320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

fifa 12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
    Olen nagu kuskilt kuulnud, et Youth team tuuakse manager mode-i.
    http://www.fifa-infinity.com/fifa-in...-mode-roundup/ Siin on midagi manager mode ja youth teami kohta, aga ma ei tea kui palju selles jutus tõde on.
    Algselt postitas Blue Moon
    Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas R.Madritista Vaata postitust
      Nii tõesti ongi. 27 september tuleb Põhja-Ameerikas välja ning ülejäänutes mandrites tuleb 30 september. Ma tahaks teada, kes selle aasta fifa kommentaatorid on ?! Ingliskeelseid mõtlesin.
      Game´is on küll kirjas 29 september plakatitel.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
        Olen nagu kuskilt kuulnud, et Youth team tuuakse manager mode-i.
        Jah, Youth Academy on täitsa olemas.

        Kommentaar


          #19
          Mul selline küsimus, et kui mäng välja tuleb, et kas see siis maksab sama palju kui praegu pre-order ?
          Ja näiteks kui palju maksis FIFA 11 kui see välja tuli ?
          Algselt postitas Blue Moon
          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

          Kommentaar


            #20
            60 doltsi on eelmüügist fifa 12 kuskil
            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

            Kommentaar


              #21
              Mõtlesin, et kuna iga pool on kirjas, võiks olla see parem ja see parem jne.... , siis minu arust võiks saada ise ka kohtunik olla. See oleks suht lahe ju, või äärekohtunik kes vilistab sulgusi. Oleks vahva
              Iv seen better days

              Kommentaar


                #22
                Päris paljud on seda pakkunud juba. Minu arvates täielikult mõttetu oleks ja enamustel puhkudel rikuks mängu, sest mine tea kuidas vilistad.

                Kommentaar


                  #23
                  Aga see võiks ju olla niimodi nagu päris elus, et teed mõne sita mängu siis saad nõrgemad mängud vilistada jne.
                  Algselt postitas Blue Moon
                  Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma viitsiks maksimum 10mängu teha kohtunikuna, siis oleks kopp üsna ees.

                    Kommentaar


                      #25
                      Oleneks ka sellest kui reaalne see oleks, et kui kõigepealt näiteks peaksid olema 4. kohtunik ja siis seal peaks juba rääkima treeneritega, neid maha rahustama jne. Siis saaks juba abikohtunik olla, rääkida peakohtunikuga jne. Ja lõpuks saaks olla juba peakohtunik, abikohtunikega rääkimine, mängijate maha rahustamine jne.
                      Kui oleks sellised asjad siis oleks päris äge mängida.
                      Algselt postitas Blue Moon
                      Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                      Kommentaar


                        #26
                        Ei tea, botid teevad ka head tööd siiamaani.

                        Kommentaar


                          #27
                          Sherf see peaks juba olema siis eraldi seisev mäng. Bottidega on see jama, et nad ei eksi suluseisu vilistades kunagi ning isegi siis vilistatakse ära kui mingi suvaline tont on sulus ning pall söödetakse üldse teisele äärele ettejooksu peale.

                          Kommentaar


                            #28
                            võiks saada valida, kuidas mängija reageerib kohtuniku otsusele.

                            Kommentaar


                              #29
                              Seda nö "Referee mode" on päris palju pakutud küll, ei tea, ise ei ole küll suurt tungi selle vastu tundnud, aga sherfi pakutud süsteemiga võiks isegi huvitav olla. Just selles osas, et alguses oled näiteks peakohtunik või abikohtunik kuskil madalamate liigade mängude juures ja kui hästi vilistad siis hakkad juba paremaid mänge saama ja kui juba väga hea kohtunik oled siis hakkad ka näiteks Premieri ja Meistrite/Euroopa liiga mänge saama.

                              Siis võiks seal modis juba mängjad rohkem emotsioone näidata, niiet vahepeal annad vaidlemise eest kaarte ja sama asi treenerite kohta närvilistes mängudes nt, et kui hakkavad liiga palju seletama ja oma alast välja tulema siis saad nad tribüünidele saata

                              Huvitav võiks see olla, aga vaevalt see see aasta tuleb, ehk järgmine aasta tehakse mingi analoogne asi
                              Hala Madrid !

                              Kommentaar


                                #30
                                Ilmselt oleks see jama, et alguses tuleks see asi ikka väga algeline ja ilmselt sama algeline nagu seda oli Be a Pro esimesel aastal, et ainult üks hooaeg ja rahvuskoondiseid ei olnud, et ilmselt tuleks ka midagi sellist, et ainult üks aasta ja saaksid ma ei tea, näiteks ainult vigu vilistada ja kaarte anda.
                                Algselt postitas Blue Moon
                                Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X