320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaotatud asjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

    Minu kõigi aegade suurim kaotamine toimus Eesti -Islandi mängu ajal Arenal.
    Nimelt läks kaduma väike pruun seljakott ,millega ma tavaliselt mängudel käin.
    Seal sees olid kolm jalgpallisärkki ,mis pidid Wellingtonis oksjoni võitjatele võlja antama.
    Kui keegi nägi tribüünil maas või leidis lahkudes pingi ridade vahelt siis paluks märku anda ,samuti olid seal sees mitmete uute liikmete ankeedid ja pildid.
    Aus leidja või vihje andja saab vääriliselt premeeritud.
    Seisin otsatribüünil ,esimesel poolajal trepi juures ja teisel vähe paremal sissepääsu pool.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

      Mina katsetasin Islandi mängul sellist asja, mida hakkan ka edaspidi läbi viima - ei võtnud mitte midagi kaasa. Rahakoti, sallid-kindad-mütsid - kõik jätsin koju, miski fliisinässi panin selga, millest kahju poleks olnud ja kõik jäi alles. Tõesti hämmastav, et midagi ei koatanud, sest viimasel ajal ei valmista mul raskusi ka kõige veidramate asjade kaotamine
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

        ... seoses kaotsi läinud asjadega:

        Est-Isl mängu rongkäigus oli täiesti olemas aga staadionil ei olnud ülesse riputatud 7 ei lehvimud \" Võitle-Võida \" Union Jacki baasil valmistatud esimest jalkafännide kvaliteet lippu suuruses 2X4 m. KELLE KÄTTE SEE JÄI....?
        Samamoodi püstitaks veel ülesse küsimuse ega keegi ei leidnud statkalt RootsiKunni seljakotti, kus sees olid väärtuslikud meie Alborgi ja Kopenhaageni leegionäride allkirjadega särgid... ausale leidjale preemia
        Loodan Jõuluimedesse ja eriti meie fännide aususesse... sest ei plagu ega särkide omamisega pole eraisikul oma kodus kapis või seinal hoides eriti mingit pointti ja eelpool mainitet elementidega statkale tulla või linnas ringikäies.... juhtub
        Siiralt lootes et need tarvilikud atribuudid on kellegi heatahtliku inimese käes hoiul...
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

          Veelkord issand jumal kui tähtsaid asju osatakse ära kaotada! Äkki see on mingi jalgpallivõistluste needus - mul kadus mu kallis mobiilike ülikoolide jalkavõistluste ajal ära.
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

            Originally posted by jansa
            ... seoses kaotsi läinud asjadega:
            Est-Isl mängu rongkäigus oli täiesti olemas aga staadionil ei olnud ülesse riputatud 7 ei lehvimud \" Võitle-Võida \" Union Jacki baasil valmistatud esimest jalkafännide kvaliteet lippu suuruses 2X4 m. KELLE KÄTTE SEE JÄI....?
            Hommikul koju jõudes oli minu voodi hõivatud jalgpallifännide armee poolt ning härra devili tekiks oli see nimetatud lipp... Ühesõnaga lipp jäi islandi mängust miskil huvitaval põhjusel minu korterisse, arvasin et info selle kohta on juba Jansale edastatud..

            Howay the lads!

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

              Originally posted by Repserto LuaLua
              Hommikul koju jõudes oli minu voodi hõivatud jalgpallifännide armee poolt ning härra devili tekiks oli see nimetatud lipp... Ühesõnaga lipp jäi islandi mängust miskil huvitaval põhjusel minu korterisse, arvasin et info selle kohta on juba Jansale edastatud..

              Täpsustaks veel, et staadionilt viisin lipu ära mina, sest olles üks viimaseid lahkujaid oli see lipp veel seal kellegi käes, kes selle siis minu kätte andis ja mul oli seljakott ka. Sinna ma ta siis hellalt paigutasin. Tee peal Wellingtoni teatasin enda meelest Rootsi Kunnile ka, et lipp minu kotis ja nõudku see Wellis hiljem sisse.

              Kuid suures möllus sai vist unustatud ja Lua korteris ma ta siis kotist ka välja võtsin ning panin seejärel muide ilusti kuivama! Hommikuks oli see aga tõesti kadunud ning kattis hoopis Lua toas magavat herr Devilit.

