320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top 5 elu edetabelid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Kui Vennaskonnast rääkida siis mu tabel oleks selline:
    1.asfalt
    2.seitsmeteistaastased
    3.malemaja staar
    4. segan suhkurt malbelt tassis
    5. appi ma vajan armastust

    Kommentaar


      Hardi Volmeri hääl ikka üle prahi.
      Singer Vinger top 5

      1. Jumalaga puberteet
      2. Kasevete aeg
      3. Koduke
      4. Massikommunikatsioon
      5. Kalkar

      Kommentaar


        Algselt postitas arx20 Vaata postitust
        Hardi Volmeri hääl ikka üle prahi.
        Singer Vinger top 5

        1. Jumalaga puberteet
        2. Kasevete aeg
        3. Koduke
        4. Massikommunikatsioon
        5. Kalkar
        Kuhu jäi "Aino on ainus"?

        Kommentaar


          Algselt postitas kyps Vaata postitust
          Kuhu jäi "Aino on ainus"?
          Seda ei laula Volmer ju. Muidu minu Singri Vingri top 1 lugu igaljuhul.

          Kommentaar


            "Ma pean sambat tantsida saama" on sul nüüd küll välja jäänud.

            Kommentaar


              Eilse Narva maantee suure crashi valguses arutasime, kes on plekimõlkimistes rohkem osalenud.
              Mul tuli täpselt viis, kõikides seni reisijana. Ptüiptüiptüi jms.

              5. LAZ buss vs põder kuskil 80./90. aastate vahetumise ajal Narva maanteel Valgejõe kandis. Kõik peale põdra jäid terveks, aga buss oli nii sodi, et enam edasi ei sõitnud. Mingit varubussi ka ei saadetud. Seega bussitäis rahvast üritas vastu ööd maantee ääres edasi hääletada, pole vaja vist lisada, et liiklus oli kümneid kordi hõredam kui täna.

              4. Mõned aastad tagasi Rävala puiesteel. Oli öö, hull lumetuisk, me sõitsime taksoga kuskilt peo pealt koju. Mingit liiklust ei olnud, kuni Lauteri ristis keegi pani lihtsalt täie lauluga külje pealt sisse. Kõik jäid terveks, aga taksojuht kasutas sõnu, mida ma ei olnud varem kuulnudki.

              3. Kuskil Meriväljal külavaheteel, tee hargnes kaheks ja juht ei osanud otsustada, kummale poole minna. Sõitis otse ja kivisse. Ma olin ees kõrval ja lendasin peaga esiklaasi, kuna vöö polnud kinni. Ja kuna vöö polnud kinni, sain lisaks muhule ka arve uue klaasi paigaldamise eest. Siiani tundub ebaaus.

              2. Kuskil Maardu kandis, pikk lauge kurv ja must jää. Enne kui millestki aru saime, paistis esiklaasist ainult tähti. Auto maandus tagumise otsa peal kraavis. Kõik jäid terveks.

              1. Kosmose ristis öösel, foor ei töötanud enam. Tegime vasakpööret Liivalaiast Pärnu mnt-le, kui külje pealt sisse lendas vist lausa 'pimedana' sõitnud bemm, roolis tüüp, kes vaevu jalgel seisis. Kõik jäid terveks, kuna bemm tabas meie auto nina, aga sõbra just renoveeritud porge kanti maha.

              Kasutage turvavööd ja sõitke ettevaatlikult, rsk!
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Mis Porsche oli? Oskan siis enda kaastunnet jagada
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust

                  1. Kosmose ristis öösel, foor ei töötanud enam. Tegime vasakpööret Liivalaiast Pärnu mnt-le, kui külje pealt sisse lendas vist lausa 'pimedana' sõitnud bemm, roolis tüüp, kes vaevu jalgel seisis. Kõik jäid terveks, kuna bemm tabas meie auto nina, aga sõbra just renoveeritud porge kanti maha.

                  Kasutage turvavööd ja sõitke ettevaatlikult, rsk!
                  Kuidas sellises olukorras suudab inimene nii rahulikuks jääda, et "kõik jäid terveks" ja "bemmimees raskelt viga" ei saanud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kuidas sellises olukorras suudab inimene nii rahulikuks jääda, et "kõik jäid terveks" ja "bemmimees raskelt viga" ei saanud?
                    Ei saagi küsimusest täpselt aru. Meie autos viibinud naisterahvas ei olnud päris rahulik, võiks isegi öelda, et ta oli hüsteeriline. Aga füüsilisi vigastusi ei olnud isegi bemmimehel. Vähe sellest, ta üritas korraldada nii, et äkki teeme mingi diili ja ei kutsu menti. Mis siis, et terve ristmik oli autotükke täis. Porge oli 924, selliseid enam ei müüdagi!
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      5. 1990ndad. Käisime Pärnumaal, Metsakülas, ühtedel tuttavatel külas. Öösel mööda metsavahelist teed Audiga kodupoole sõitma hakates tuli meile vastu jumal-teab-kust selle perekonna noorim tütar, kes ei saanud mitte midagi aru ja sõitis meile tuimalt eest sisse. Istusin taga. Teadaolevalt oli teda puuk millessegi varasemalt nakatanud. Lõhutud sai tema Lada ja meie Audi esituli. Hiljem käis vaidlus, kelle esituli rohkem maksab.

