Lehekülg 1, kokku 5 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 98
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane Kaotatud asjad

[glow tcolor=, fcolor=, size=, strength=4]Kõik me kaotame aegajalt midagi[/glow]kes kuidas aga mina korjasin pärast Afterpartyt ühe Eesti trikoloori,musta mütsi silmaaukudega ja Vasar Simmu ManU salli.Võin veel lisada et Plees jäi enda Eesti sallist ilma.
    Jalgpallihaigla liige.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

kui üle jäävad, siis jalgpallihaigla toetuseks või mulle
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Nokamüts!!

Mina kaotasin oma Uhlspordi nokamütsi,aga sain selle uuest blackist kätte.Muideks seal on igasugust staffi veel.Nokamütsid,kindad ja sallid.Ühtegi koondise salli igatahes polnud.Nii,et kel midagi kadunud võiks sealt läbi astuda.Äkki leiab oma kadunud asjad üles.-
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

Eesti koondislane Kasutaja jansa avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Originally posted by 13

Mina kaotasin oma Uhlspordi nokamütsi,aga sain selle uuest blackist kätte.Muideks seal on igasugust staffi veel.Nokamütsid,kindad ja sallid.Ühtegi koondise salli igatahes polnud.Nii,et kel midagi kadunud võiks sealt läbi astuda.Äkki leiab oma kadunud asjad üles.-
    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::

mul kadus seal mõistus ära, tea kas läheks läbi vai?
    tagelt kadus must-valge tolamüts millega ma alates 96-st aastast (mil Haista selle mulle kinkis) kõigil mängudel olen käinud ja teadsin selle juba kadunud asjade maailmas olevat kui Suur selle reedesesse trenni ära tõi..olla tema käes olnud nii et kui kellelgi miksit kadund on ja Mountinis ka pole siis küsige sõbrad ka läbi ..äkki on hoiul....
    RummaBastards!

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ehk on kellelgi kadunud Saku kannu kujuline müts. See sai üles korjatud sealt Vabaduse väljaku juurest peale madinat.

Professionaal Kasutaja Edson avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane kadunud asjad

Mul kadusid päikeseprillid. Hääl ka.
    Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

http://www.jkpiraaja.ee/

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

mul kadusid kuresaares, eesti-soome mängu järgsel jõmisemisel Kapteni kõrtsis,ära ****ing päikseprillid.Äkki keegi teab midagi,leiutasu on loomulikult...

by aiFo: kle, ole hää, l6peta ära, eksju...
    aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Originally posted by airmike
    Äkki keegi teab midagi,leiutasu on loomulikult...
    Kas leiutasuks on Juventuse sall?

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

mul kadusid kuresaares, eesti-soome mängu järgsel jõmisemisel Kapteni kõrtsis,ära ****ing päikseprillid.Äkki keegi teab midagi,leiutasu on loomulikult...

äkki kaotasid seal eest-soome mängu ajal ära ka eesti-bosnia mängu pileteid?
    Howay the lads!

Kaida
    Külaline

Algupärane

Originally posted by Repserto LuaLua

äkki kaotasid seal eest-soome mängu ajal ära ka eesti-bosnia mängu pileteid?
    Oman kurja kahtlust, et herr airmike on kaotanud varases lapsepõlves midagi palju olulisemat kui päikeseprillid....

Algupärane Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

Suht lootusetu üritus aga proovin siiski.

3. juulil 2002 peale Eesti-Aserite mängu läks kaduma zoomiga fotoaparaat Konica. Oletatavasti läks kaotsi Bona Reisi bussis tagasiteel Tallinnasse. Kui keegi leidis tõesti vaid filmirulli, siis oleks väga tänulik ka selle eest, palju tähtsaid pilte sees... Vaev saab tasutud.

Kui rahvas mõtleb, miks ma alles nüüd sellest teatan, siis asi on selles, et vahepeal polnud fotokat vaja.

Ühendust saab võtta saates teade privasse või telefonil 052 797 11
    Supplies!

Meeskonnaliige Kasutaja Poborsky avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Kuressaares võeti ära minu riidest Eesti lipp. Loodan, et juhuslikult. Samas leidsime siidist Eesti lipu, mille vahetaksin heameelega enda oma vastu tagasi.
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Tähelepanu tähelepanu!!

