320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sünnipäevalapsed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sünnipäevalapsed

    Kui vaatate põhilehe alla, siis panete tähele, et täna on sünnipäev T20s-il, kes saab suisa 24-aastaseks ning selle puhul siis meie suured õnnesoovid.

    Ehk siis oleks päris tore, kui teised samuti oma sünnikuupäevad paika paneksid.

    Seda saab siis teha: Minu kodu - Minu profiil ja seal see ongi, voila, lõpuks vajutada ka all olevat nuppu, Uuenda profiili.

    Eksole.

    P.S. Minu seaded alt saab valida kolme foorumi värvi vahel. Kui selline asi meeldib, siis ehk lisame tulevikus veel neid juurde.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Mina tahan musta ja punast!!!
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3

      See oli praegu tõeliselt ilus sinust Martin, et ära mainisid...!

      [glow tcolor=punane, fcolor=punane, size=12, strength=3]Aitäh![/glow]
      Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

      Kommentaar


        #4
        Originally posted by T20s

        See oli praegu tõeliselt ilus sinust Martin, et ära mainisid...!
        Pole tänu väärt kohe üldse, sest eks see lihtsalt oli esimene suurepärane näide, et see sünnipäeva asi töötab ka ning seetõttu said kohe ka eraldi topicu enda sünnipäev möödus kahe päeva eest ning eile magasin Leida oma maha, seega vedas kah, et täna midagi juhus jälle.

        Kuid ikkagi - õnnesoovid.

        Peale selle: proovin lisada ka sellise asja nagu käesoleva KUU sünnipäevad, ehk siis saab valmistuda juba õnnesoovideks, kellel nt. aprilli jooksul on.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Mõtlesin, et vaatan siis, kas mul ka profiilis sünnipäev paigas ja ennäe:

          Sünnipäev: April 4th, 2002

          Ja seda veel nii mitmelgi teisel tegelasel, kes ilmselt polnud seda varem paika pannud? Siit aga küsimus, miks meie ei ilmu alla sünnipäevaliste nimistusse?
          Jalgpallihaigla patsient #172
          Diagnoos: raskekujuline futboliit

          Kommentaar


            #6
            Originally posted by Rainman


            Mõtlesin, et vaatan siis, kas mul ka profiilis sünnipäev paigas ja ennäe:

            Sünnipäev: April 4th, 2002

            Ja seda veel nii mitmelgi teisel tegelasel, kes ilmselt polnud seda varem paika pannud? Siit aga küsimus, miks meie ei ilmu alla sünnipäevaliste nimistusse?
            Arvatavasti kui sa pole ka homseks omal kuupäeva paika pannud, näitab sul sünnipäevaks 5th April 2002! Enne kui ple ise paika pannud, ei tohix ta vist midagi näidata?!
            Nii arvan mina...
            Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

            Kommentaar


              #7
              Tähendab, selle sünnikuupäevaga on selline kamm, et mõned kasutajad kas on valesti aru saanud, korralikult mittevaadanud või meelega pannud väga ebareaalsed kuupäevad ala 04.04.2002 eksole

              ...ja see kahjuks rikub lõbu
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                Liikmeid: 911 <------ Superhea ikoon siia
                Jalgpallihaigla patsient #172
                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                Kommentaar


                  #9
                  probleem

                  Üritan juba kaks korda oma sünnipäeva õigeks sättida, aga ei õnnestu...selle asemel figureerib profiilis December 31st, 1969. Ei taha nii vana olla . Ikka pea 9 aastat noorem
                  Mida teha?

                  Kommentaar


                    #10
                    probleem lahendatud

                    nüüd peaks kõik korras olema. Tuleb ikka IE-d kasutada, Opera-ga kuidagi ei õnnestunud, seal on kuupäeva ning kuu lahter kuidagi üheks moondunud .

                    Kommentaar


                      #11
                      Originally posted by Martin

                      P.S. Minu seaded alt saab valida kolme foorumi värvi vahel. Kui selline asi meeldib, siis ehk lisame tulevikus veel neid juurde.
                      Mina kasutan hetkel rohelist värvi, täitsa ilus. Ega küll küllale liiga ei tee, nii et lisage aga!
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #12
                        DelPiero hakkab vaikselt poolduma või.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #13
                          Palju õnne väikesele sen´ile, kes saab täna 2 aastaseks ja väikesele Ariol´ile kes võib hakata autoga sõitma
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #14
                            Originally posted by vandersell

                            Palju õnne väikesele sen´ile, kes saab täna 2 aastaseks ja väikesele Ariol´ile kes võib hakata autoga sõitma
                            Tänased sünnipäevalapsed: Senmaster (84), Repserto LuaLua (14), Ariol (16)

                            Päris hea
                            Jalgpallihaigla patsient #172
                            Diagnoos: raskekujuline futboliit

                            Kommentaar


                              #15
                              Jah Senmaster sai eile kaheseks ja täna on 85. Sellise pullitegemise puhul pole sünnipäevade märkimisel küll mõtet. Võtan enda sünnipäeva maha.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X