320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

fifa 12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
    Ma pean häbiga tunnistama, et proffesional
    Pole seal midagi häbeneda. Ise olen pm koguaeg mänginud Proffessionaliga, tõsi kord saab hävitavaid võite, siis raskeid(e minimaalseid) võite, mõnikord aga toimub näiteks totaalne lagunemine jne.
    Adiós amigos

    Kommentaar


      Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
      Pole seal midagi häbeneda. Ise olen pm koguaeg mänginud Proffessionaliga, tõsi kord saab hävitavaid võite, siis raskeid(e minimaalseid) võite, mõnikord aga toimub näiteks totaalne lagunemine jne.
      Sama.

      Näiteks olen siin Freiburgi kodus 5-0 purustanud, kui samal ajal Frankfurtiga ei saanud kuidagi hakkama 82. minutil olin veel 0-3 taga ja läks veel huvitavaks. 83.minut Robben 1-3, 89.minut Robben 2-3 ja veel viimasel lisaminutil sain nurgalöögi saginas pendla punkti pealt löögile aga lõin väravast lihtsalt mööda, Badstuber oli siis patustaja

      Nüüd on aga mõni voor edasi läinud ning olen Bundesliga liider, ühe punktiga Werderist ees, kuuega Wolfsburgist (viimane mäng oli nendega ja võitsin 4-2 kodus,Werder kaotas Hamburgerile 0-1 kodus) ning Dortmund on maas üheksaga, kuid neil on 1 mäng vähem peetud nii,et kui nad Kölni võidavad, saavad ka 6 punkti kaugusele. Schalcke on viiendana maas 12 silma.

      Seni ainuke mäng Werderiga oli ka draamat täis. Kodus läksin poolaja keskel 1-0 juhtima ning poolaja lisaminutitel imesin kauglöögist endale sisse, 1-1. Meeletu pressi olin juba peale pannud kui järsku kaotasin palli ja juhtus see, mis on kõige hullem, mis sellise pressinguga saab juhtuda. Palli kaotus, vastane on juba keskringis täiesti üksi ning toimetas palli väravasse, 1-2. minut oli siis, 78.

      Maksimum lootsin sellest mängust veel hädist viigipunkti, selle ka 88.minuti Badstuberi väravast nurgalöögi olukorras saingi. Aga siis oli selge, et ei ole veel võimalused kadunud. 3 lisaminutit oli lisatud, Robben tungib äärest läbi, kuid tsenderdusele sai keegi rohesärk põlve vahele. Nurgalöök kasti, tuli lühike ja kerge pettumus oli juba raisatud võimalusest sees, kui Alaba veel suutis vastasest vabaneda, pani pea vahele ning terav pall oli Werderi värava postist sisse löödud seni magusaim võit, mis hooajast kirjas, oli käes.

      Niiet vahed on sisse tekkinud. Pikemalt aga praegu pole muidugi mõtet kirjutada.
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        keegi ps3 peal tappa tahab saada? Addige Sandrji

        Kommentaar


          Kust saaks kõige odavamalt ps3 peale?
          T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

          Kommentaar


            krt kõik keda ma tahan klubisse tuua on alles hiljuti klubiga liitunud

            Kommentaar


              Algselt postitas KaImO Vaata postitust
              krt kõik keda ma tahan klubisse tuua on alles hiljuti klubiga liitunud
              See võib vahel meele kurvaks teha küll, aga tegelikult on see mängu atribuut väga tervitatav. Minu arvates ongi Fifade üks suurimaid miinuseid senini küllaltki naeruväärne üleminekute-süsteem. Kui sul raha on, saad kõiki keda tahad. No näiteks võtad klubiks Tottenham Spurs, müüa üks-kaks juhtivmängijat maha ja Cristiano Ronaldo ongi sinu. Olgem ausad, mängijad a la Messi, Ron jne. ei lahkuks elus ükskõik mis palga eest oma klubidest ära. Seega, see transfer värk ongi neil väga ligadi-logadi.

              Kommentaar


                Kellegil on selline probleem(glitch),et kui lööd värava,siis see värav korduses,näitab tühja väljaku keskosa? Kellegil on lahendust?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Homie Vaata postitust
                  See võib vahel meele kurvaks teha küll, aga tegelikult on see mängu atribuut väga tervitatav. Minu arvates ongi Fifade üks suurimaid miinuseid senini küllaltki naeruväärne üleminekute-süsteem. Kui sul raha on, saad kõiki keda tahad. No näiteks võtad klubiks Tottenham Spurs, müüa üks-kaks juhtivmängijat maha ja Cristiano Ronaldo ongi sinu. Olgem ausad, mängijad a la Messi, Ron jne. ei lahkuks elus ükskõik mis palga eest oma klubidest ära. Seega, see transfer värk ongi neil väga ligadi-logadi.
                  Nojaa, aga eks see olegi ju arvutimängude võlu, et saad teha seda, mis päriselt mingil juhul võimalik ei oleks.
                  Ja Messi võibolla küll, kuid et Ronaldo karjääri lõpuni Realis mängiks - ei usu.

                  Kommentaar


                    Kellegil Eesti koondist pole plaanis teha?

                    Kommentaar


                      Mängin hetkem Permi Amkariga. Ostsin endale hooaja alguses Michael Oweni ja päris hästi on läinud. 22 väravat siis hetkel 22st mängust. Kostja ka päris hästi mänginud, 12 väravat ja 8väravasöötu.
                      Hetkel siis 26vooru läbitud venemaa liigas ja 4. koht
                      2punkti lahutab esimesest cl´i kohast.

                      1. M.Spartak 58
                      2. Zeniit 57
                      3. M. CSKA 55
                      4. P. Amkar 52p
                      5. A. Machkala or smth 48p
                      6. M. Lokomotiv 47

                      liiga cup´is olen poolfinaalis. Veerandfinaalis alistasin Zeniidi, normaalaeg 1:1, Kostja lõi kaugelt värava ja pendlites siis tuli 5:4 võit ja poolfinaalis on vastaseks M. Spartak kellega liigas hetkel olen 0:0 ja 1:0 võitnud.

                      Ostnud olen endale veel Jäägeri ning herthast Schulzi ja tasuta olen saanud endale põhiväravahiks Orladoni. 8clean sheet.
                      Suurim võit 6:0 Krasandor ja suurim kaotus tuli 5 vooru tagasi CSKA´lt 1:4 67-81minutite vahemikus lagunes mäng täielikult ja kiirelt 3 vastuseta väravat tuli CSKA´lt.

                      Youth Academias on hetkel üks 15 aastane venelane, kes tundub üsna andekas olevat, oma parimatel aastatel peaks tema ovrl 86-91 kandis olema.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Kas keegi on rohkem kui ühe hooaja ka sama klubiga managerina mänginud? Tahaks teada, kuidas need skauditud noored arenema peaksid. Saatsin noormängija pooleks hooajaks laenule ja ta overall ei tõusnud mitte üldse. Enda meeskonnas nad platsile ei pääse, seega ei teagi mida teha.

                        Kommentaar


                          Et noorest parim välja saada pead talle võimalikult palju mängu aega andma.
                          Nelja hooajaga on mu noored päris hästi arenenud.
                          1. A.Jardim Algne Overall 72 - Praegune Overall 84
                          2. J.Figueira Algne Overall 70 - Praegune Overall 80

                          Enam seda manageri ei mängi ja alustain Inglismaa viimase liiga klubiga uut manageri, et tõsta ta Barclays Premier League-sse. Uues manageris lükkasin raskustaseme Legendary peale.

                          Kommentaar


                            Minul mäng crashis 7nda hooaja järel. 2 parimat noort olid tiimi tuues 75 ja 77 (16 ja 17a). Nende arengut lõpuni ei jõudnudki vaadata
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Ja ongi hooaeg läbi.

                              1. M. CSKA 67
                              2. Zenit 64
                              3. P. Amkar 62
                              4. M. Spartak 59
                              5. A. Machkala 57
                              6. M. Lokomotiv 51

                              Liiga Cupis poolfinaalis võitsin M. Spartakut 1:0, finaalis kaotasin 0:1 A. Machkalale, 55´ lõi Eto´o värava.

                              3mängu enne hooaja lõppu sai vigastada Owen ja päris karmilt. Et kohtunik lausa peatas mängu vahepeal ja sai nähtud esimest korda Fair Playd Fifas. Aga jh Owen siis 4 kuud vigastusega väljas, ei saanud liiga cupi finaalis osa võtta kahjuks.
                              Owen suutis siis 27st mängust 23 väravat lüüa.
                              Vassiljev sai liigas 29st mängust 17 väravat ja 9 väravasöötu.

                              Nüüd sain siis kolmanda koha eest 9miljonit eurot transferite jaoks ja plaanin tugevdada natuke kaitset ja tahaks üht vähe kogenenud parem-äärt ka. Ja vaatab vb CL´i jaoks oleks ka vaja ehk üht tugevamat ründajat ka veel, kui tahan alagrupist edasi saada. Kahtlen kas üksi Vassiljevi ja Oweniga suudan nii edukas olla.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Kes soovib PS3 manual liigaga liituda siis:
                                Liiga nimetus: Manual Superleague
                                password: est

                                Kommentaar

                                Working...
                                X