On kadunud Martin Reimi ja Marko Kristali austuseks tehtud 100+ fotoprint lipud, mis said tehtud valmis Eesti-Venemaa mänguks ja mis viimati olid kaasas Poolas ja välja näitusel Eesti Spordi muuseumis jalka MMi ajal...
    ....
    Äkki on kellegi hea inimese kätte jäänud hoiule..ootame vastukaja, hirm kahju oleks kui need kaduma jääksid onju
    Tahaks Moldoiva mänguks nad jälle statkale lehvima tõmmata...
    RummaBastards!

"Ootamatu külaline" Kasutaja Kamikaze avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Jalgpalli MM-i ajal läks kamikaze pubi riidenagist kaduma eesti koondise esindustressi pluus ( eelmine variant \" lotto\" ). See oli sinna riputatud et muuta pubi MM-i ajaks vähegi jalgpallisõbrale kodusemaks. Pluus oli minu isiklikust garderoobist kuhu jäid nüüdseks rippuma vaid püksid ja treeningtress. Seega palun abi- kui keegi kuuleb kasvõi midagi sellise juhtumi kohta või selle tressipluusi saatuse kohta andke palun teada.

Nägudeni kolmapäeval kamikazes
    Kamikaze - " Like a friend dropping in"

Kiribati kroonprints Kasutaja Tembu avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Kes vana asja meelde tuletab,sel silm peast välja.Kuid häda ajavat härjagi kaevu...Seega kurdan oma muret.
    Nimelt,läks Poola reisu ajal Mayhemi orgunnitud bussis ülemisel korrusel teadmata asjoludel kaduma trikoloor, kus olid peal ex-haridusministri Tõnis Lukase ja koondislase Marko Kristali allkirjad. Kui tunned minu lipp lehvib hetkel sinu majal,siis võta see maha ja toimeta minuni...

Kaida
    Külaline

Seda et, kaunis segastel asjaoludel sattus eile, s.o. laupäeva õhtul Wellingtoni pubis, Jollu käe läbi minu valdusesse eesti koondise sall, selline vanemat tüüpi. Sallil puuduvad iseäranis silmapaistvad eraldusmärgid seetõttu ei oska ka öelda, kellele ta kuuluda võiks. Aga kui keegi nüüd arvab, et ta on aus omanik ja suudab mulle ka tõestada, ma küll ei kujuta ette kuidas, et ta selle kauni asja peremees on, siis ma võin ta heameelega, ja suure vaevatasu eest, tagastada Muidu jätan endale

U21 Kasutaja Rainman avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Siinjuures tuleb meelde, kallis aifokene, et sinu sall, mille sa juba kadunud asjade nimekirja paigutasid, oli ühe mustajuukselise tütarlapse käes, kellele sa olid ta kaela sidunud
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

Uus-Meremaa mängu afterparty ei olnud kergemate killast, sest suutsin kaotada alljärgnevad asjad:

2 eesti koondise salli - esimese ja teise, kolmas jäi alles õnneks
    vähemalt 2 Belgia mängu piletit
    rahakott, mis sisaldas mu kõiki dokumente ja kolmesid netipanga koode (rahakotile kleepisin peale suure Rocki kleepeka, et aus leidja teks kohe, kelle rahakotiga on tegu)
    korterivõtmed (Barclay võtmerõngaga)

Ma oleks umbes maailma kõige õnnelikum inimene, kui keegi mulle need asjad tagastaks ja leiutasuks leidja külm lemmikõlu.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Irw...
    Teate, te võiksite määrata nö kaine autojuhi ENNE joomist, kelle kätte te siis oma väärtuslikud asjad annate. Pärast ehk lihtsam ja nii palju raha ka ei kulu.

Liitus foorumiga
    Oct 2001

.. selline n.ö. kaine autojuht on minu väike venna Tomi näol täiesti olemas...võite usaldada, tänu temale oleks ma ilmselt igal afterpartyl kaotanud oma telefonid, sallid, rahakotid etc. etc.
    RummaBastards!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud