320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top 5 elu edetabelid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma mängisin mingit CMR-d samal päeval, kui WTCd kokku lasti, Soome ralli oli kõige muhedam ja

    Kommentaar


      Top 5 tabelit on keeruline teha. Väga häid mänge on mitmeid ning kahjuks peavad paljud välja jääma.

      1. Transport Tycoon Deluxe
      2. Heroes of Might & Magic III
      3. Diablo 2
      4. GTA San Andreas
      5. Colin Mcrae Rally 2

      Notable mentions: AoE 2, CS 1.6, RS Oldschool, FM08,

      Kommentaar


        Peab tõdema, et ntx Age of Empires on mäng mida sai mängitud 10-aastasena, ning hiljuti seda uuesti proovides ei viitsinud küll mingi 3h oma elust sinna matta. GTAdega on sama lugu, tuleb uus, mängid 2 nädalaga läbi, enam ei puutu.

        Kommentaar


          No kui nostalgiasse minna, siis on top5

          1. CM00/01 - oli vist see. Mingid põhivennad, kes tuli suvalises meeskonnas võtta, oli Derek Boateg (jah, nimi oli vigane), Yasin Karaca (mingi suvaline 16aastane jorss), Pablo Aimar, Ronaldinho (sai enamvähem okei raha eest), Bernardo Romeo, Andres d'Alessandro jne. Põhiformatsiooniks oli 2 keskkaitsjat, üks nende vahele tagasi liikuv DMC, kolm MC-d, kus keskmine jooksis ette ründajate vahele, AMR (liikus otse edasi) ja AML (liikus 45 kraadi paremale rünnakule) ja kaks tipuründajat. Mänguskoorid olid mingi 7:2 jne, aga ilgelt lõbus oli. Kõige toredam oli sellise taktikaga võita UCL Cardiff Cityga, kus sai esialgu rünnakusse toodud Jan Õun, kes oli korra IRL mul taksojuht ja siis ma rääkisin talle, et, õu, sa oled see Jan Õun? Sa olid mul CMi meeskonnas!

          2. CMR2 - võtan Plasticu väljakutse vastu, aga võiks terve ralli teha. Või siis ainult Itaalia ralli!

          3. Transport Tycoon - lihtsalt lege ajalugu

          4. Soldier Of Fortune - ma vist polnud kuni PS3 peal mingite Call Of Dutyde ja Battlefieldideni ühtegi teist shooterit lõpuni teinud. Aga see oli oossom. Eriti see inimeste tükeldamise osa.

          5. Actua Soccer - sõber Tanel sai selle, kui ma olin mingis kuuendas klassis. Sisuliselt sai seda ribadeks mängitud ja siiani mäletan enda esimest võitu, mis tuli umbes 100. üritusega, kui võitsin Andy Cole'i väravast Kolumbiat!

          Aa, kurat, kuhugi peaks NHL2002 ka panema, mis oli kõige legem EA mäng. Eriti lege oli seal 75 rankinguga mängija ühe punkti võrra kõvema mehe vastu ärida, mis lõpuks tõi meeskonna, kus olid koos Teemu Selänne, Jaromir Jagr, Pavel Bure, Fjodorov, Keith Primeau, Eric Lindros, Patrick Marleau (see oli vist kõige kõvem mees), Martin Gaborik jne. Washington Capitals pole kunagi nii edukas olnud, kui minu mängimise ajal...

          Praegu on muidugi PSis ainult need mängud:
          - NBA 2k21, kus ma olen NYK SG, viskan keskmiselt 32 punkti mängus ja tiimikaaslasteks on Lonzo Ball, Paul George, Andre Drummond, Avdijia, Onyeka Okoongwu vms, Obi Toppin ja mingid klemmid. Avahooajal sain 29 võitu, teisel on praegu 65.
          - Battlefield 1 - kurat, pole kuu aega mänginud, sest ei saa aru, et kust kuradist ma ühest kohast läbi saan.
          - WRC7 - võtsin töölt, et proovida. Täitsa tublilt läheb. Poola rallil olin JWRC-s esimene, mujal neljas.
          - Ratchet ja asjad - eile sai tasuta laadida. See on päris tore mäng, sest ka naisisik saab veidi proovida.

          Rohkem polegi.

          Kommentaar


            Teen kah puusalt ühe meelevaldse listi.

            1. Wolf:ET. Seda sai ikka sitaks mängitud. Võib-olla, et isegi liiga palju. Aga mälestused länidest ja turniiridest on endiselt veel magusad.

            2. Misiganes FIFA see oli, kus sai Eestiga maailmameistriks tulla. 2004? Noh, igastahes.. kas ma mängisin seal kõiki matše 90 minutit? jah. Kas Eesti võitis alati a la 30:1? jah. Kas ma lihtsalt libistasin räigelt kõikide vastu eest poolt, kui neil oli pall ja sain selle eriti lebolt enda valdusesse, kaasa arvatud väravavahilt? jah.

            3. Red Dead Redemption 2. Sai hiljuti mängitud, lugu oli lahe, maailm imes endasse. Aga kui põhiliin tehtud sai, siis rohkem pole ma mänginud.

            4. The Elder Scrolls IV: Oblivion see ja Neverwinter nigths 2. Olid lihtsalt lahedad ja sõltuvust tekitavad.

            5. Medal of Honor: Allied Assault. Mäng ise oli lahe, aga kui mitu miljonit korda ma seal seda Omaha Beachi osa uuesti ja uuesti tegin? Lihtsalt sellepärast, et see oli lihtsalt nii lahe (nüüd juutuubist uuesti vaadates näeb küll väga tagasihoidlik välja ). Eks seal on need Saving Private Ryani esimese stseeni mõjutused ilmselt süüdi..