              Enda arust käskisin Lual-Raimol mainida, et see lipp tema-nende käes on, kuid kurat seda enam mäletab.

              Piinlik lugu igatahes, kuid hia, et nüüd kibekiirelt lahenes.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                Originally posted by jansa


                ... seoses kaotsi läinud asjadega:

                Loodan Jõuluimedesse ja eriti meie fännide aususesse... sest ei plagu ega särkide omamisega pole eraisikul oma kodus kapis või seinal hoides eriti mingit pointti ja eelpool mainitet elementidega statkale tulla või linnas ringikäies.... juhtub
                Siiralt lootes et need tarvilikud atribuudid on kellegi heatahtliku inimese käes hoiul...
                Ma absoluutselt ei oma nimetatud särke ning ei möista öigeks ka inimest, kes hoiab endale särgid, mille ta leidis ning milledel oli oopis teine otstarve. ....aga! Kui nüüd tänaval könnib vastu möni aus jalkafänn, kelle on seljas kas Rooba vai Operi vai Zelinski särk onju, et siis kuidas täpselt teete Te selgeks selle, et tegemist on särkidega, mis peaks kuuluma Teile? Autogrammi järgi? ... juhtub, et ka Aus Jalkafänn on särgile autogrammi saanud?

                Maitea... Jöudu ja loodan, et kadunud särgid jöuavad öigete omanike kätte

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                  Originally posted by yheksa


                  Originally posted by jansa


                  ... seoses kaotsi läinud asjadega:

                  Loodan Jõuluimedesse ja eriti meie fännide aususesse... sest ei plagu ega särkide omamisega pole eraisikul oma kodus kapis või seinal hoides eriti mingit pointti ja eelpool mainitet elementidega statkale tulla või linnas ringikäies.... juhtub
                  Siiralt lootes et need tarvilikud atribuudid on kellegi heatahtliku inimese käes hoiul...
                  Ma absoluutselt ei oma nimetatud särke ning ei möista öigeks ka inimest, kes hoiab endale särgid, mille ta leidis ning milledel oli oopis teine otstarve. ....aga! Kui nüüd tänaval könnib vastu möni aus jalkafänn, kelle on seljas kas Rooba vai Operi vai Zelinski särk onju, et siis kuidas täpselt teete Te selgeks selle, et tegemist on särkidega, mis peaks kuuluma Teile? Autogrammi järgi? ... juhtub, et ka Aus Jalkafänn on särgile autogrammi saanud?



                  Maitea... Jöudu ja loodan, et kadunud särgid jöuavad öigete omanike kätte
                  ...... see on juba meile teada nõks kuidas me selle kindlaks teeme...
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                    ... halleluuja, jõuluimed ikka toimivad, ma juba mõtlesin et tuleb jälle paari-kolme tuhande võrra kukurt kergendama et dublikaat tellida plagule...(nagu Võitle Eesti Võitle plagu puhul mille tiblad ära trofeerisid märtsis `02a. ) Thnx härrased....
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                      Minu käes on kellegi sall, see esimene koondise oma. Avastasin selle endal kaelast peale welli jõulupidu. Ära anda omanikule täiesti tasuta

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                        Sen, mul on tunne et see on minu oma! Just pärast Welli pidu jäin oma sallist ilma. Miskised veiniplekid peaks seal peal olema...Kui raske pole,siis jäta see Welli hoiule..

                        Tänulik linnakodanik Tembu

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                          Kahjuks ei olnud varem mahti siia postida.. Pärast aastalõpupidu leiti Wellingtoni pubist rahakott KRISTJAN REINOKI dokumentidega. Omanik saab selle kätte samast pubist.
                          Jalgpallihaigla patsient #172
                          Diagnoos: raskekujuline futboliit

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                            Kas keegi oli turniiril???

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                              Kallid jalkafännid ja tuttavad äkki oskate aidata 31. jaanuaril 2003. aastal Wellingtonis kaotsi läinud Eesti-Islandi mänguga videokassetti, 2 cd plaadi: Exploited-Beat the bastards ja Punk-o-rama 6 ning Horvaatia reisi piltide leidmisel. Igasugune inf on oodatud.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                                Kirves!!! kui tahad võin sulle ``Beat the Bastard``sebida.
                                Rotten
                                jalgpallihaigla liige nr.81

                                Kommentaar

                                Working...
                                X