320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa tippjalgpalli ennustusvõistlus 2011/12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Euroopa tippjalgpalli ennustusvõistlus 2011/12

    Esimene läheb ikka aia taha, aga tänu esimesele tekkis selline (enda arvates) huvitav idee - ennustusvõistlus, kus saab ennustada kõiki suuremaid Euroopa liigasid ja CL'i. Minu esialgne mõte näeb välja selline, kus suur rõhk ka hooaja eelsel ennustusel.
    Enne hooaega ennustaks:
    *Inglise liiga meistrit
    *Hispaania liiga meistrit
    *Itaalia liiga meistrit
    *Saksamaa liiga meistrit
    *Prantsuse liiga meistrit
    *Champions League võita
    *Euroopa liiga võita
    *Klubide MMi võitja
    lisaks tooks sisse nende sarjade(v.a Klubide MM) parimad väravakütid.
    Edasi läheb juba äkki utoopiaks, aga variante tuleb kaaluda - suurim tõusja tabelis ja langeja.
    Liigamängudega seoses tuli mul selline idee, kus iga nädal läheb ennustamiseks umbes 1-2 mängu/liiga ja valiku edastame siia. ehk siis kuni 10 mängu/nädalavahetus. seejärel tekib probleem CL ja EL sarjadega, et ennustamise maht liiga suureks ei läheks, tuleks ka sealt ju valik teha. Või hoopis iga nädal ennustame erinevat liigat ja nii käib asi ringis, tundub mitte nii hea idee.
    Igal juhul, olen oma idee välja käinud ning ootan tagasisidet, kas asjal on üldse jumet ja kas keegi viitsib nii palju ka end väsitada ?

    #2
    No aga äkki ennustaks lihtsalt enne klubide MM-i algust ära, siis läheks teema/arvestus lukku ja kevadel loed tibusid. Erinevaid liigasid saab teistes teemades ka ennustada ja see on ikkagi suhteliselt ajamahukas (mina nt ei viitsi), samas oleks päris tore kui selline alternatiivne laiskade inimeste võimalus kõrval oleks.
    Kategooriatest kohapealt niipalju, et äkki oleks mõistlik ennustada liigade top 3 meeskondi + ühte väljakukkujat, CL-i ja EL-i finaalipaare pluss siis väravakütid (lisaks European Golden Shoe võitja).

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
      Esimene läheb ikka aia taha, aga tänu esimesele tekkis selline (enda arvates) huvitav idee - ennustusvõistlus, kus saab ennustada kõiki suuremaid Euroopa liigasid ja CL'i. Minu esialgne mõte näeb välja selline, kus suur rõhk ka hooaja eelsel ennustusel.
      Enne hooaega ennustaks:
      *Inglise liiga meistrit
      *Hispaania liiga meistrit
      *Itaalia liiga meistrit
      *Saksamaa liiga meistrit
      *Prantsuse liiga meistrit
      *Champions League võita
      *Euroopa liiga võita
      *Klubide MMi võitja
      lisaks tooks sisse nende sarjade(v.a Klubide MM) parimad väravakütid.
      Edasi läheb juba äkki utoopiaks, aga variante tuleb kaaluda - suurim tõusja tabelis ja langeja.
      Liigamängudega seoses tuli mul selline idee, kus iga nädal läheb ennustamiseks umbes 1-2 mängu/liiga ja valiku edastame siia. ehk siis kuni 10 mängu/nädalavahetus. seejärel tekib probleem CL ja EL sarjadega, et ennustamise maht liiga suureks ei läheks, tuleks ka sealt ju valik teha. Või hoopis iga nädal ennustame erinevat liigat ja nii käib asi ringis, tundub mitte nii hea idee.
      Igal juhul, olen oma idee välja käinud ning ootan tagasisidet, kas asjal on üldse jumet ja kas keegi viitsib nii palju ka end väsitada ?
      Te esimesena mingi ennustus ära siis vaata edasi.Niimoodi on mõtetu tagasisidet oodata.Ma teeksin heameelega

      Kommentaar


        #4
        Ma mõtlesin, et enne arutab, mis rahvale peale läheks. Õnneks veel aega on Kindlasti teen midagi

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
          Esimene läheb ikka aia taha, aga tänu esimesele tekkis selline (enda arvates) huvitav idee - ennustusvõistlus, kus saab ennustada kõiki suuremaid Euroopa liigasid ja CL'i. Minu esialgne mõte näeb välja selline, kus suur rõhk ka hooaja eelsel ennustusel.
          Enne hooaega ennustaks:
          *Inglise liiga meistrit
          *Hispaania liiga meistrit
          *Itaalia liiga meistrit
          *Saksamaa liiga meistrit
          *Prantsuse liiga meistrit
          *Champions League võita
          *Euroopa liiga võita
          *Klubide MMi võitja
          lisaks tooks sisse nende sarjade(v.a Klubide MM) parimad väravakütid.
          Edasi läheb juba äkki utoopiaks, aga variante tuleb kaaluda - suurim tõusja tabelis ja langeja.
          Liigamängudega seoses tuli mul selline idee, kus iga nädal läheb ennustamiseks umbes 1-2 mängu/liiga ja valiku edastame siia. ehk siis kuni 10 mängu/nädalavahetus. seejärel tekib probleem CL ja EL sarjadega, et ennustamise maht liiga suureks ei läheks, tuleks ka sealt ju valik teha. Või hoopis iga nädal ennustame erinevat liigat ja nii käib asi ringis, tundub mitte nii hea idee.
          Igal juhul, olen oma idee välja käinud ning ootan tagasisidet, kas asjal on üldse jumet ja kas keegi viitsib nii palju ka end väsitada ?
          Oleks võinud teksti punktidena tuua, aga mina osalen iga süsteemiga.

          Enne hooaega ennustaks:
          *Inglise liiga meistrit
          *Hispaania liiga meistrit
          *Itaalia liiga meistrit
          *Saksamaa liiga meistrit
          *Prantsuse liiga meistrit
          *Champions League võita
          *Euroopa liiga võita
          *Klubide MMi võitja
          lisaks tooks sisse nende sarjade(v.a Klubide MM) parimad väravakütid.
          ......
          suurim tõusja tabelis ja langeja.

          Selle osa võiks siis teha nii, et liiga kohta selline asi.
          Meister:
          Suurim tõusja:
          Suurim langeja:
          Suurim väravakütt:

          Iga nädal kõiki liigasid ennustada läheks paljuks, samas kui valida igast voorust 2 mängu siis mille järgi valik teha, aga no ma usun, et see variant on parem ,kui iga nädal erinevat ennustada. EL ja CL kohta samamoodi, iga voor 2 mängu mõlemast.
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            #6
            Ka mina oleksin suht kindel osaleja ja osaleksin ka igasuguse süsteemiga, aga ma arvan, et mängude poole pealt võiks teha nii, et valime kõikidest liigadest välja kõige huvitavamad mängud ja ennustame neid, et nädala peale tuleks umbes 12-14 mängu+CL ja EL samamoodi.
            Ja klubide MM-ist ennustaks kõiki mänge alates nt. poolfinaalidest. Ning kõik teised liigade ennustused võiks jääda samasuguseks nagu -SharK- kirjutas.
            Algselt postitas Blue Moon
            Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

            Kommentaar


              #7
              Kunagi oli selline asi:


              Et kui on jõudu, aega ja tahtmist midagi suurt vedada, siis pigem võiks vanalt lahenduselt tolmu pealt pühkida, mitte midagi uut katsetama hakata. Aga noh, ajaresurssi ja tahtmist peab ikka päris palju selle vedamiseks olema.

              Kommentaar


                #8
                Uuel nädalal on rohkem aega, praegu pärnus puhkamas, ja siis peaks midagi ametlikku ka siia looma. Aga mul on mingi idee olemas, kuidas enda jaoks selle vedamine lihtsamaks teha.
                Abi on alati teretulnud. Endal tekkis küsimus, kas 1-x-2 või skoor on parem ?

                Kommentaar


                  #9
                  Mulle meeldiks 1-x-2 rohkem.
                  Algselt postitas Blue Moon
                  Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                  Kommentaar


