320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top 5 elu edetabelid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    foorumi kõige suuremad face value, "sõnu tunnen, aga lausete mõtetest veel aru ei saa"

    2. LaRaBla
    1. kasutaja ei tule meelde, aga see, kellel väidetavalt pidi hea maitse olema naiste suhtes


    aa, ja juba võtsin Robert Sarvega ühendust ka.
    lol ma ei teadnudki, et su kevadine butthurt kui ma anonüümse foorumikasutaja anonüümsetele allikatele tuginevas postis kahtlesin siia teemasse ka jõudis.
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      Täna sai aasta kainet persioodi. Mis on rekord...... 15 elusaastast vms.
      Põhjus - saabusin puhkuselt 12.03.2020, kus tarbisin ohtralt alkoholi ning kuna samal päeval kuulutati välja ka eriolukord, siis kuidagi läks sujuvalt, et alguses ei tahtnud ja pärast polnud kuskil kellegagi napsutada. Suve alguseks oli harjumus alkoholi tarbida kadunud ning nii ta läks.
      Mõned tähelepanekud
      1. Raha jääb päris palju alles. Suvel igas kuus 200-300 EUR. Väljas käisin küll, aga vesi ja koola ei maksa ikka muffigi võrreldes rummiga.
      2. Esmaspäevad polnud enam nädala kõige ebaproduktiivsemad tööpäevad.
      3. Kehakaalule mõjus positiivselt. Eriti alguses.
      4. Öised vestlused on meeldivalt hommikul meeles. Mul on mingi ebaõnn omada "mälukat", mis puudutab vestlusi, ka siis kui ma pole mignis umbjoobes vaid meeldivalt vintis. Kus olin, kellega olin ja mitu jooki jõin tean, aga millest rääkisin pool tundi. Pole aimugi.
      5. Damn, purjus inimesed. Meeldivalt svipsis okei. Aga mingist hetkest muutuvad inimesed äärmiselt tüütuks, mida ise vintis olles ei saa nagu arugi. Jah, see poel migni Ameerika avastamine 2.0, aga kui see muutub inimeste puhul mustriks, siis teeb veits nukraks.

      Aususe huvides - aasta jooksul olen joonud 3 väikest pokaali valget veini, olen proovinud kahte rummi kokku ca 4cl. Ja ühe lonksu õlut proovimise eesmärgil. Lonks Jägermeistrit oli ka. Kodus on alkoholivaru, mis on sellise halva külapoe tasemel. Lihtsalt sortiment on teine.
      Loenguid pole hakanud inimestele pidama, et nad peaks kained olema - inimeste enda asi, mis teevad. Kui tüütuks muutuvad on mul alati võimalik minema minna.
      Otsest eeesmärki pole seadnud, et kaua nulli hoian, aga arvestades olukorda riigis siis järgmine nv ilmselt veel ei alusta.
      Aga seda küll, et ennast purju juua soovi enam pole. Pigem kvaliteetset ja vähe.

      Kommentaar


        TOP5 foorumi off-topicu teemat (suvajärjekorras), milles keeb suht kvaliteetne elu, aga mida pigem skipin:
        1. Maailma hirmsaimad laulud
        2. Green Day
        3. Film
        4. TV-sarjad
        5. Investeerimine
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Top 5 arvutimängud.

          1. Championship Manager 01/02 - Mängin aeg-ajalt siiani. Eile ka tegin paar mängu, viimase mängu sain 2:3 kotti, sest p*** kohtunik määras meie vastu mängu lõpus kaks penaltit. Olen ka uuemaid proovinud aga need ei lähe üldse peale. Paar tundi mängin ja siis kindlalt uninstall.
          2. Might and Magic VI - Esimene avatud maailmaga mäng mida mängisin, D&D sugemetega. Siiani on meeles see põnevus, et mine kuhu tahad ja need kollide hordid. Ja see imeline taevas, kus liikusid pilved ja mingi kuninganna kellel oli mingi jama. Ma olin siis noor ka.
          3. The Elder Scroll III Morrowind - Parima atmosfääriga mäng ever. Parima stooriga mäng ever. Parima soundtrackiga mäng ever. Nii palju skille, nii palju erinevaid relvi ja võimalusi. Uh külmajudinad tulevad siiani peale. Ostsin selle mängu jooksutamiseks isegi uue arvuti.
          4. Heroes of Might and Magic III - Käigupõhine põneva maailmaga mäng. Nii palju erinevaid kolle ja ilus graafika. Oksendamiseni mänginud.
          5. The Elder Scroll IV Oblivion - Paljude arvates läbikukkunud mäng aga mulle meeldis/meeldib. Esimene mäng kus NPC-d liikusid maailmas ringi, läksid iga öö voodisse magama jne. NPC-d oli algses versioonis liiga vähe, tõmbasin siis igast NPC-de mode juurde ja mäng oli chill. Ja see vaade kui sa vangikoopast välja tulid...
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
            Top 5 arvutimängud.

