoopis brasiillast särgist hoidmas. Tõesti ei oska öelda...
              on sul veel pilte või videomaterjali tolle situatsiooni kohta?

              hetkel on olukord juba lõppenud ning see, et üks üritab teisele näpud mootorisse ajada pole viga - pesuehtne võitlusmoment.

              e: http://www.101greatgoals.com/videodi...0%8F-12726313/

              yeah right oli see penalti
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #37
                Leidsid ka parima pildi, selle, kus löök oli juba toimunud vaata videot ja vbla näed, et mõlemad annavad nügimisel kõvasti kätega peale. Mänguline korralikult füüsiline olukord.
                Teine pilt. jään oma arvamuse juurde, et ta pole kasti sisenenud. Selleks ta peab kasti astuma ju, kuid seda sammu ta pole jõudnud lõpetada.
                nuta või naera, igal ühel omad vaatenurgad.

                Kommentaar


                  #38
                  Kuule umbadapopp, saa üle juba. Naljakas lugeda, kuidas sa igahinna eest (isegi peale piltide ettenäitamise) üritad seda USA'd kaitsta.
                  "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                  Kommentaar


                    #39


                    Tee, mis sa tahad, aga mina ütleks et oli 50-50 olukord, kus brasiillanna sirutas jala välja ja kukkus pärast üksteise tirimist õhus dramaatiliselt mille peale kohtunik arvatavasti kohe reageeris ja eemaldas ameeriklase. Kohtunik oli ka sellise nurga all, kus ta ei näinud kuidas brasiillanna samuti tiris. Seega mina ütleks, et penaltit ei oleks tohtinud anda ja eemaldamine oli ebaõiglane.
                    Mis puutub, aga pendla olukorda, siis sai ju kollase väravavaht, kes "astus enne löögi tegemist joone tagant välja" tehes nurga väiksemaks. Okei, mängija astus tõesti varem 16 kasti ja seega oli korduslöögi määramine lõpuks õige, aga kollase andmine väravavahile siiski ju vale.

                    Lõpuks siiski õiglus võitis, ütleksin selle peale.

                    Kommentaar


                      #40
                      ega tegelt enam ei viitsikski, aga ma siiani arvan samamoodi. aga tõesti, las jääda, USA sai ju edasi.
                      Oleme palju hullemaid ja arusaamatumaid otsuseid näinud.
                      Kui lõpuni aus olla, siis isegi mõistan, et miks need otsused nii tehti, aga väike arutelu ei tee paha

                      Kommentaar


                        #41
                        pigem arvan, et väravavaht sai kollase protesteerimise eest või on kusagil kindlad andmed väitmaks vastupidist?

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
                          ega tegelt enam ei viitsikski, aga ma siiani arvan samamoodi. aga tõesti, las jääda, USA sai ju edasi.
                          Oleme palju hullemaid ja arusaamatumaid otsuseid näinud.
                          Kui lõpuni aus olla, siis isegi mõistan, et miks need otsused nii tehti, aga väike arutelu ei tee paha
                          ma pole reeglitega küll väga detailselt kursis, kuid kui penalti tühistati sellepärast, et usakas oli kastis, siis on kõik õige. ma nüüd lihtsalt ei tea, mille järgi täpselt kasti sisenemine registreeritakse - kas peab ilmtingimata jalg kastis muru puudutama või piisab sellest kui keha üle piiri on.
                          kui jalg peab isegi kastis muru puudutama, siis... jah nii ka oli, kuid ma ei tea, mis krdi bio-giga-mega-tech prille (ääre-otsa)kohtunik kandis, et oli tolles eksimuses veendunud.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
                            Teine pilt. jään oma arvamuse juurde, et ta pole kasti sisenenud. Selleks ta peab kasti astuma ju, kuid seda sammu ta pole jõudnud lõpetada.
                            Pall on väljas, kui ta yletab väljaku piirjoone, vahet pole, kas ta on maad puudutanud vöi mitte. Samuti loetakse suluseisu ylakeha järgi. Nii et usun, et ka trahvikasti astumist arvestatakse sarnaselt.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
                              Teine pilt. jään oma arvamuse juurde, et ta pole kasti sisenenud. Selleks ta peab kasti astuma ju, kuid seda sammu ta pole jõudnud lõpetada.
                              nuta või naera, igal ühel omad vaatenurgad.
                              Oled kossuss liiga kinni?

                              Kommentaar


                                #45
                                Kui ta on jalgpallimängimiseks lubatud kehaosaga juba üle joone, siis on ta kastis sees. Samamoodi on suluseisuga, kui ründaja on peanupuga sulus, aga kehaga on joonel, on siiski suluseis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X