320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top 5 elu edetabelid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Top viis, mida ma Tallinnas teinud ei ole, mida teised pidevalt teevad
    1. Uber
    2. Wolt
    3. Barking
    4. eSelver, eCoop jne
    5. iMax
    Ohoh. Ma olen lausa nii hipster, et ma ei ole ühtegi neist teinud. Pidin isegi googeldama, mis kuradima asi on iMax

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Top viis, mida ma Tallinnas teinud ei ole, mida teised pidevalt teevad
      1. Uber
      2. Wolt
      3. Barking
      4. eSelver, eCoop jne
      5. iMax
      Kui see Imax on KOsmos, siis on mul ainult barking puudu, kuna mul autot pole. Teised on väga kasulikud asjad.

      Kommentaar


        iMax on kino jah. Veits punnitatud oli see, sest mul ei tulnud paremat kohatäidet pähe.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kui see Imax on KOsmos, siis on mul ainult barking puudu, kuna mul autot pole. Teised on väga kasulikud asjad.
          + 1
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Top viis, mida ma Tallinnas teinud ei ole, mida teised pidevalt teevad
            1. Uber
            2. Wolt
            3. Barking
            4. eSelver, eCoop jne
            5. iMax
            Suht sama. Imax-is olen korra Kääbikut käinud vaatamas. Muud on suht tume maa. Ma arvan, et ma olen elus üldse taksoga alla 15 korra sõitnud, seega Uber pole minu puhul muidugi näitaja. Süüa teen ise ja Barkingul pole reeglina kohti seal, kus vaja oleks. eSelver ja eCoop tunduvad kasulikud, aga Tartus neid vist veel ei ole. Kõige tõenäolisem asi sellest listist, mida reaalselt kasutama hakkaks.

            Kommentaar


              TOP 5 poeketid:

              1. Prisma (kõige soodsam, solid valik ja harjunud layout, kassajärtsid sakivad vahel ainult ja iseteeninduses on kaubaalus nii väike. Väike hint C-patareide vajajatele - seal on 4-pack Duracelli sama hinnaga kui mujal 2-pack. Prisma kaart kogub pappi, niiet aasta lõpus mingi 100 EUR nagu naksti maast leitud.

              2. Maxima (hea kiire basic asju osta, iseteeninduskassad megakiired, aga hinnad enam nii soodsad küll ei ole, kui varem).

              3. Rimi (palju häid pakkumisi koguaeg, tasub silm peal hoida + Rimi enda kvaliteetlihatükkide selectioni pärast tasub juba käia seal)

              4. Delice (Solarise all ja Kaubamajas + Viimsis) - kui eksootilisema stuffi isu, siis sealt saab kõikvõimalikke potsikuid ja vürtse jne jne

              5. Selver (ainuke hea asi on juustustritsel, ca 1.80 maksab ja ainult sellepärast käin seal puu- ja juurviljalett on täispask ja alati imestan, et kes sealt üldse ostab). Samuti tundub, et osad granny-edition sexrobotid, mis Eestisse on saabunud, on pandud selveri kassadesse - nii ilmetuid inimesi ei kohta kuskil mujal.


              Bonus track enda seisundi vaatenurgast:

              Grossi võib minna 3 päeva pesemata ja täislastud pükstega, enne maximasse astumist lükkan äramagatud tuka sirgeks tavaliselt, sest seal käivad juba peaaegu inimesed. Selverisse ainult klanitult, sest sealsete klientide kõrgid pilgud mõistavad sind muidu hukka.

              Kommentaar


                TOP 5 VENE MUUSIKA

                1 - МакSим - Знаешь ли ты - Parajalt emolik aga aegumatu.

                2 - SEREBRO - Давай держаться за руки - Ma ei tea, igakord kui ma neid näkke vaatan ametlikus videos, võtaks kõik kolma korraga ette.

                3 - Miyagi & Эндшпиль feat. Рем Дигга - I Got Love - Ma ei tea, igakord kui seda lugu kuulan, tuleb selline megahea vibe peale, et lihtsalt tiksud ja naudid ja tunned ennast räige kunnina.

                4 - ElDark - Художник - Ma vist esimest korda kuulasin seda lugu meie kohalikus homobaaris( X-baaris) peale paari jägermeisteri shoti küsisin DJ, kas ma saaks selle loo. Sain ja siiamaani meeldib.

                5 - Jah Khalib - Колыбельная - Hea vibega lugu veini kõrvale, mida saab kuulatud päris tihti.

                Muidugi neid venelugusi on sitaks veel, mis hääd on.

                edit - Jay Leemo on ka väga riilax

                Kommentaar


                  Serebro Mama ljuba video lõpus see brünett ajab limpiks kohe, kui parmu häälega räuskama hakkab 😥

                  Kommentaar


                    teema kolmandale lehele vajunud, seega... TOP5 PUBEKABÄNDID

                    ehk 5 ok bändi, keda peale keskkooli edasi ei viitsind kuulata

                    1. Jimi Hendrix
                    2. Doors
                    3. White Stripes
                    4. Nirvana
                    5. Led Zeppelin
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      teema kolmandale lehele vajunud, seega... TOP5 PUBEKABÄNDID

                      ehk 5 ok bändi, keda peale keskkooli edasi ei viitsind kuulata

                      1. Jimi Hendrix
                      2. Doors
                      3. White Stripes
                      4. Nirvana
                      5. Led Zeppelin
                      mul oli täpselt sama, lisaks veel Metallica. ja lol @ aet süvariik

                      Kommentaar


                        nüüd kuis uusim linateos nähtud siis.. TARANTINO TOP 5

                        1. Pulp
                        2. Basterds
                        3. Hollywood
                        4. KillBillid
                        5. Hateful
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Top 5 vennad, kes teavad kõigest kõike

                          1. Linnukas
                          2. plastic
                          3. sambaz
                          4. Nasfal
                          5. Pebre
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Top 5 vennad, kes teavad kõigest kõike

                            1. Linnukas
                            2. plastic
                            3. sambaz
                            4. Nasfal
                            5. Pebre
                            eks ole kaks võimalust elus, vastuväiteid tuua, kui pead enda teadmisi paremaks, või siis selliseid liste teha ja rannamajas osaleda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              eks ole kaks võimalust elus, vastuväiteid tuua, kui pead enda teadmisi paremaks, või siis selliseid liste teha ja rannamajas osaleda.
                              M.O.T.T

                              Kommentaar


                                TOP 5 mida ma oma perse läinud puhkusenädalaga peale hakkasin
                                1.......
                                2.......
                                3.......
                                4.......
                                5.......

                                Käis perse koroona.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X