320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top 5 elu edetabelid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Starcraft - Terran lemmar, vahel Protoss. Zergi jätsin üldse vahele, aga nüüd vahest hoian nendele pöialt.
    Quake 2. Rail only serverid lemmar.
    Heroes 2. Titans lemmar.
    Commandos. Green Beret lemmar.
    Contra.

    -e- a jaa Carmageddon ja see pealtvaates GTA olid ka teemaks.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      1. PUBG
      2. Hearthstone
      3. CM ja FM seeriad
      4. CIV seeria
      5. X-com seeria
      6. Diablo seeria
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        1. CS:GO ja 1.6
        2. FIFA 11
        3. Rust
        4. Valheim
        5. Trackmania Nations Forever

        Kommentaar


          Football manager (eriti 09, milles mul on siiamaani üks save pooleli) alates CM-st 03/04.

          Fifat on korralikult mängitud. Kõige rohkem Fifa99.

          Heroes 3 vist. Seda sai korralikult mängitud. Hilisemad versioonid ei toitnud.

          Age of Empires 2. Oi seda sai sittakanti mängitud.

          Rollercoaster Tycoon. Oi neid magusaid aegu. See strateegia on täiega peale läinud.

          Pärast XBOXi ostmist on hinge läinud GTA V ja eriti Batman Arkham Knight.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            1. Runescape vast mängitud ajaliselt kõige kõige rohkem elus
            2. Counter-Strike 1.6 samuti on olnud nolife ajad noorena, kus sai isegi kooli ülelastud
            3. San Andreas ja Multiplayer ka mis olid kunagi ikkagi omast ajast nii ees ja über asjad
            4. Football Managere on saanud ikka kõvasti pelada
            5. Fifa sõpradega joogi+fifa õhtud on alati vinged olnud

            Kommentaar


              1. FIFA 07.
              2. Cossacks: European Wars.
              3. Age of Empires III.
              4. Wolfenstein: Enemy Territory.
              5. Battlefield Vietnam.

              Honourable mentions; Grand Theft Auto, Hitman, DayZ, Age of Mythology jne.

              Kommentaar


                1. Heroes III. Parim strateegiamäng ka 22 aastat hiljem. Teed rahuliku 10h sessiooni multi v singleplayer ja see tundub nagu kohvipaus.
                2. heroes V. Uuele ilmselt parim Heroes seeriast. Siin sai ka mappe lisaks netist peale vöetud, mis väga tuusad nagu Heroes III`s
                3. heroes II. Legendaarse mängu esimesed andmised. Timmid dungeonsi lossis 1-2 nädalaga mustad draakonid peale ja hakkad armageddoniga lammutama. Miinus oli see, et lossid olid ebavördsed. Necromanceri lossiga sai üks map ka maksimaalse kiirusega ära tehtud, 13 päevaga
                4. Colin Mcrae rally 2. Blinn, see oli ka hea mäng. Kui möned siin tegid Soome katse rekordeid, siis minu speciality oli Austraalia kiired katsed ja pikad libisemised. Seal sai asi täiesti maksimaalseks timmitud, ilmselt ka midagi world record kanti
                5. PES ilmselt 2007-2008. Ükskord läksin söbrale Tartusse külla, et terve NV PES pelida. 26h pikkune sess järjest osutus pikimaks. Korra oli ta mulle 2000+ völgu, aga siis rääkis diili 100 vs 700 peale. Müügivend rsk. Pärast olin talle ise 300 sees. Aga löbus värk

                vajab mainimist: Commandos, Heroes and Generals, Need for speed most wanted, Worms 2, Digging Jim, Uberstrike

                Kes viitsib vöin antimalet mängida vöinoh, kui väga vaja siis tavalist malet
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Runescape
                  Call Of Duty 2
                  FIFA
                  Call Of Duty 4
                  FM 2012


                  Need on mängud, mida ma olen elus enim tunde mänginud. Listist jäid napilt välja McRae seeriad, GTA:SA ja GTA V.

