Lehekülg 23, kokku 26 EsimeneEsimene ... 131920212223242526 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 501
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

Aa, kurat, kuhugi peaks NHL2002 ka panema, mis oli kõige legem EA mäng. Eriti lege oli seal 75 rankinguga mängija ühe punkti võrra kõvema mehe vastu ärida, mis lõpuks tõi meeskonna, kus olid koos Teemu Selänne, Jaromir Jagr, Pavel Bure, Fjodorov, Keith Primeau, Eric Lindros, Patrick Marleau (see oli vist kõige kõvem mees), Martin Gaborik jne. Washington Capitals pole kunagi nii edukas olnud, kui minu mängimise ajal...
    Peter Forsbergi jätad sirge seljaga välja w? Joke Sakic? Mike Modano....Keith Tkachuk... Shanahan.

Need tulid peast. Praegu vajusin mõttesse, et mul sekundiga ei tule pähe 2021. a nhl mängija nime. Mingi venelane üks oli tuntud ja kanada ka, aga nimi meelde ei tule...

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Top 5 mängu siis millele kõige rohkem aega läinud:
    1) Subspace/Continuum
    Vähetuntud ja nüüd vaikselt surev mäng, mis juba vist 95 mingis vormis ilmunud. Üks esimesi online'is mängitavaid mänge, arendaja ühel hetkel loobus ja mängijad arendasid ise edasi. Ka eestlastel siin oma kästi mängus, Priit Kasesalu, üks Skype'i tegijatest lõi uue kliendi sellele ja hoidis mängu 2000ndetal elus. Mängus oli omal ajal kümneid nn servereid ja erinevate settingutega mängualasid, nüüd vast 2-3 veel sellised kus teisi mängijaid ka leidub. Usun, et mingi 30000+ tundi siia all pandud kindlasti. Erinev kõikidest muudest mängudest kuna on tõesti tasuta ja oskused on ainuke asi, mis loeb, sest osta pole edu võimalik. Tugev community hoiab asja elus.

2) Super Mario
    See originaalne, kunagi vend tõi Soomes tööl käies NESi ja siis terve klass käis 2-3 aastat mängimas, Super Mario oli vist kõikidel levelitel nii peas et võisin mängu lihtsalt kordagi peatumata läbi joosta.

3) CiV 4
    Sai ikka tubli 2 aastat väga tihedalt mängitud, senimaani parim sellest seeriast.

4) Football manager 2016
    Vaatasin, et Steamis endiselt enimmängitud, kuigi olen nii varasemaid kui uuemaid proovinud.

5) Starcraft
    Seda sai omal ajal ka kõvasti mängitud ja kui uuesti välja tuli tegin nostalgi mõttes veelkord läbi.

Võimalik et 5s võib olla ka Europa Universalis 4.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Peter Forsbergi jätad sirge seljaga välja w? Joke Sakic? Mike Modano....Keith Tkachuk... Shanahan.

Need tulid peast. Praegu vajusin mõttesse, et mul sekundiga ei tule pähe 2021. a nhl mängija nime. Mingi venelane üks oli tuntud ja kanada ka, aga nimi meelde ei tule...
    No ma ei mäletanud enam kõike. Modano ja Tkachuk vist polnud. Aga Forsberg, Sakic ja Shanannananan olid küll pundis.

Reservmängija Kasutaja Piirissaar avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2020

Algupärane

1. Lode Runner.
    2. Alley Cat.
    3. Prince of Persia.
    4. See ussimäng Jukudel.
    5. SeXoniX.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Suvalises järjekorras enim mängitud lapsepõlves:

CM 00/01
    Runescape classic/oldschool
    Heroes of Might and Magic III ja IV
    Call of Duty 2
    Slick n Slide
    Liero
    Doom I/II
    Duke Nuke 3d
    Settlers II
    Age of Empires

Kõik nagunii meelde ei tule, aga head mälestused. Tänasel päeval paugutan ühte lauamängu onlines ainult.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
    5. SeXoniX.
    Vähemalt keegi mäletab selle mängu nime!

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Larry, doom, civid, CoD modern Warfare ( esimene võrgukas), comman and conquer.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Minu omad
    Doom 2
    FIFA 2001
    Total war:Medieval
    HOMM 3 (VIST)
    CjaC Red Alert

Kas uuemates NHL mängudes sai ka poksida?
    Nagu selles legendaarses hokimängus

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Minu omad
    Doom 2
    FIFA 2001
    Total war:Medieval
    HOMM 3 (VIST)
    CjaC Red Alert

Kas uuemates NHL mängudes sai ka poksida?
    Nagu selles legendaarses hokimängus
    2002 sai vist küll.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vähemalt keegi mäletab selle mängu nime!
    Lol 90ndatel oli see kihistamaajav pela kooli arvutiklassis

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Starcraft - Terran lemmar, vahel Protoss. Zergi jätsin üldse vahele, aga nüüd vahest hoian nendele pöialt.
    Quake 2. Rail only serverid lemmar.
    Heroes 2. Titans lemmar.
    Commandos. Green Beret lemmar.
    Contra.

-e- a jaa Carmageddon ja see pealtvaates GTA olid ka teemaks.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

1. PUBG
    2. Hearthstone
    3. CM ja FM seeriad
    4. CIV seeria
    5. X-com seeria
    6. Diablo seeria
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

1. CS:GO ja 1.6
    2. FIFA 11
    3. Rust
    4. Valheim
    5. Trackmania Nations Forever

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Football manager (eriti 09, milles mul on siiamaani üks save pooleli) alates CM-st 03/04.

Fifat on korralikult mängitud. Kõige rohkem Fifa99.