            1. Championship Manager 01/02 - Mängin aeg-ajalt siiani. Eile ka tegin paar mängu, viimase mängu sain 2:3 kotti, sest p*** kohtunik määras meie vastu mängu lõpus kaks penaltit. Olen ka uuemaid proovinud aga need ei lähe üldse peale. Paar tundi mängin ja siis kindlalt uninstall.
            2. Might and Magic VI - Esimene avatud maailmaga mäng mida mängisin, D&D sugemetega. Siiani on meeles see põnevus, et mine kuhu tahad ja need kollide hordid. Ja see imeline taevas, kus liikusid pilved ja mingi kuninganna kellel oli mingi jama. Ma olin siis noor ka.
            3. The Elder Scroll III Morrowind - Parima atmosfääriga mäng ever. Parima stooriga mäng ever. Parima soundtrackiga mäng ever. Nii palju skille, nii palju erinevaid relvi ja võimalusi. Uh külmajudinad tulevad siiani peale. Ostsin selle mängu jooksutamiseks isegi uue arvuti.
            4. Heroes of Might and Magic III - Käigupõhine põneva maailmaga mäng. Nii palju erinevaid kolle ja ilus graafika. Oksendamiseni mänginud.
            5. The Elder Scroll IV Oblivion - Paljude arvates läbikukkunud mäng aga mulle meeldis/meeldib. Esimene mäng kus NPC-d liikusid maailmas ringi, läksid iga öö voodisse magama jne. NPC-d oli algses versioonis liiga vähe, tõmbasin siis igast NPC-de mode juurde ja mäng oli chill. Ja see vaade kui sa vangikoopast välja tulid...
            Nostalgia vist. CM kohta ei oska öelda, sest ise olen mänginud vaid FM. Kuid su ülejäänud listist on palju paremaid mänge.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Nostalgia vist. CM kohta ei oska öelda, sest ise olen mänginud vaid FM. Kuid su ülejäänud listist on palju paremaid mänge.
              Aga viska enda top ka üles koos kommemtaaridega.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Nostalgia vist. CM kohta ei oska öelda, sest ise olen mänginud vaid FM. Kuid su ülejäänud listist on palju paremaid mänge.
                Loogish, see ongi ju minu edetabel, mitte sinu! Naljavend.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Aga viska enda top ka üles koos kommemtaaridega.
                  Ma pole eriline kirjutaja, seega list ja paar lauset:

                  1. Red Dead Redemption 2 - Siin mängus oli kõik väga hästi tehtud. Alustades storyga ning lõpetades gameplayega. NPC'd olid väga tõetruud, maailm ise väga ilus.

                  2. Mass Effect triloogia: Võib vist öelda, et natuke nostalgiat, kuid kokkuvõttes oli väga põnev mäng. Eriti teine osa.

                  3. Last of Us - Hiljuti tuli teine osa välja, mis sai palju kriitikat. Minu meeles alusetult. Kuid esimene osa üle prahi. Polnud ühtegi asja, mille kallal norida. Sellised mängud võtavad silmad märjaks küll

                  4. Witcher 3 - Esimene mäng, mille läbimiseks kulus 150+ tundi. Eriti kaks lisa osa, millest Blood and Wine on võibolla parim "expansion" üldse. Lisab Witcheri süngele maailmale ilusaid värve ning see story ise on väga hea.

                  5. Skyrim - Täiustatud versioon eelnevatest Elder Scrollidest.

                  Mõned nimed veel: God of War 4, Mafia: the city of Lost Heaven, Fallout 3 ja NV.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                    Loogish, see ongi ju minu edetabel, mitte sinu! Naljavend.


                    ära pikka viha pea.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      parimad arvutimängud

                      1. Mafia: The City of Lost Heaven
                      2. Operation Flashpoint: Cold War Crisis
                      3. Need for Speedi erinevad osad
                      4. Colin McRae Rally 2 - soome ralli 1. katsel olin kindlalt maailma üks parimaid, sest lihvisin seda ühte katset mingi aasta aega iga päev 2-3h keskmiselt
                      5. NHL 2002

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        Ja see vaade kui sa vangikoopast välja tulid...
                        I member...

                        Kommentaar


                          1. Runescape (classic) (võrreldav parimate narkootikumidega mida võtnud olen)
                          2. League of Legends
                          3. Age of Empires
                          4. GTA (kõik)
                          5. Supaplex

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust


                            ära pikka viha pea.
                            Üldse ei pea. Ma enam eriti ei mängi, seepärast ongi sellised vanemad mängud. Laps mängib Fortnite ja Overwatchi ja Minecraft Bed Warsi ja Rocket Legue ja kõmmutab midagi Robloxis jms. Vaatan vahel kõrvalt ja üldse ei viitsiks rabeleda..
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              1) GTA Vice City - mega soundtrack ja vahel oli lihtsalt tore aovalguses Cheetahi või Faggioga ringi kütta ühest linnaotsast teise ning taustal Rick James jauramas. GTA San Andreas kinkis mulle armastuse kantrimuusika vastu.

                              2) FEAR - hullult kaasahaarav horrorshooter, ei juhtu just väga tihti, kui ehmatad arvuti taga.

                              3) Battlefield 2 - mängisin koos lapsega - hindamatu koosveedetud aeg, kui sai koos rätipeadele tina anda ning pommi perse pista

                              4) ainuke mäng, mida tänapäeval pool h kord kuus madistan - CS:GO, hea pretensioonitu tulistamine ja ringijooksmine. Piisab täiesti mänguvajaduse rahuldamiseks

                              5) Max Payne 1 ja 2 - mmmm, mõnus horroratmosfääriga tulistamine


                              Muidugi sai 90ndatel mängitud ka Civi, Transport Tycooni, Simsi jmt, need on top 10 hulgas. Aga enam ei viitsi üldse mängida, v.a. CS:GO siis...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                parimad arvutimängud

                                Colin McRae Rally 2 - soome ralli 1. katsel olin kindlalt maailma üks parimaid, sest lihvisin seda ühte katset mingi aasta aega iga päev 2-3h keskmiselt
                                Siin võiks isegi võistelda. Panime samuti päevadeviisi seda Soome rallit kordamööda arvuti peal sõpradega.

                                Aga minu edetabel mängudest:

                                1. Cs 1.6
                                2. Runescape oldschool
                                3. Trackmania nations forever
                                4. Kõik FIFAd (Poleks seal viimastel aastatel onlines nad nii raha ahned, siis paigutaks esimeseks)
                                5. Kõik WRCd

                                Kommentaar

                                Working...
                                X