320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Türgi - Eesti, 10. august 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Türgi - Eesti, 10. august 2011

    Eesti jalgpallikoondis kohtub kolmapäeval, 10. augustil Istanbulis peetavas ametlikus maavõistlusmängus Türgiga.

    "Soovisime algselt 10. augustil mängida Eestis ja viia kohtumine Tallinnast välja Otepääle, paraku käivitus üks pikalt töös hoitud võimalustest ja nii lendab meeskond seekord Istanbuli. Estonian Airi tšarterlennu abil on kolmepäevasele puhkusereisile oodatud ka jalgpallihuvilised," lausus Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak.

    "Soovime jätkuvalt mängida koondisega ka väljaspool Tallinna ja teeme seda esimesel võimalusel."

    Eesti koondis on viimasel ajal pidanud suure hulga sõpruskohtumisi väga tugevate vastastega - Brasiilia, Uruguay, Portugal, Horvaatia, Tšiili, Baskimaa - nüüd lisandus siia nimekirja veel üks maailma tippu kuuluv koondis, lisaks ootab sügisel ees mäng Ukrainaga.

    "Endiselt on jõus plaan pidada lähitulevikus mõned mängud ka vähem nimekamate vastastega," lisas Pohlak.

    Praegu FIFA edetabelis 30. kohta hoidev Türgi jõudis 2008. aasta Euroopa meistrivõistlustel poolfinaali ning saavutas 2002. aasta maailmameistrivõistlustel 3. koha. Türgi koondise peatreener on kuulus hollandlane Guus Hiddink.

    Eesti ja Türgi on omavahel kohtunud viiel korral. 1924. aastal sai Türgi Tallinnas 4:1 võidu (Eesti värava lõi Oskar Üpraus), 1996. aastal mängiti Kadrioru staadionil 0:0 viiki. 2006. aastal Saksamaal Hamburgis peetud matš lõppes 1:1 viigiga (Eesti värava lõi Tarmo Neemelo) ning 2008. aastal A. Le Coq Arenal toimunud MM-valikmäng 0:0 viigiga.

    Viimati oldi vastamisi 2009. aastal Kayseris, kus Eesti asus MM-valikmängu küll Vladimir Voskoboinikovi tabamusest 1:0 juhtima, kuid pidi tunnistama vastaste 4:2 paremust (Eesti teise värava lõi seisuks 2:2 Konstantin Vassiljev).

    Tšarterlend Türgi - Eesti mängule väljub 8. augustil Tallinnast, tagasilend Tallinna pärast kohtumist. Täpsemad kellaajad on selgumisel. Edasi-tagasi reisi hind, mis sisaldab lennureisi koos lennujaamamaksudega, toitlustust lennukis, pääset mängule ja transporti staadionilt lennujaama, on 290 eurot. Kohtade müük reisile algab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehe E-poes pileti broneerimise alamjaotuses tänase päeva jooksul.

    Eesti vs Türgi läbi aegade:

    19.06.1924 Tallinn, Eesti - Türgi 1:4
    29.05.1996 Tallinn, Eesti - Türgi 0:0
    28.05.2006 Hamburg, Türgi - Eesti 1:1
    15.10.2008 Tallinn, Eesti - Türgi 0:0 (MM-valikmäng)
    05.09.2009 Kayseri, Türgi - Eesti 4:2 (MM-valikmäng)
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    #2
    Kurat, ma oleks eelistanud küll pigem kodumängu Otepääl, olgugi mõne nõrgema vastasega.

    Kommentaar


      #3
      Pole hullu, ma võin mõne koondislase asemel ise Istanbuli puhkama sõita.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Kurat, ma oleks eelistanud küll pigem kodumängu Otepääl, olgugi mõne nõrgema vastasega.
        +1+1+1+1+1

        Kommentaar


          #5
          kas sinna minnakse C.D.E.F koondisega? Kutid ei viitsi ju mängida

          Kommentaar


            #6
            Kebab,siit ma tulen...

            Kommentaar


              #7
              Ma loodan, et seekord, kuna tegu tšarteriga võetakse kaasa 22-23 meest, otsitakse üles näiteks Ojamaa, Ratnikov ja haaratakse sappa kõik, keda tasuks koos põhimeestega katsetada. Kui kõik ei saa platsile, ei saa, ka pingilt mängu jälgida ja põhimeestega koos trenni teha on tulevikule mõeldes ainult kasuks.
              Sõprusmäng pole valikmäng. Las põhitegijad tunnevad, et hingatakse kuklasse...

              Tegelikult kahju, et Otepää ära langes, palju neid üldse on, kes 290 euro eest on valmis sõprusmängule lendama? 150 eurot maximum ja lennuk oleks rahvast enam-vähem täis.

              Kas ETV jätkab sõrusmängude ülekandmist või L-Ameerika trip jääb erandiks?

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas marconius Vaata postitust
                Kebab,siit ma tulen...
                Aga hamam?

                Tundub et tšarterist odavamalt ei saagi Istanbuli kui just airbaltic mingit soodukat ei tee.

                Lätis muideks tore mäng 10/08/11
                Latvia - Finland

                Kommentaar


                  #9
                  Eesti koondise mängud tehnilise Türgiga on alati huvitavad olnud.Eestil on ka nende vastu päris head tulemused.Loodame , et hetkel valitsevale mõõnale järgneb tõus just mängus Türgi vastu.Igas halvas on tegelikult ka midagi positiivset.Noored poisid saavad kogemusi maailma klassiga koondiste vastu mängides ja minu arvamusel tuleb see ainult kasuks.Edu koondisele!

                  Kommentaar


                    #10
                    Kui Eestil on täiskoosseis, võib sealt isegi midagi head tulla.

                    Kommentaar


                      #11
                      Keda sa nimeliselt täiskoosseisu all silmas pead? Lihtsalt viimasel ajal oleme näinud, et mõni noor on palju asjalikum kui vana- kala.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Stok
                        Kes siis täpsemalt? Kes lööb jalaga ukse lahti ja peksab vana kala oma koha pealt minema?
                        Aga palun: Meerits in - Kotenko out
                        299195

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Stok
                          Kes siis täpsemalt? Kes lööb jalaga ukse lahti ja peksab vana kala oma koha pealt minema?
                          Luts <-> Puri

                          Kommentaar


                            #14
                            Teniste, Luts, Palatu tulevad esimese hooga kohe pähe, kes on üsna kindlasti vanakaladele kuklasse hingajad. Kindlasti on neid veel.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kui vaadata viimaseid koondise koosseise, siis võiks ju Levadiast ka mõnda noort kutsuda. Arusaamatu, miks ainult florast ja tammekast.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X