320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Copa Libertadores

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teisel poolajal pani River 2 vastu ja on finaalis!



    Kommentaar


      Copa Libertadores on nii vinge turniir, et peaks vist taas une arvelt hakkama seda turniiri jälgima. Eilne mäng oli üks ehe näide sellele!
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Päris valus pauk Gremiole kaotada viimase minuti penaltist. Enne seda oli ju kõik kontrolli all.
        Palmeirasel hoopis vastupidine olukord, kus tuleb 0-2 seis ümber pöörata. Vägisi kisub et finaal on Superclasico
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Kommentaar


            River ikka oskab Copa Libertadores mänge ümber pöörata. Eelmise aasta septembris kaotati Jorge Wilstermannile (Boliivia) avamängus 0-3 ning teises mängus tehti seda: https://int.soccerway.com/matches/20...rmann/2566798/
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Gremio läks 90 minutit kaitses istuma ja maas vedelema. Nii see asi ikka ei käi..

              Gallardol oli mängukeelust suht pohui muidugi. Oma abitreeneriga suhtles raadiosaatja abil, poolajal maskeeris end nokamütsiga ja läks ikkagi Riveri riietusruumi... mõlemad tegevused ilmselgelt keelatud. Siit tuleb ilmselt uus laks karistusi finaaliks.

              Ja nii palju kui ma olen Argentina inimestega suhelnud, siis Superclasico finaali ei tahtnud kummagi fännid väga. Niigi on riik ja majandus täiesti perses omadega ja siis veel selline viitsütikuga pomm pealinna. Aga noh enne peab Boca muidugi Palmeirasest jagu saama homme hommikul.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Gremio läks 90 minutit kaitses istuma ja maas vedelema. Nii see asi ikka ei käi..

                Gallardol oli mängukeelust suht pohui muidugi. Oma abitreeneriga suhtles raadiosaatja abil, poolajal maskeeris end nokamütsiga ja läks ikkagi Riveri riietusruumi... mõlemad tegevused ilmselgelt keelatud. Siit tuleb ilmselt uus laks karistusi finaaliks.

                Ja nii palju kui ma olen Argentina inimestega suhelnud, siis Superclasico finaali ei tahtnud kummagi fännid väga. Niigi on riik ja majandus täiesti perses omadega ja siis veel selline viitsütikuga pomm pealinna. Aga noh enne peab Boca muidugi Palmeirasest jagu saama homme hommikul.
                ise mängu ei näinud, aga kui veel nii juhtus, siis võib veel huvitavaks minna.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Libertadoresel ikka juhtub
                  Ei kujutaks ette, et champions leagues sellist nalja näeks.









                  Kommentaar


                    ok, vaatasin nüüd brasside meediat ja Borre värav tundub käega löödud olevat, vähemalt Gremio apelleerib sellele
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Oligi käega, aga seda VAR ei näinud
                      Apelleerivad kogu sellele raadiosaatja ja poolaja tsirkuse peale ka, aga kuuldavasti ei anta neile ikka 3-0 tehnilist võitu. Sellise olukorra karistamist ei ole vist Libertadorese reeglites kuidagi sõnastatud ja nagu ei saaks midagi teha. Ei tea, segane värk.

                      Kommentaar


                        ok, siis läheb veel äkki huvitavaks siiski
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Poolajaks on Boca Juniors 1-0 ees Wanchope väravast.
                          Palmeirasel on nüüd 45 minutiga vaja 4 lüüa.

                          Kommentaar


                            Kurat oli see alles mäng!

                            Kommentaar


                              Ja meil on Superclasico finaal! Esimest korda Copa Libertadorese ajaloos. Ma ilmselt ei liialda väga palju, kui ma väidan et tegu on klubijalgpalli ajaloo suurima mänguga

                              Kommentaar


                                Gremio on oma kaebuse esitanud. Nende koosolek kestis CONMEBOLis 8 tundi. Laupäeval tehakse lõplik otsus. Gremio president ise oli küll väga positiivselt meelestatud ja usub, et nad saavad 3-0 võidu.
                                Minu ennustus: Gallardo saab 2 mängulise keelu ja äärmisel juhul peatatakse tema litsents mõneks kuuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X