320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

fifa 12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    netis seda head to head seasonit tagunud natuke ja mingi 4 liigat tõusnud vms..

    Kommentaar


      Alustasin Crewe Alexandraga npower league 2, ps3 peal. Esialgu oli tasemeks pro aga, peale seda kui 11 mängu oli mängitud olin kirja saanud vaid 2 võitu 3 viiki, panin tasemeks semi-pro ja kohe järgmine mäng 4-1 minu kasuks. Kuna finantsi eriti pole siis sai 3 kuuks laenule võetud üks vv ja st, kuna ründajast asja polnud saatsin kiiremas korras skaudid brasiilia metsadesse, ja leidsin sealt ühe 16 aastase venna kellest kasvatan uue kaka eelmises mängus jõudis juba 2 korda väravani, Üldine eesmärk on kuidagi moodi npower 1 jõuda, kui see hooaeg mitte siis järgmine, praegu 20 kohal 12 vooru mängitud, aga nüüd tasemeks semi-pro.
      T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

      Kommentaar


        Teen just fifa11-es Crewega fifa11 ju gameplay kergem niiet seal k6ik legendary peal. Eelmine hooaeg j2in 5-daks,niisiis cupi kaudu sain ikkagi npower 1. Seal ka nyyd hooaeg l6ppemas ja kindel liider(yle 10 punkti vahe leedsiga) Fa Cupis on finaal Arsenaliga tulemas...
        sigpic

        Kommentaar


          Vaatasin, et paljud on alustanud Crewega manageri ja mõtlesin et kirjutan oma 11. hooajast selle tiimiga.

          Väike Galerii, seal siis kõikide hooaegade liiga tabelid ja mõned muud pildid.

          Mängisin Legendaryga. Iga liiga esimesed hooajad olid rasked, aga iga järgmine läks aina paremini. Algul oli raskusi head meeskonda kokku saada kuna raha polnud. Leidsin hea mooduse kuidas Free Agentidega raha teha ja paari hooaja pärast oli mul kaks 5tärnilist scouti(u 10 milli maksis üks). Hetkel koosnebki tiimi keskväli ja rünne noortest (välja arvatud 1 ründaja), kelle vanused on alla 22. aasta. Huvitav on ka see et poole miljonilise eelarvega klubist tegin ma 30 miljonilise eelarvega klubi.

          Selle 11. hooajaga pole ma palju saavutanud esimese karika sain teisel hooajal ja selleks oli J.Paint Trophy. Järgmise karikani jõudsin alles 5. hooajal kui võitsin npower League 1. Ning kolmanda karika sain mõne hooaja pärast League cupis ja see jäi mul ka viimaseks. Enda arvates parim liiga hooaeg oli 11. hooaeg, kus oli kõige vähem viike(5) ja kaotusi(6), kahjuks sellest ei piisanud liiga võiduks.

          Minu tiimi staar on 30 aastane Alejandro Rodriguez, kes on kahel viimasel hooajal põhimõtteliselt igas mängus mänginud ja pea iga mäng ka värava löönud. Tema 10. seasoni ja 11. seaoni statsid.
          Squad
          Manager history

          Kommentaar


            Räägid ehk sellest Free Agenti moodusest?

            Kommentaar


              Tegin nii et võtsin hooaja algul üle 70 overalliga free agentid ja hooaja lõpus müüsin nad normaalse hinna eest maha, vahel mängisin mõnega ka kauem kui 1. hooaja. Vahel veab ja saab ka mõne kõvema mängija. Ma sain näiteks A.Poli, tema overall oli 82 ja arenes 85-ni, ta oli mul 3-4 hooaega ja siis soovis ise lahkuda. Tema eest sain ligi 20 miljonit. 1. hooajal peaks Free agentides olema mingi GK Smith overalliga 77, temast oli abi esimestel hooaegadel. Free Agentidega lasin umbes 5-6 hooaega, kuni scoutitud noored mängu sain.

              Kommentaar


                Fifa 12 ps3

                tere sooviks kellega saaks vahest ps3 fifa 12 pelada nii üksteisevastu kui ka Ultimate teami teha, et ma seda kaua pelanud saan aidata heaga mu ps3 kasutaja on Bogydogy ja fänni leht asub siin http://www.facebook.com/?ref=logo#!/...34847293199939
                Last edited by Bogydogy; 12.03.12, 11:17. Põhjus: lisan ja vead

                Kommentaar


                  selline probleem, et ei saa mängu sisse. Panen mängu tööle ja siis tuleb ette see FIFA 12 welcome screen ja sealt edasi ei lähe. Ja samal ajal on hiire alemel liivakell, et siis nagu ta mõtleks. Proovisin 100 korda reinstall teha ja ei midagi. Kellegil on olnud sama jama?

                  Kommentaar


                    Äkki aitaks mitte piraat versiooni kasutamine?

                    Kommentaar


                      Või guugelda ise välja see replay vms fail omale.
                      Hala Madrid !

                      Kommentaar


                        guugeldasin juba ammu ja mingit tulemus ei saanud. Ja see on töötav versioon, ennem töötas see laitmatult.

                        Kommentaar


                          Ei oska muud soovitada, kui võta ühendust http://help.ea.com/en/origin

                          Kommentaar


                            mul pirated versioon

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                              mul pirated versioon
                              Olles mõnes teises foorumis ja öeldes seda lauset, siis tuleks kiirelt bännimine. Kõige pealt osta mäng ja kui sellega probleeme tekib, siis võta ühendust EA Sportsiga või uuri probleemi foorumitest. Kui kasutad niiöelda piraatversiooni, koos crack kasutamisega, siis ära vingu, et mäng ei tööta. Ei tohigi töödata. Poodi sa ju ei lähe tolmuimejat varastama.

                              Kommentaar


                                kuule ole vait. Ma küsisin abi, kui sul pole midagi tarka öelda, siis ära pigem postita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X