                      4. Olime perega Tallinnas. Äsja oli Saku Suurhall valminud. Olime juba Pärnu poole teel, kui nurusin isa, et näidaku tema mulle seda hoonet. Suure puiklemise peale ta oli nõus. Istusin ees. Sõitsime oma tutika Toyota Avensisega Paldiski maanteel ning pidurdasime äkitselt, sest meie ees olev auto otsustas jalakäijaid üle tee lasta, mis tol ajal ei olnud väga populaarne tegevus. Mingi ema koos lapega, kellel olid õhupallid käes, soovisid üle tee minna. Millisekund hiljem lendas meile auto tagant sisse. Isa hiljem rääkis, et oli peeglist näinud, kuidas naine tema taga sai viimasel hetkel pidama, kuid tema taga olnud naine enam ei saanud. Süüdlasel mõõdeti 0,5 promilline joove ning saadeti ekspertiisi. Terve päev rikutud. Isa ei taha enam kunagi Tallinnas sõita.

                      3. 2010-11 talv. Käisime sõbra vana Ford Focuse ja Volvo 740-ga Vana-Pärnus merel jäärajal sõitmas. Kui olin Volvoga just kipsis käega rajarekordi sõitnud kottpimedas ja lumetuisus, siis auto omanikule käis see kangesti ego pihta. Tahtis üle trumbata. Esimeses kurvis olime hanges kinni ning kaevasime autot 45 minutit välja, numbrimärgi hoidja läks katki. Fordi rooli mina ei jõudnud, sest selle omanik sõitis samuti esimeses kurvis hange kinni. Kaevasime autot 45 minutit välja ning osta tuli uus radikas ning stange.

                      2. 2010-11 talv. Klassipulm. Istusin Nissan Micras tagaistmel. Ütlesin sõbrale roolis, et sitax libe ilm on, hoia pikivahet. Järgmises kurvis ütles sõbranna, et ta paneb rihma peale, et ta ei taha surma saada. Mõni minut hiljem Supeluse tänaval paremakäe ristmikul sõitsid kõik pulmarongis sõitnud autod üksteisele tagant sisse. Viimase auto pagasnikus oli klassivend. Naersin terve õhtu.

                      1. 2010-11 talv. Sõitsin Toyota Avensisega oma kahele klassiõele järgi. Lund tuiskas ja libe oli, aga ootamatult hüppasid ülekäigurajale hunnik inimesi. Pidurdasin. Jäin seisma. Sekund-kaks. Nätaki. Mingi tolbajoob lendas mulle tagant sisse. Elu esimene, ja seni ka viimane, avariikogemus autojuhina. Süüdlane soovis ka mingit diili minuga teha, aga keeldusin viisakalt. Paar nädalat hiljem sai ta meie auto remondikulude arve, sest tal puudus kehtiv liikluskindlustus. Tegi mulle ühe kõne ja soovis selgitust, miks ulatusid kulud 20k kroonini. Ütlesin, et ei saa praegu rääkida. Tolbajoob lubas tagasi helistada, kuid pole siiani seda teinud.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Noh, et kuidas bemmimees molli ei saanud.

                        Kommentaar


                          Kui sa vasakpööret teed ja kellelegi ette keerad, siis ei oska teist kohe süüdistadagi. Isegi siis kui teisel tuled ei põle.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Noh, et kuidas bemmimees molli ei saanud.
                            Normaalse inimese esimene mõte pärast avariid ei ole "Kus ta raisk on lähen löön raisa maha" vaid kas ise/lähedased on terved. Võinoh, miks peaks üldse mõte tulema talle molli kütta. Kutsud politsei ning ta saab oma karistuse ning peab tehtu kinni plekkima.

                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Kui sa vasakpööret teed ja kellelegi ette keerad, siis ei oska teist kohe süüdistadagi. Isegi siis kui teisel tuled ei põle.
                            Miks mitte? Oleneb kas olid peateel või mitte.

                            Kommentaar


                              Ma pole kunagi avariisse sattunud, aga tàispime tàis juht keeraks ikka korralikult midagi punasesse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Miks mitte? Oleneb kas olid peateel või mitte.
                                Aga kirjeldatud ristmikul pole Liivalaiast vasakpööre Pärnu maanteele kindlasti peatee. Lihtsalt täpsustuseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X