Heroes 3 vist. Seda sai korralikult mängitud. Hilisemad versioonid ei toitnud.

Age of Empires 2. Oi seda sai sittakanti mängitud.

Rollercoaster Tycoon. Oi neid magusaid aegu. See strateegia on täiega peale läinud.

Pärast XBOXi ostmist on hinge läinud GTA V ja eriti Batman Arkham Knight.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

1. Runescape vast mängitud ajaliselt kõige kõige rohkem elus
    2. Counter-Strike 1.6 samuti on olnud nolife ajad noorena, kus sai isegi kooli ülelastud
    3. San Andreas ja Multiplayer ka mis olid kunagi ikkagi omast ajast nii ees ja über asjad
    4. Football Managere on saanud ikka kõvasti pelada
    5. Fifa sõpradega joogi+fifa õhtud on alati vinged olnud

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

1. FIFA 07.
    2. Cossacks: European Wars.
    3. Age of Empires III.
    4. Wolfenstein: Enemy Territory.
    5. Battlefield Vietnam.

Honourable mentions; Grand Theft Auto, Hitman, DayZ, Age of Mythology jne.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

1. Heroes III. Parim strateegiamäng ka 22 aastat hiljem. Teed rahuliku 10h sessiooni multi v singleplayer ja see tundub nagu kohvipaus.
    2. heroes V. Uuele ilmselt parim Heroes seeriast. Siin sai ka mappe lisaks netist peale vöetud, mis väga tuusad nagu Heroes III`s
    3. heroes II. Legendaarse mängu esimesed andmised. Timmid dungeonsi lossis 1-2 nädalaga mustad draakonid peale ja hakkad armageddoniga lammutama. Miinus oli see, et lossid olid ebavördsed. Necromanceri lossiga sai üks map ka maksimaalse kiirusega ära tehtud, 13 päevaga
    4. Colin Mcrae rally 2. Blinn, see oli ka hea mäng. Kui möned siin tegid Soome katse rekordeid, siis minu speciality oli Austraalia kiired katsed ja pikad libisemised. Seal sai asi täiesti maksimaalseks timmitud, ilmselt ka midagi world record kanti
    5. PES ilmselt 2007-2008. Ükskord läksin söbrale Tartusse külla, et terve NV PES pelida. 26h pikkune sess järjest osutus pikimaks. Korra oli ta mulle 2000+ völgu, aga siis rääkis diili 100 vs 700 peale. Müügivend rsk. Pärast olin talle ise 300 sees. Aga löbus värk

vajab mainimist: Commandos, Heroes and Generals, Need for speed most wanted, Worms 2, Digging Jim, Uberstrike

Kes viitsib vöin antimalet mängida vöinoh, kui väga vaja siis tavalist malet
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

forever blue Kasutaja Converse avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Runescape
    Call Of Duty 2
    FIFA
    Call Of Duty 4
    FM 2012

Need on mängud, mida ma olen elus enim tunde mänginud. Listist jäid napilt välja McRae seeriad, GTA:SA ja GTA V.

FM 2012 on ülevalolevas listis ainus, mida praegu veel mängin aeg-ajalt - easy, see jookseb mu 11" netbookis nagu valatult ja hommikukohvi kõrvale hea Fiorentinaga toksida aastas 2043

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

suva järjekorras
    Metal Gear Solidite sari 1-3
    Fallouti sari (v.a. 3 oli kefa)
    AoE 1-3
    HoMM 3 ja 5
    ★★★★★★

Aasak Priidileht Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Mul mingid erinevad ajastud.

PS1 ja PS2, siis olin konsoolivend. Viimane konsool oligi PS2.

Siis tulid arvutid. Sai mingi PC majandust fännatud.

Ja nüüd viimased aastad ei fänna midagi, mängin päriselus mingeid mänge hoopis.

Aga. Suurimad jäljed on jätnud GTA Vice City oma musa ja vibe'iga, San Andreas oli lihtsalt nii cool ja olin Eestis esimese 20 seas, kes pela ostsid. Samuti see, et klassivennad ootasid arvuti peale ja ma samal ajal juba pelasin seda nii et vähe ei olnud. GTA IV oli väga lahe, mulle storyline meeldis ja üleüldse nagu suur samm edasi eelmistest.

Megalt võimsa jälje jättis Far Cry 3. Ainus kord elus, kui olen lasknud kellegi sünnipäeva üle, et pelada. Aga see oli seda väärt. Sealse mängu storyline, põnevus, mitmekülgsus ja kaasahaaravus oli tipp. Väga tahaks 4 ja 5 mängida, aga pole kuidagi jõudnud või viitsinud tegeleda. Üldse kuidagi keerukas on mängida sellist stiili asju kuskil konsooli peal. Vbla minu kiiks.

Ei saa jätta mainimata Sleeping Dogsi. Jällegi ülesehitus ja põnevus oli tipptasemel.

Spordimängudest PES 09 ja PES 15 olid megateemas. Nagu mega. NHL09 ja NBA Live 08 ka. Megalt cool.
    FM12 samuti oli superäge. Väga meeldis. Uuemad olid juba kuidagi keerulisemad ja ma ise debiilik, ei saanud hakkama. Ei olnud nii lõbus enam.

Automängudest olid NFS Most Wanted ja Underground 1 ning 2. Gran Turismo 2 jättis ka laheda tunde sisse, aga olin liiga noor siis ning tõmbas pigem arcade-stiilis automängude poole. Driver: San Francisco oma ülesehituse poolest oli ka superäge.

Täisarcade automäng Flatout 2 pakkus ka nii palju rõõmu.

Viimane mäng, mis väga kaasa haaras, oli Tropico 4. Kuidagi naljaka vibeiga strateegiakas.
    www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud