320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top 5 elu edetabelid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    eks ole kaks võimalust elus, vastuväiteid tuua, kui pead enda teadmisi paremaks, või siis selliseid liste teha ja rannamajas osaleda.
    + eks Tofoal ikka kerib ära seal tornis passimine, kui rauast lindude asemel pead lugema mitu tuvi või kajakat täna sittus lennuväljal.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      TOP 5 mida ma oma perse läinud puhkusenädalaga peale hakkasin
      1.......
      2.......
      3.......
      4.......
      5.......

      Käis perse koroona.
      Top 5, mis selle kuu ajaga sotsiaalses suletuses muutunud on.
      1. Telekat vaatan oluliselt vähem (okei, tegelikult juba mitu kuud peamiselt Malevichi "Ristkülikuks" seinal)
      2. Ristsõnu lahendan oluliselt rohkem (okei, tegelt hakkab koppa ette viskama juba)
      3. Inimtühjades kohtades käin jalutamas
      4. Kodu hakkab vaikselt vanglaks muutuma (enne oli kindlus).
      5. Sõpradega suhtlen oluliselt vähem (kahjuks enamus neist pereinimesed).

      Kui see sitt veel kaua kestab, tõmban full erakuks ära.
      Koroona võib endiselt perse käia.

      Kommentaar


        Ma ei tea. Mulle on kogu see värk väga hästi mõjunud. Miinus 4kg siiani ja raha jääb oluliselt rohkem kätte, sest seda lihtsalt ei saa igasugu saasta peale kulutada. Samuti on märkimisväärselt paranenud kulinaarsed oskused. Ma loodan, et kui eriolukord läbi saab, siis selleks ajaks on praegused harjumused kinnistunud.

        Kommentaar


          Top5 küsimust, mis mul viimase kuu ajaga tekkinud:
          1. Kuidas gambling-asutuste litsentside peatamine Läti ja Leedu rahvast aitame peaks?
          2. Kuidas inimestel kodus olemisega stress nüüd on järsku?
          3. Kuidas selline olukord on parim, milleni meie tsivilisatsioon jõudnud on kriisi lahendamiseks?
          4. Kuhu kaob heatahtlik riikidevaheline koostöö?
          5. Wtf, miks ma selle peale varem ei tulnud (aitäh kriisile, et pidin tööalaselt kastist välja mõtlema hakkama)?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Top5 küsimust, mis mul viimase kuu ajaga tekkinud:
            1. Kuidas gambling-asutuste litsentside peatamine Läti ja Leedu rahvast aitame peaks?
            2. Kuidas inimestel kodus olemisega stress nüüd on järsku?
            3. Kuidas selline olukord on parim, milleni meie tsivilisatsioon jõudnud on kriisi lahendamiseks?
            4. Kuhu kaob heatahtlik riikidevaheline koostöö?
            5. Wtf, miks ma selle peale varem ei tulnud (aitäh kriisile, et pidin tööalaselt kastist välja mõtlema hakkama)?
            Esimese loogika on väga lihtne ju. Online pokkeri ja tõenäoliselt ka kasiinode volüüm on 3-kordistunud seoses karantiiniga, üritatakse kaitsta kodus istuvaid sissetulekuta eesleid oma raha maha mängimast. Reaalsus on see, et inimesed kolivad ümber natuke kahtlasematele saitidele, keda mingid litsentsid ei koti ja riigil jääb maksutulu saamata lihtsalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Reaalsus on see, et inimesed kolivad ümber natuke kahtlasematele saitidele, keda mingid litsentsid ei koti ja riigil jääb maksutulu saamata lihtsalt.
              Mhmh.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Stok täna:

                Algselt postitas Stok
                Samuti ei pidanud ma kõiki õhtuid sisustama raamatutega, vaid mul oli ka sotsiaalne elu. Küllap on ka neid, kes ei viitsinud varem väljas käia ega tähelda nüüdki mingit muutust - good for them! Mina tahaks inimesi ka näha, mitte ainult netis suhelda.
                Stok kolm kuud tagasi:

                Algselt postitas Stok
                Eks see ole individuaalne ka, ma nimelt ei ole just eriline väljaskäija, ma isegi ei mäleta, mis aastal ma viimati kluppi sattusin.
                (mitte paha pärast)

