320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaotatud asjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

    Seda et, kaunis segastel asjaoludel sattus eile, s.o. laupäeva õhtul Wellingtoni pubis, Jollu käe läbi minu valdusesse eesti koondise sall, selline vanemat tüüpi. Sallil puuduvad iseäranis silmapaistvad eraldusmärgid seetõttu ei oska ka öelda, kellele ta kuuluda võiks. Aga kui keegi nüüd arvab, et ta on aus omanik ja suudab mulle ka tõestada, ma küll ei kujuta ette kuidas, et ta selle kauni asja peremees on, siis ma võin ta heameelega, ja suure vaevatasu eest, tagastada Muidu jätan endale

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

      Siinjuures tuleb meelde, kallis aifokene, et sinu sall, mille sa juba kadunud asjade nimekirja paigutasid, oli ühe mustajuukselise tütarlapse käes, kellele sa olid ta kaela sidunud
      Jalgpallihaigla patsient #172
      Diagnoos: raskekujuline futboliit

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

        Uus-Meremaa mängu afterparty ei olnud kergemate killast, sest suutsin kaotada alljärgnevad asjad:

        2 eesti koondise salli - esimese ja teise, kolmas jäi alles õnneks
        vähemalt 2 Belgia mängu piletit
        rahakott, mis sisaldas mu kõiki dokumente ja kolmesid netipanga koode (rahakotile kleepisin peale suure Rocki kleepeka, et aus leidja teks kohe, kelle rahakotiga on tegu)
        korterivõtmed (Barclay võtmerõngaga)

        Ma oleks umbes maailma kõige õnnelikum inimene, kui keegi mulle need asjad tagastaks ja leiutasuks leidja külm lemmikõlu.
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

          Irw...
          Teate, te võiksite määrata nö kaine autojuhi ENNE joomist, kelle kätte te siis oma väärtuslikud asjad annate. Pärast ehk lihtsam ja nii palju raha ka ei kulu.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

            .. selline n.ö. kaine autojuht on minu väike venna Tomi näol täiesti olemas...võite usaldada, tänu temale oleks ma ilmselt igal afterpartyl kaotanud oma telefonid, sallid, rahakotid etc. etc.
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

              Kosk saab oma asjad varsti tagasi, sest politsei helistas Kojamehele: leitud Õllekunni Jalgpallihaigla liikmekaart, mille ümber on rahakott!
              poborsky@jalgpallihaigla.ee

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                Originally posted by Poborsky


                Kosk saab oma asjad varsti tagasi, sest politsei helistas Kojamehele: leitud Õllekunni Jalgpallihaigla liikmekaart, mille ümber on rahakott!

                Nüüd jääb ainult loota, et umbes kõik asjad on alles või vähemalt tähtsamad asjad. tegelt tahaks veel teada, kust korravalvurisenjoor mu rahakoti leidis....
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                  [glow tcolor=red, fcolor=white, size=6, strength=5]Eesti-Belgia[/glow]Nimelt kadus minul kontserdi ajal kas telgis või lavaümbruses esimene sall mis kohviplekkidega ja mille lipakale kirjutat KOJA.Anti antil aga kadus Wellingtonis ka esimene sall millel Eesti Vene mängu märk.Nii et kui keegi leid oleks hää meel kui tagasi saaks.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                    Belgia mängu päeval sain teada, et ka mina kaotasin pärast EST-NZL mängu Wellingtonis oma salli, kuigi ei viibinud ise kohalgi.. Igatahes siis on puudu esimene sall, küljes olid NZL ja BEL märgid, Made in Sweden vms lipakas oli ära lõigatud.

                    Küsida ju ikka võib, eks..

                    Alo

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                      Ma tean kyll, et suht hilja kurta, aga mul l2ks Uus-meremaa m2ngu ajal kaotsi V6itle Eesti V6itle sall. Seda arvatavasti kas statkal v6i selle l2hiymbruses. Ausale leidjale liiter kerget kurgukastet...

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                        WELLINGTONI pubisse on unustatud kellegi jalgpallivarustus putsad ,säärekaitsed
                        ja veel mingisugust kraami . Kui keegi omaks tunnistab siis kätte saab kohapealt.
                        Küsida siis baaritöötajatelt.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                          ... ehkki aega kaua juba läinud aga põhimõtteliselt jäi Belgia afterpartyst kadunuks minu musta värvi karvase sisevoodriga lühike flees jope... oleks hirmus kui tema jälle ülesse leiaks...
                          P.S. vot huvitav kuidas ma üldse ilma jopeta koju jõudsin...
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                            Originally posted by jansa


                            ... ehkki aega kaua juba läinud aga põhimõtteliselt jäi Belgia afterpartyst kadunuks minu musta värvi karvase sisevoodriga lühike flees jope... oleks hirmus kui tema jälle ülesse leiaks...
                            P.S. vot huvitav kuidas ma üldse ilma jopeta koju jõudsin...
                            Jansakene, see jope on minu käes Mu jope kadus müsteerilisel kombel ära ja mul oli jube külm - keegi andis lõdisevale vutifännile oma jope, aga lõdisev vutifänn ei mäletanud, kellega oli tegu
                            Asi võttis nii kaua aega, sest viimasel ajal eriti foorumit ei loe. Vabandust.
                            Jope saad igal juhul tagasi.
                            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                              ... ohh issand, paistab et jõulude lähenemisel hakka või imedesse uskuma..seda jopet poleks küll uskund tagasi saavat...thx herr Kosk
                              P.S. vot huvitav kuda ma ise hommikul särgiväel koju sain?
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                                Originally posted by jansa



                                P.S. vot huvitav kuda ma ise hommikul särgiväel koju sain?
                                sa võtsid isu24 vms siukses kohvikus hommikul väikse napsu sooja sisse ja saidki ... taksoga vist ... läksid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X