320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Copa Libertadores

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    järgneval ööl läheb jälle lahti kaheksandikfinaalidega
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Kommentaar


        Täna siis nii. Minu jaoks suurim üllatus kindlasti Emeleci võit. Flamengo on mingi ropu koguse raha sinna meeskonda tagunud, aga hetkel on seis suht kusine. Boca poolelt võib väga-väga rahule jääda tulemusega. Taga null ja ise sai löödud lõpuks. Neil on ilgelt värdjas kunstmuru mis annab korraliku kodueelise, aga seekord olime selleks valmis. Said 90+5 VAR abiga ka kahtlase penalti, aga selle lajatas Ruben otse vastu posti.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Kui midagi veidrat ei juhtu, siis peaks Gremio ka edasi saama.

            Kommentaar


              Ei juhtunud midagi veidrat. Brasiilia on finaalis.

              Kommentaar


                Argentina ka.

                Igal juhul ootab ees kaks äärmiselt põnevat poolfinaalipaari.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Argentinal seekord ainult 2 klubi veerandfinaalis ja mõlemad said just brasside vastu võidud. Brassidel siis 4 klubi edasi ja nüüdsest kuni finaalini madistatakse omavahel, vähe imelik küll see loos
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Brasiilia saab üldse rohkem kohti, ma ei saa aru miks ¯\_(ツ)_/¯

                    Aga Quito ja Cerro on parajad pähklid Kindlasti on Boca ja River suured soosikud mõlemad paaris, aga lihtsat ei tohiks midagi tulla.

                    Ma neid Brasiilia satse nii süvitsi ei tunne, aga suht selline mulje on küll hetkel, et võta üht ja viska teist. Inter mängib vist suht OK mängu ja enamvähem stabiilselt. Palmeiras võib mängida väga head mängu ja järgmine päev on täiesti sitakotid. Gremioga vist suht sama lugu? Flamengoga on umbes see iga aastane värk, et topitakse meeskonda rohkem raha, kui teised vist kokku ja lõpuks ei saada oma mängu ikka käima.

                    Kommentaar


                      Enne tänast oli LDU Quitol rahvusvahelistes kodumängudes 9 võitu järjest. Ecuadori mägedest 3-0 võiduga tagasi tulla on kergeltöeldes võimas. Viimati võideti sellistes kõrgustes 1965!

                      Kommentaar


                        River ka ühe jalaga poolfinaalis. Varsti ongi Boca - River mängud mingis faasis Libertadoreses täiesti tavaline nähtus, juba hetkel ollakse peaaegu kõigist teistest Lõuna Ameerika klubidest suht pika puuga üle ja see vahe aina suureneb iga aastaga. Brassid suudavad sammu pidada ainult, aga mulle tundub nagu seal võiks mõni klubi päris kergesti ära kukkuda mingiks ajaks, raha kulutatakse meeletult ja kui tulemusi ei tule....eks näis.

                        Kommentaar


                          Vau. Okei. Gremio edasipääs oli minu jaoks kerge üllatus.

                          Kommentaar


                            siit vist pole läbi käind aga väga hea lühidok üldse super kanalilt:
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Ma avastasin öösel kell 1, et poole tunni pärast on Boca Juniors-River Plate poolfinaali teine mäng. Tegemist oli vist esimese korraga kui ma Lõuna-Ameerika klubijalgpalli vaatasin. Võrreldes Euroopaga on emotsiooni kõvasti rohkem, aga taktikalise poole pealt tundus mäng küll paras uhamine, kus kõigil oli platsil liiga palju ruumi. Kohtunikule eriti kaarte anda või vigu vilistada ka ei meeldinud.

                              (Boca võitis 1-0, aga kahe mängu kokkuvõttes läks River Plate 2-1 finaali)

                              Kommentaar


                                teine mäng siis läks üllatuslikult nii ühte väravasse, kui Flamengo võitis kodus Gremiot koguni 5-0.
                                Jorge Jesus on Flamengos vat et jumala staatuses.

                                Finaal saab võimas olema, sest vastakuti lähevad Brasiilia ja Argentina suurimate fännibaasidega klubid
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X