                Kommentaar


                  Alkohoolsed joogid, mis ei jäta Külmaks:
                  5. Grappa - ühe korraliku õhtusöögi lõppu käib ikka üks korralik toores, mitte mingi lillepukett, grappa ning siis otsustad, kas veel või jaa.
                  4. Viski - ja mitte mingi n.ö tavaline, mida ladnalt keevitada, vaid ikka mõnusalt suitsune. Kohe ikka selline tunne, et pool Lasnamäge on sellesse suitsukoni kustutanud. Sinna kõrvale passib üks mahe mõnus tume õlu.
                  3. Gin-Tonic - salakaval jook, sest sarnaneb väliselt veega ning janu kustutamisest võib/saab mälu kustutamine. Aga sobib nii pingete leevendamiseks, kui ka lihtsalt olemiseks. Seks-jook.
                  2. Punane vein - kui lonksu võttes tunned, et oled keset kõrbe kukkunud veiniga täidetud vanni, siis naudiskle edasi.
                  1. Hele õlu - kujutad nüüd ette eks. Grilid, trennid, ehitad, parandad... ehk keha ja vaim on töös ning siis saatub su ette sügavkülmast võetud klaas ning sellesse valatud üks lihtne hele õlu. Mk-mk-mmm... kull-kull-kull ja uus palun.

                  Antud nimistust jäid nüüd välja tekiila ja viin, sest antud joogid eeldavad siiski seltskonda. Ega me barbarid ole.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Olen siin viimased aasta degusteeriunud erinevaid rumme. Need siis sellised, mida koolaga ei solgi.
                    1.
                     

                    2.
                     

                    3.
                     

                    4.
                     

                    5.
                     



                    Tabelist jäid välja Havanna Club Seleccion, Diplomatico Reserva Exclusivo, Plantation Nicaragua, Plantation Panama, Matusalem Gran Reserva 23 YO

                    -e- Gosling oli alguses suht meh, aga kui seisis paar nädalat oli hoopis teine tera.

                    -e- Tegelikult on teisel kohal see, aga ei saa, aru kuidas meelest läks.
                    Tabelit ei viitsi ümber teha

                    Kommentaar


                      Niiet Ron Jeremy pole lihtsalt paks himur jorss, vaid on lasknud oma nime heale rummile ka panna.
                      Jumal tänatud, et niisama ka rumm juua kõlbab klaaside kaupa koos magusa lägaga sisse ajada on eriti mage.

                      Kommentaar


                        Foorumi kõige suuremad eided

                        ...........
                        2) Plastic
                        1) Iceman

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Foorumi kõige suuremad eided

                          ...........
                          2) Plastic
                          1) Iceman
                          foorumi kõige suuremad face value, "sõnu tunnen, aga lausete mõtetest veel aru ei saa"

                          2. LaRaBla
                          1. kasutaja ei tule meelde, aga see, kellel väidetavalt pidi hea maitse olema naiste suhtes


                          aa, ja juba võtsin Robert Sarvega ühendust ka.

                          Kommentaar


                            eksisite teemaga:









                            et mitte ise internetiõhku raisata, siis top 5 ever originaalset filmimuusikat:
                            1. Ennio Morricone - The Good, The Bad & The Ugly
                            2. Ennio Morricone - Once Upon A Time In The West
                            3. Angelo Badalamenti - Twin Peaks Season 1
                            4. Vangelis - Blade Runner
                            5. Ry Cooder - Paris, Texas
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Riigid, kelle riigipäid Putin uue aasta tuleku puhul ei õnnitlenud:

                              1. Ukraina
                              2. Gruusia
                              3. Leedu
                              4. Poola
                              5. Eesti

                              NB! Järjestus selles viisikus võib olla teistsugune. Vova kommentaare ei õnnestunud saada.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Huvitav miks see nii on? Isegi, kui meil reformid olid pukis, tuli õnnitlusi....nüüd EKRE ja KE kes ometi ju venemeelsed..

                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Foorumi kõige suuremad eided

                                ...........
                                2) Plastic
                                1) Iceman
                                fakk off
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X