                  FM 2012 on ülevalolevas listis ainus, mida praegu veel mängin aeg-ajalt - easy, see jookseb mu 11" netbookis nagu valatult ja hommikukohvi kõrvale hea Fiorentinaga toksida aastas 2043

                  Kommentaar


                    suva järjekorras
                    Metal Gear Solidite sari 1-3
                    Fallouti sari (v.a. 3 oli kefa)
                    AoE 1-3
                    HoMM 3 ja 5
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Mul mingid erinevad ajastud.

                      PS1 ja PS2, siis olin konsoolivend. Viimane konsool oligi PS2.

                      Siis tulid arvutid. Sai mingi PC majandust fännatud.

                      Ja nüüd viimased aastad ei fänna midagi, mängin päriselus mingeid mänge hoopis.

                      Aga. Suurimad jäljed on jätnud GTA Vice City oma musa ja vibe'iga, San Andreas oli lihtsalt nii cool ja olin Eestis esimese 20 seas, kes pela ostsid. Samuti see, et klassivennad ootasid arvuti peale ja ma samal ajal juba pelasin seda nii et vähe ei olnud. GTA IV oli väga lahe, mulle storyline meeldis ja üleüldse nagu suur samm edasi eelmistest.

                      Megalt võimsa jälje jättis Far Cry 3. Ainus kord elus, kui olen lasknud kellegi sünnipäeva üle, et pelada. Aga see oli seda väärt. Sealse mängu storyline, põnevus, mitmekülgsus ja kaasahaaravus oli tipp. Väga tahaks 4 ja 5 mängida, aga pole kuidagi jõudnud või viitsinud tegeleda. Üldse kuidagi keerukas on mängida sellist stiili asju kuskil konsooli peal. Vbla minu kiiks.

                      Ei saa jätta mainimata Sleeping Dogsi. Jällegi ülesehitus ja põnevus oli tipptasemel.

                      Spordimängudest PES 09 ja PES 15 olid megateemas. Nagu mega. NHL09 ja NBA Live 08 ka. Megalt cool.
                      FM12 samuti oli superäge. Väga meeldis. Uuemad olid juba kuidagi keerulisemad ja ma ise debiilik, ei saanud hakkama. Ei olnud nii lõbus enam.


                      Automängudest olid NFS Most Wanted ja Underground 1 ning 2. Gran Turismo 2 jättis ka laheda tunde sisse, aga olin liiga noor siis ning tõmbas pigem arcade-stiilis automängude poole. Driver: San Francisco oma ülesehituse poolest oli ka superäge.

                      Täisarcade automäng Flatout 2 pakkus ka nii palju rõõmu.

                      Viimane mäng, mis väga kaasa haaras, oli Tropico 4. Kuidagi naljaka vibeiga strateegiakas.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        megad vaibid
                        Lugesin su postitust Hando Tõnumaa häälega miskipärast.

                        Kommentaar


                          Mafiat keegi ei pelanudki? Suht ainukesed vähestest mängudest storydega mille olen läbi teinud. nii Mafia 1, kui 2. Isegi kolmas osa on ka vist välja tulnud aga ma ei tea praegu, mul arvuti ei ole nii võimas ja playstationi peal tundub kuidagi väga ebardlik selliseid FPS mänge mängida. Vaatan vist youtubest ainult kuidas mõni selle mafia kolme läbi teeb. Sest jah, mafia meeldis räigelt mulle.

                          1. Mafia 1&2
                          2. Fifad
                          3. Call of Duty 2 ja modern warfare
                          4. NHL 04
                          5. NBA 03

                          Need siis mängud mida enim mänginud ma arvan. Arvestav kogus on kindlasti ka gta 3 ja vice city ja isegi san andreas vist, seda uut gta´d väga polegi kahjuks mänginud, pole erilist huvi enam arvutimängude vastu olnud.
                          Aga noh tegelt kõige enam ikka olen mänginud f1te rfactori peal, seal sai ikka seda lastud palju osaledes eesti online F1 sarjades.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Ahjaaa, Mafia 1 on tipp.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                              Lugesin su postitust Hando Tõnumaa häälega miskipärast.
                              Võib-olla ma olengi Hando. Seda sa ju kindlalt ei saa väita et pole.

                              Jando Kõnumaa.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                mulle on alati arvuti tundunud palju parem lahendus mängimiseks kui konsoolid, palju täpsemad controlid jne. ja muidugi arvutimängud olid 99% ajast tasuta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X