                    #10
                    Bundesliga algus ukse-ees ja aeg alustada !
                    Ennustame:
                    *Iga nädal umbes 10t ennustuse vedaja(te) valitud mängu, mille proovin iga nädal teatavaks teha esmaspäeval/teisipäeval.
                    Valiku teen mina, aga ettepanekud on alati oodatud. Üritan valida põnevaid mänge, mis pakuks ka huvi. Juhul, kui nädala sisse mahub ka CL ja EL, siis lisandub nädalaennustusse mõlemast 2 mängu.
                    Kuna küsimuse esitamise järel tuli vaid üks pakkumine ja ka mul on süsteemiga 1-x-2 lihtsam, siis ennustame nii. Iga mängu õigesti ennustamine annab 1punkti. Kui ennustad kõik mängud nädalal õigesti, siis saab küsimise peale 10 lisapunkti.
                    *Enne hooaega(tähtaeg 31. august) on võimalik teenida punkte hooajaeelses ennustamises. Need tingimused on paigas.
                    Ennustamise vorm võiks olla eraldi postitusena ja selline
                    Inglise liiga meister(15p):
                    Väravakütt(5p):
                    Suurim tõusja(5p):
                    Suurim langeja(5p):
                    Hispaania liiga meister(15p):
                    Väravakütt(5p):
                    Suurim tõusja(5p):
                    Suurim langeja(5p):
                    Itaalia liiga meister(15p):
                    Väravakütt(5p):
                    Suurim tõusja(5p):
                    Suurim langeja(5p):
                    Saksamaa liiga meister(15p):
                    Väravakütt(5p):
                    Suurim tõusja(5p):
                    Suurim langeja(5p):
                    Prantsuse liiga meister(15p):
                    Champions League võitja(15p):
                    Euroopa liiga võitja(15p):
                    Klubide MMi võitja(10p):
                    *Aja jooksul võib tulla uuendusi ja muutusi, aga kui neid tuleb, siis annan aegsasti teada. Jällegi, ettepanekud on oodatud. Abi ka

                    Kommentaar


                      #11
                      Kuna täna on teisipäev, siis panen selle nädala mängud ka üles. Proovin mitte kindlaid meeskondi eelistada, aga olgem ausad - väga väheseid huvitab Stade Brestois 29 ja Evian TG FC omavaheline madistamine, mis võib põnev ja kirglik olla, aga võimatu ennustada, sest enamus meist kumbagi meeskonda ei tea. Vahel ma ikka topin neid madalama otsa tiimide võitlusi sisse, et ennustamisse ettearvamatust tuua.
                      Praegugi on Premier League augustikuud planeerides raskusi, sest 2. ja 3. voorus on mõlemas kaks pealtnäha kõva mängu ja kolm meeskonda korduvad.
                      Igal juhul, nädalavahetus 05.08-07.08
                      Saksamaa liiga:
                      Borussia Dortmund - Hamburg 05.08 20:30
                      VfB Stuttgard - Schalke 04 06.08 15:30
                      Prantsusmaa liiga
                      Olympique de Marseille - FC Sochaux Montbeliard 06.08 22:00
                      Girondins de Bordeaux - AS Saint Etienne 07.08 22:00
                      Selle nädala ennustamine läheb lukku Reedel, 05.08.2011, kell 20:30!

                      Kommentaar


                        #12
                        Borussia Dortmund - Hamburg 1
                        VfB Stuttgard - Schalke 04 2
                        Olympique de Marseille - FC Sochaux Montbeliard 1
                        Girondins de Bordeaux - AS Saint Etienne x

                        Kommentaar


                          #13
                          Borussia Dortmund - Hamburg x
                          VfB Stuttgard - Schalke 04 2
                          Olympique de Marseille - FC Sochaux Montbeliard 1
                          Girondins de Bordeaux - AS Saint Etienne 1
                          Algselt postitas fitti
                          Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                          Kommentaar


                            #14
                            Inglise liiga meister(15p): Manchester United
                            Väravakütt(5p): Chicharito
                            Suurim tõusja(5p): Stoke City
                            Suurim langeja(5p): WBA

                            Hispaania liiga meister(15p): FC Barcelona
                            Väravakütt(5p): Ronaldo
                            Suurim tõusja(5p): Malaga
                            Suurim langeja(5p): CA Osasuna

                            Itaalia liiga meister(15p): AC Milan
                            Väravakütt(5p): Eto'o
                            Suurim tõusja(5p): Juventus
                            Suurim langeja(5p): Palermo

                            Saksamaa liiga meister(15p): Müncheni Bayern
                            Väravakütt(5p): Mario Gomez
                            Suurim tõusja(5p): Schalke 04
                            Suurim langeja(5p): Kaiserslautern

                            Prantsuse liiga meister(15p): Olympique de Marseille

                            Champions League võitja(15p): Manchester United

                            Euroopa liiga võitja(15p): Sporting Lissabon

                            Klubide MMi võitja(10p): FC Barcelona
                            Algselt postitas fitti
                            Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Borussia Dortmund - Hamburg x
                              VfB Stuttgard - Schalke 04 x
                              Olympique de Marseille - FC Sochaux Montbeliard 1
                              Girondins de Bordeaux - AS Saint Etienne 1

                              Kommentaar

                              Working...
                              X