320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaotatud asjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaotatud asjad

    [glow tcolor=, fcolor=, size=, strength=4]Kõik me kaotame aegajalt midagi[/glow]kes kuidas aga mina korjasin pärast Afterpartyt ühe Eesti trikoloori,musta mütsi silmaaukudega ja Vasar Simmu ManU salli.Võin veel lisada et Plees jäi enda Eesti sallist ilma.
    Jalgpallihaigla liige.

    #2
    kui üle jäävad, siis jalgpallihaigla toetuseks või mulle
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    Kommentaar


      #3
      Nokamüts!!



      Mina kaotasin oma Uhlspordi nokamütsi,aga sain selle uuest blackist kätte.Muideks seal on igasugust staffi veel.Nokamütsid,kindad ja sallid.Ühtegi koondise salli igatahes polnud.Nii,et kel midagi kadunud võiks sealt läbi astuda.Äkki leiab oma kadunud asjad üles.-
      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

      Kommentaar


        #4
        Originally posted by 13




        Mina kaotasin oma Uhlspordi nokamütsi,aga sain selle uuest blackist kätte.Muideks seal on igasugust staffi veel.Nokamütsid,kindad ja sallid.Ühtegi koondise salli igatahes polnud.Nii,et kel midagi kadunud võiks sealt läbi astuda.Äkki leiab oma kadunud asjad üles.-
        :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::

        mul kadus seal mõistus ära, tea kas läheks läbi vai?
        tagelt kadus must-valge tolamüts millega ma alates 96-st aastast (mil Haista selle mulle kinkis) kõigil mängudel olen käinud ja teadsin selle juba kadunud asjade maailmas olevat kui Suur selle reedesesse trenni ära tõi..olla tema käes olnud nii et kui kellelgi miksit kadund on ja Mountinis ka pole siis küsige sõbrad ka läbi ..äkki on hoiul....
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #5
          Ehk on kellelgi kadunud Saku kannu kujuline müts. See sai üles korjatud sealt Vabaduse väljaku juurest peale madinat.

          Kommentaar


            #6
            kadunud asjad

            Mul kadusid päikeseprillid. Hääl ka.
            Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

            http://www.jkpiraaja.ee/

            Kommentaar


              #7
              mul kadusid kuresaares, eesti-soome mängu järgsel jõmisemisel Kapteni kõrtsis,ära ****ing päikseprillid.Äkki keegi teab midagi,leiutasu on loomulikult...

              by aiFo: kle, ole hää, l6peta ära, eksju...
              aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

              Kommentaar


                #8
                Originally posted by airmike
                Äkki keegi teab midagi,leiutasu on loomulikult...
                Kas leiutasuks on Juventuse sall?

                Kommentaar


                  #9
                  Originally posted by airmike


                  mul kadusid kuresaares, eesti-soome mängu järgsel jõmisemisel Kapteni kõrtsis,ära ****ing päikseprillid.Äkki keegi teab midagi,leiutasu on loomulikult...

                  by aiFo: kle, ole hää, l6peta ära, eksju...
                  äkki kaotasid seal eest-soome mängu ajal ära ka eesti-bosnia mängu pileteid?
                  Howay the lads!

                  Kommentaar


                    #10
                    Originally posted by Repserto LuaLua


                    Originally posted by airmike


                    mul kadusid kuresaares, eesti-soome mängu järgsel jõmisemisel Kapteni kõrtsis,ära ****ing päikseprillid.Äkki keegi teab midagi,leiutasu on loomulikult...

                    by aiFo: kle, ole hää, l6peta ära, eksju...
                    äkki kaotasid seal eest-soome mängu ajal ära ka eesti-bosnia mängu pileteid?
                    Oman kurja kahtlust, et herr airmike on kaotanud varases lapsepõlves midagi palju olulisemat kui päikeseprillid....

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                      Suht lootusetu üritus aga proovin siiski.

                      3. juulil 2002 peale Eesti-Aserite mängu läks kaduma zoomiga fotoaparaat Konica. Oletatavasti läks kaotsi Bona Reisi bussis tagasiteel Tallinnasse. Kui keegi leidis tõesti vaid filmirulli, siis oleks väga tänulik ka selle eest, palju tähtsaid pilte sees... Vaev saab tasutud.

                      Kui rahvas mõtleb, miks ma alles nüüd sellest teatan, siis asi on selles, et vahepeal polnud fotokat vaja.

                      Ühendust saab võtta saates teade privasse või telefonil 052 797 11
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                        Kuressaares võeti ära minu riidest Eesti lipp. Loodan, et juhuslikult. Samas leidsime siidist Eesti lipu, mille vahetaksin heameelega enda oma vastu tagasi.
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                          Tähelepanu tähelepanu!!

                          On kadunud Martin Reimi ja Marko Kristali austuseks tehtud 100+ fotoprint lipud, mis said tehtud valmis Eesti-Venemaa mänguks ja mis viimati olid kaasas Poolas ja välja näitusel Eesti Spordi muuseumis jalka MMi ajal...
                          ....
                          Äkki on kellegi hea inimese kätte jäänud hoiule..ootame vastukaja, hirm kahju oleks kui need kaduma jääksid onju
                          Tahaks Moldoiva mänguks nad jälle statkale lehvima tõmmata...
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                            Jalgpalli MM-i ajal läks kamikaze pubi riidenagist kaduma eesti koondise esindustressi pluus ( eelmine variant \" lotto\" ). See oli sinna riputatud et muuta pubi MM-i ajaks vähegi jalgpallisõbrale kodusemaks. Pluus oli minu isiklikust garderoobist kuhu jäid nüüdseks rippuma vaid püksid ja treeningtress. Seega palun abi- kui keegi kuuleb kasvõi midagi sellise juhtumi kohta või selle tressipluusi saatuse kohta andke palun teada.

                            Nägudeni kolmapäeval kamikazes
                            Kamikaze - " Like a friend dropping in"

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                              Kes vana asja meelde tuletab,sel silm peast välja.Kuid häda ajavat härjagi kaevu...Seega kurdan oma muret.
                              Nimelt,läks Poola reisu ajal Mayhemi orgunnitud bussis ülemisel korrusel teadmata asjoludel kaduma trikoloor, kus olid peal ex-haridusministri Tõnis Lukase ja koondislase Marko Kristali allkirjad. Kui tunned minu lipp lehvib hetkel sinu majal,siis võta see maha ja toimeta minuni...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X