320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top 5 elu edetabelid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    x5
    watched few times more than that. only a few.

    Vasaku jala reede parimad
    1. Sten Karpov
    2-3.Teplenkov/Võigemast
    4. Lepland
    5. Martin Mill

    halvimad
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.

    hea küll, ma ei hakka amatööre tümitama, aga minu arvates oli filmi halvim valik(muidugi, kui oli üldse võimalus valida kesiste vahendite tõttu) kaasata kuulsusejanulisi amatööre.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Tervitades teemat offtopicus, top 5 kuula autos, mõnus on kulgeda :
      1. Coldplay
      2. Jamiroquai
      3. Blackmill
      4. Bryan Adams
      5.Robbie Williams
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Õudsate raadiojaamade top 5:

        1. Sky Plus
        2. Star FM
        3. Power Hit Radio
        4. Elmar
        5. Spin FM
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Tre raadio

          Kommentaar


            Top 5 soccerneti smailid:
            1. (rohkem armastust)

            2. (Ancelotti forever)

            3. (tihti valesti kasutatud, ent siiski)

            4. (kesteab, maeitea)

            5. (tongue-in-cheek)

            Puudu on
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Top 5 -neid ootasime 80ndate lõpus, et tuttavad Soomest tooks
              1) Hambapasta (see kolmevärviline)
              2) Jenkki (võis asendada ka Juicy Fruity või selle rohelise paki sees oleva nätsuga. Mentooli maitsega oli)
              3) Reklaamide või piltidega kilekott (jah, sest ETKVL kilekott imes vilinal)
              4) Tutti Frutti komm
              5) VHS löömafilmidega, või lääne pop kassette.

              Kommentaar


                Ise olen loll ja laisk, seega kopipeist delfist:

                Siin on Berlusconi TOP 10 kõige mahlasemat ja uskumatumat repliiki:
                1. Berlusconi oma kurikuulsa seksiisu kohta: "Eile õhtul oli mul järjekord ukse taga. Seal oli 11 naist, aga ma võtsin neist ainult 8, ma rohkem ei jõudnud."
                2. Väidetava prostituutide tellimise intsidendi kohta: "Kuigi ma olen tõesti pisut vallatu, siis 33 tüdrukut kahe kuu jooksul oleks isegi 30-aastase mehe jaoks liiga palju!"
                3. Taaskord oma ohjeldamatut seksuaalelu kommenteerides: "Nagu ikka, töötan ma peaagu katkematult. Ning kui ma tõesti vahetevahel mõnele ilusale naisele otsa vaatan, siis on see igatahes parem kui see, et ma oleks homo!"
                4. USA presidendiga kohtumiselt naastes tehtud ettekandes: "Toon teile tervitusi mehelt, kes … mis ta nimi nüüd oligi, üks moment… Ta oli väga päevitunud…Jah, Barack Obamalt!"
                5. Euroopa parlamendi presidendile Martin Schultzile: "Ma tean, et Itaalias teeb üks mees parajasti filmi natside koonduslaagritest. Ma soovitan sind kindlasti Kapo rolli - sa sobiksid ideaalselt!" Kapo oli vang, kes töötas laagrites natside heaks.
                6. Berlusconi Angela Merkeli kohta: "Ebakepitav pekiperse!"
                7. Berlusconi ühes telefonikõnes: "Nad võivad mu kõnesid pealt kuulata, mind ei koti! Ma kavatsen selle jama ära lõpetada ja oma asjadega tegeleda. Jätan selle kuradi riigi kus see ja teine, mul läheb kõige selle peale süda pahaks!"
                8. Abruzzo maavärina ohvrite kohta: "Muidugi on nende praegused ulualused pisut ajutised, kuid miks mitte võtta seda kui väikest matkaretke!"
                9. Miks armeevalvest Itaalia tänavatel vägistamiste ärahoidmiseks ei piisa: "Meil oleks selleks Itaalias vaja sama palju sõdureid kui on kauneid naisi ja sellega ei saaks me iial hakkama!"
                10. Oma lugematute kohtuasjade kohta: "Absoluutterminites olen ma kõige enam kohtulikult uuritud mees üldse! Kogu inimkonna ajaloos! Üle kogu maailma!"

                Kommentaar


                  Tõmbame jõulud käima.
                  Alternatiiv Top 5, mis seostub jõuludega
                  1) Mandariinid
                  2) tööl on kõigil, ah pohui las minna olemine
                  3) tahad poodi minna, jäta auto parem koju, sest parkida pole kuhugi
                  4) inimesed käivad hullunud pilgul ringi
                  5) "oh tuleks vaid valged jõulud" jutupeale tahaks kedagi ära kägistada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Tõmbame jõulud käima.
                    Alternatiiv Top 5, mis seostub jõuludega
                    1) Mandariinid
                    2) tööl on kõigil, ah pohui las minna olemine
                    3) tahad poodi minna, jäta auto parem koju, sest parkida pole kuhugi
                    4) inimesed käivad hullunud pilgul ringi
                    5) "oh tuleks vaid valged jõulud" jutupeale tahaks kedagi ära kägistada
                    Tahad öelda, et sina tahaksid pimedat aega ilma lumeta? Et sulle meeldib märja sita sees siis lihtsalt kõndida ning autot pesta iga nädal.

                    Top 5 jõuludega seos:
                    1) Poodidesse tulev jõuluralli
                    2) Päkapikud + mandariinid
                    3) Tööl on kõigil äärmiselt kiire enne jõulude tulekut
                    4) vanaema tehtud hapukapsas, verivorstid ja seapraad ning suure rulli tunne peale jõulusöömingut
                    5) Legendaarsed jõulufilmid nagu Üksinda kodus, Die Hard jne

                    Kommentaar


                      Jõulutopp viis:

                      - Pulsi Jõululegend
                      - A Le Coq Jõuluporter
                      - vaikus
                      - vähemalt nädal aega absoluutselt mittemidagitegemist (v.a. kaks esimest punkti)
                      - head, rasvased, kolesteroolised, dietoloogiliselt ebakorrektsed ning kuratlikult maitsvad toidud. Iga päev. Mitu korda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Tahad öelda, et sina tahaksid pimedat aega ilma lumeta? Et sulle meeldib märja sita sees siis lihtsalt kõndida ning autot pesta iga nädal.
                        Pigem pidasin silmas seda "türa sa oled 5 inimene, kes sel teemal halab. TÄNA". A no talv on niiehknaa pede.

                        Kommentaar


                          lähme samal teemal.

                          TOP 5 jõulufilmid

                          1. Die Hard
                          2. Love Actually
                          3. Elf
                          4. Home Alone
                          5. ...eem...rohkem ei tule

                          Kommentaar


                            TOP 6 (ehk ainsad) saated/sarjad, mis on Elionis märgitud meeldetuletusega

                            1. Simpsonid
                            2. Ärapanija
                            3. Kriminaalne venemaa
                            4. Foorum
                            5. Kuldvillak
                            6. Top Gear

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              lähme samal teemal.

                              TOP 5 jõulufilmid

                              1. Die Hard
                              2. Love Actually
                              3. Elf
                              4. Home Alone
                              5. ...eem...rohkem ei tule
                              Shrek ja Tiliseb-Tiliseb Arnoldiga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Pohhui need jõulud.

                                Top 5 aastavahetusekava

                                1. Viini filharmoonikud (kui ärkan piisavalt vara)
                                2. Tujurikkuja (pärast youtubest kaine peaga üle vaadata)
                                3. Saatevigad (booring booring)
                                4. Presidendi kõne (viimati kuulsin eelmisel sajandil)
                                5. Titanic (kunagi pole näinud)
                                Suusahüpped olid ka kunagi. Titanic kicks äzz! Inglise liiga jalks on ka, mida tavaliselt mina tegin, kuna Kalev-Ott on haiged.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X