320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas timursem Vaata postitust
    emü 3:1 tääksi.
    mäng oli päris võitluslik päris heade võimalustega mõlemal pool. emül 1 vahetus, ülejäänud veel suvepuhkusel. tääksil mõned vahetused rohkem, kuid 1 väravast nad rohkem ei suutnud.
    mängu õiglane tulemus oleks olnud 1:1 kuid tääksi väravavaht kinkis EMÜ le veel kaks kolli
    Aga Hea mäng EMÜ poolt ... Kuid mängisid palli ainult ARULA peale ...

    Edu EMÜle ...
    http://www.skimavere.com

    Kommentaar


      Algselt postitas enzzo Vaata postitust
      mängu õiglane tulemus oleks olnud 1:1 kuid tääksi väravavaht kinkis EMÜ le veel kaks kolli
      Aga Hea mäng EMÜ poolt ... Kuid mängisid palli ainult ARULA peale ...

      Edu EMÜle ...
      Kahjuks tänapäeval "oleksid" jalgpallis ei maksa midagi,vaid loevad ainult väravad ja nägite ,et mängitakse ainult Arula peale võinuks natuke midagi muuta.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas enzzo Vaata postitust
        mängu õiglane tulemus oleks olnud 1:1 kuid tääksi väravavaht kinkis EMÜ le veel kaks kolli
        Aga Hea mäng EMÜ poolt ... Kuid mängisid palli ainult ARULA peale ...

        Edu EMÜle ...
        no mis seal ikka, eks meile tundus ka selline seis õiglane. viljari peale me siiski koguaeg ei panustanud, seda näitavad ka kõigi kolme värva erinevad lööjad. kui teise väravapuhul võiks veel vv kallal norida, siis kolmanda vastu oli ikka suht raske midagi ette võtta nn vanna värav peaaegu.
        pommitaja

        Kommentaar


          Algselt postitas timursem Vaata postitust
          no mis seal ikka, eks meile tundus ka selline seis õiglane. viljari peale me siiski koguaeg ei panustanud, seda näitavad ka kõigi kolme värva erinevad lööjad. kui teise väravapuhul võiks veel vv kallal norida, siis kolmanda vastu oli ikka suht raske midagi ette võtta nn vanna värav peaaegu.
          peaaegust oli ikka asi väga kaugel kõrge kaarpall.... mis tuule hästi alla võtis ja ristasse keeras ... hea värav kindlasti ... aga usun et lööja seda nii ei mõelnud ... aga värav on värav ILUS ....
          jaaaa teise värava puhul ... ma igaksjuhuks ei kommenteeriks midagi ... pole ammu sellist Ämbrit lasknud
          http://www.skimavere.com

          Kommentaar


            Algselt postitas insein-o Vaata postitust
            Tabivere - Tõrva 2:2

            Juba kolmandat mängu järjest suutsime eduseisu viimaste minutitega käest lasta. ( Emüga 4:2 eduseisult viimaste minutitega ning Aspeni vastu 2:0 viimase 10 minutiga.) Läksime küll juhtima 1:0 ja 2:1, kuid ega kohtunik ei saanud siis võõrustajaid tühjade kätega jätta ning määras 88. minutil penalti, mis olgem ausad, kohe kindlasti penalti polnud. Nii need järjekordsed 2 punkti läksid..

            Järgmine nädal siis ootame endale Abjat ilusasti külla, oleme teile eelmise mängu eest veel võlgu
            See oli täielik penaltväravavaht ei mänginud palli;

            Kommentaar


              võtmed

              Ega keegi juhuslikult Löök vs Welco mängu ajal või siis peale mängu ühtegi võtme kimpu platsi lähedalt ei leidnud? Et mul 2 suuremat ja 1 väiksem võti kadunud :P

              Kommentaar


                Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                See oli täielik penaltväravavaht ei mänginud palli;
                Lihtsalt loll või puhtapime?

                Kommentaar


                  Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                  Lihtsalt loll või puhtapime?
                  Kes kohtunik oli?
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Tabivere koduleht kuidagi soiku jäänud,ple enam eelvaateid ega ülevaateid.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Tabivere koduleht kuidagi soiku jäänud,ple enam eelvaateid ega ülevaateid.
                      No meie meediatüdrukul on hetkel palju meediatööd. töötamine soccernetis võtab tal ka oma aja. küll varsti jõuame objektiivsete ülevaadete/eelvaadete aegadesse tagasi
                      //

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Tabivere koduleht kuidagi soiku jäänud,ple enam eelvaateid ega ülevaateid.
                        Sorri, täitsa minu süü, aga niipea kui Sunseekil aega, peaks suurem ports meediakajastust kodulehele ka ilmuma

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Kes kohtunik oli?
                          lihtsalt loll või puhtapime käis in-the-stone'i kohta..
                          muidugi kohtunikku võib ka selles olukorras samamoodi süüdistada..täiesti olematu pennal röövis 2 punni..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Teeks otsalahti siis ennustamisega:


                            EMÜ SK - Tääksi SK 3-1


                            sa nagu oleksid kaartide pealt seda mängu vaadanud









                            AGA UUDIS SIIS SELLINE ET TÄÄKSI VÕISTKONNA MINI ARENA LÄKS REMONTI JA MEIL KAOB KODUEELIS ÄRA NÜÜD.... MÄNGUD VIIAKSE YLE SUURE-JAANI GÜMNAASIUMI VÄLJAKULE LOODETAVASTI.... LOODAN ET JALGPALLI LIIT NÕUSTUB SELLEGA JA HIRMSAT RAHA EI KÜSI MUIDU ON KOHE ÜKS ROCK'N ROLLI MOODI SATS JUURES KES PEAB HOOAJA KESKEL LÕPETAMA.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                              lihtsalt loll või puhtapime käis in-the-stone'i kohta..
                              muidugi kohtunikku võib ka selles olukorras samamoodi süüdistada..täiesti olematu pennal röövis 2 punni..
                              väravavaht ei mänginud palli ja hüppas jalgadesse!
                              Oli penaltit väärt või ei olnud aga penalt tuli!
                              Mai saa aru mida sa vingud siis siin penalt oli seis oli 2:2 ja mäng läbi!

                              Take it easy!

                              Kommentaar


                                TÜ Fauna vs Kiviõli Tamme Auto

                                Homme 5. augustil kell 18.45 Kaagveres siis karikamäng TÜ Fauna ja Kiviõli Tamme Auto. Tulge vaatama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X