320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi vingeim vastasseis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Anäe, ballack tuletas meelde:

    mõistus vs Flora fännid.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Meireles Vaata postitust
      Anäe, ballack tuletas meelde:

      mõistus vs Flora fännid.

      Mina kõiki Flora fänne ühe vitsaga ei lööks. Pigem oleks õiglane- mõistus vs mõned Flora fännid.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Kui ma juhiksin mingis hääletuses napilt counti, uuu, urmari ja budulojuse ees, siis ma suhtkoht häbeneksin.
        Ära põnna, sa ei pääse isegi hääletamisele, rääkimata siis juhtimisest.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Ära põnna, sa ei pääse isegi hääletamisele, rääkimata siis juhtimisest.
          Kas ma tegelt tunnetan ka uhkusenooti märkimisväärse saavutuse üle?

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Kas ma tegelt tunnetan ka uhkusenooti märkimisväärse saavutuse üle?
            Ma lihtsalt lohutasin, aga sinu tundeid ma ei tea kommenteerida. Aga küsi eika käest üle, kas tal on kade meel, et edetabelisse ei pääsenud?

            Kommentaar


              #36
              Ma ei ole ausalt ühtegi reaalset vastast näinud siin foorumis, ei saa ju vastaseks lugeda zilettidega vannitoas mängivat eikat? pakuks välja "count vs soccerneti silmakirjalikud memmekad" (siia võib pm 99% soccerneti kasutajatest paigutada)

              ja eika, ära unista, sa ei saa mind eriti üheski tabelis juhtida, isegi mitte nii labases nagu see samune siin. erandid on muidugi konkursid nagu "foorumi kõge kasutajasõbralikum vagiina" , "kõige rohkem ebaõnnestunud suitsiidikatseid" "kõige rohkem aanuseid mida oled elus lakkunud" jne.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                #37
                Nonii, nüüd on ainult buduka ja uuu pöördesseminekud puudu. Jään ootama.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                  iceman vs süüfilis
                  kuna üks neist, iceman, on foorumist kadunud, pean teise poole võitjaks tunnistama..

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Ma ei ole ausalt ühtegi reaalset vastast näinud siin foorumis, ei saa ju vastaseks lugeda zilettidega vannitoas mängivat eikat? pakuks välja "count vs soccerneti silmakirjalikud memmekad" (siia võib pm 99% soccerneti kasutajatest paigutada)

                    ja eika, ära unista, sa ei saa mind eriti üheski tabelis juhtida, isegi mitte nii labases nagu see samune siin. erandid on muidugi konkursid nagu "foorumi kõge kasutajasõbralikum vagiina" , "kõige rohkem ebaõnnestunud suitsiidikatseid" "kõige rohkem aanuseid mida oled elus lakkunud" jne.
                    mis sul eika vastu üldse?

                    ultimate randomness

                    aa muide, ma ei viitsi rumalate küssade teemasse kohe minna, et äkki keegi oskab öelda teema nime, kus 2 paide lm avataridega venda üksteist sõimasid jobideks jne jne jne, haige pask oli majas korra seal
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      #40
                      Kesa vs publikunumbrid
                      Kesa vs turvamehed
                      Kesa vs õlle staadionil
                      Kesa vs statistika

                      ..Krt siia võikski neid loendama jäädagi ...mitte, et ma temaga ühel meelel poleks, seega...No offence!

                      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                      Kommentaar


                        #41
                        Mehhanisaator vs peded

                        Kommentaar


                          #42
                          kesa vs õllejoomine staadionil
                          Algselt postitas rainis007
                          Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                          Kommentaar


                            #43
                            uuu vs AS ROMA

                            Kommentaar


                              #44
                              kohtunikud <-> arsenali fännid <-> trollid ?

                              Kommentaar


                                #45
                                Meintz on troll vs Meintz on till vs Meintz on hullem kui Iceman, kurb ja Black Magic kokku!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X