            6. Valheim . Lihtsalt sellepärast, et hiljuti ostsin meeltesegaduse tõttu endale läpaka, millel saan mänge mängida ja see oli esimene, mida vanad semud mind mängima kutsusid. Lasen seal kenasti Mt. Everesti turisti muidugi, sõbrad-sherpad kaevandavad igast sitta, ehitavad baasid valmis, arendavad kaitserüüd ja relvastuse ja siis härra nonoh logib sisse ja teeb koos nendega boss-fighte...

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

              Aa, kurat, kuhugi peaks NHL2002 ka panema, mis oli kõige legem EA mäng. Eriti lege oli seal 75 rankinguga mängija ühe punkti võrra kõvema mehe vastu ärida, mis lõpuks tõi meeskonna, kus olid koos Teemu Selänne, Jaromir Jagr, Pavel Bure, Fjodorov, Keith Primeau, Eric Lindros, Patrick Marleau (see oli vist kõige kõvem mees), Martin Gaborik jne. Washington Capitals pole kunagi nii edukas olnud, kui minu mängimise ajal...
              Peter Forsbergi jätad sirge seljaga välja w? Joke Sakic? Mike Modano....Keith Tkachuk... Shanahan.

              Need tulid peast. Praegu vajusin mõttesse, et mul sekundiga ei tule pähe 2021. a nhl mängija nime. Mingi venelane üks oli tuntud ja kanada ka, aga nimi meelde ei tule...

              Kommentaar


                Top 5 mängu siis millele kõige rohkem aega läinud:
                1) Subspace/Continuum
                Vähetuntud ja nüüd vaikselt surev mäng, mis juba vist 95 mingis vormis ilmunud. Üks esimesi online'is mängitavaid mänge, arendaja ühel hetkel loobus ja mängijad arendasid ise edasi. Ka eestlastel siin oma kästi mängus, Priit Kasesalu, üks Skype'i tegijatest lõi uue kliendi sellele ja hoidis mängu 2000ndetal elus. Mängus oli omal ajal kümneid nn servereid ja erinevate settingutega mängualasid, nüüd vast 2-3 veel sellised kus teisi mängijaid ka leidub. Usun, et mingi 30000+ tundi siia all pandud kindlasti. Erinev kõikidest muudest mängudest kuna on tõesti tasuta ja oskused on ainuke asi, mis loeb, sest osta pole edu võimalik. Tugev community hoiab asja elus.

                2) Super Mario
                See originaalne, kunagi vend tõi Soomes tööl käies NESi ja siis terve klass käis 2-3 aastat mängimas, Super Mario oli vist kõikidel levelitel nii peas et võisin mängu lihtsalt kordagi peatumata läbi joosta.

                3) CiV 4
                Sai ikka tubli 2 aastat väga tihedalt mängitud, senimaani parim sellest seeriast.

                4) Football manager 2016
                Vaatasin, et Steamis endiselt enimmängitud, kuigi olen nii varasemaid kui uuemaid proovinud.

                5) Starcraft
                Seda sai omal ajal ka kõvasti mängitud ja kui uuesti välja tuli tegin nostalgi mõttes veelkord läbi.

                Võimalik et 5s võib olla ka Europa Universalis 4.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Peter Forsbergi jätad sirge seljaga välja w? Joke Sakic? Mike Modano....Keith Tkachuk... Shanahan.

                  Need tulid peast. Praegu vajusin mõttesse, et mul sekundiga ei tule pähe 2021. a nhl mängija nime. Mingi venelane üks oli tuntud ja kanada ka, aga nimi meelde ei tule...
                  No ma ei mäletanud enam kõike. Modano ja Tkachuk vist polnud. Aga Forsberg, Sakic ja Shanannananan olid küll pundis.

                  Kommentaar


                    1. Lode Runner.
                    2. Alley Cat.
                    3. Prince of Persia.
                    4. See ussimäng Jukudel.
                    5. SeXoniX.

                    Kommentaar


                      Suvalises järjekorras enim mängitud lapsepõlves:

                      CM 00/01
                      Runescape classic/oldschool
                      Heroes of Might and Magic III ja IV
                      Call of Duty 2
                      Slick n Slide
                      Liero
                      Doom I/II
                      Duke Nuke 3d
                      Settlers II
                      Age of Empires

                      Kõik nagunii meelde ei tule, aga head mälestused. Tänasel päeval paugutan ühte lauamängu onlines ainult.
                      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                        5. SeXoniX.
                        Vähemalt keegi mäletab selle mängu nime!

                        Kommentaar


                          Larry, doom, civid, CoD modern Warfare ( esimene võrgukas), comman and conquer.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Minu omad
                            Doom 2
                            FIFA 2001
                            Total war:Medieval
                            HOMM 3 (VIST)
                            CjaC Red Alert

                            Kas uuemates NHL mängudes sai ka poksida?
                            Nagu selles legendaarses hokimängus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Minu omad
                              Doom 2
                              FIFA 2001
                              Total war:Medieval
                              HOMM 3 (VIST)
                              CjaC Red Alert

                              Kas uuemates NHL mängudes sai ka poksida?
                              Nagu selles legendaarses hokimängus
                              2002 sai vist küll.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Vähemalt keegi mäletab selle mängu nime!
                                Lol 90ndatel oli see kihistamaajav pela kooli arvutiklassis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X