320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Roosna-Alliku äkki? Doors ja mingi Karksi sats ka siis ehk?

    Kommentaar


      Algselt postitas post Vaata postitust
      Roosna-Alliku äkki? Doors ja mingi Karksi sats ka siis ehk?
      Karksi noored pidid vist jah tulema.

      Kommentaar


        WC Guwalda mängib sel aastal 4.liiga lõunapiirkond ja Rolling Doors peaks olema ka ja veel Pärnust Vapruse teine võistkond. Kokku peaks olema aga ainult 10 võistkonda.

        Kommentaar


          Algselt postitas leping11 Vaata postitust
          WC Guwalda mängib sel aastal 4.liiga lõunapiirkond ja Rolling Doors peaks olema ka ja veel Pärnust Vapruse teine võistkond. Kokku peaks olema aga ainult 10 võistkonda.
          Läheb matkamiseks. Aga kui 10. siis peaks olema keegi loobunud. TH Warrior?

          Kommentaar


            niiipalju kui ma Zurab'iga rääkinud olen siis jah TH JK warrior see aasta vist küll enam ei mängi, see kui pärnust ka keegi on kah omamoodi reisimine, aga eks neil veel ebamugavam koguaeg siia kanti kärutada...

            Kommentaar


              Algselt postitas leping11 Vaata postitust
              WC Guwalda mängib sel aastal 4.liiga lõunapiirkond ja Rolling Doors peaks olema ka ja veel Pärnust Vapruse teine võistkond. Kokku peaks olema aga ainult 10 võistkonda.
              Rolling Doors siis kindlasti IV liiga lõunas see hooaeg, just täna sain EJL-lt vastuse.
              sigpicSuure-Jaani United

              Kommentaar


                Lihtsalt sihuke teade, et kui keegi teist teeb Tartus sõprusmänge, siis ma hea meelega törtsutaks veidi vilet, sest niikuinii hakkan tänavu tõenäoliselt IV liigat vilistama ja tahaks natuke mängust aru ka saada ning mängijad meelde jätta, sest pole pärast jalaluu murdmist jälle ligi kolmveerand aastat platsil olnud. Õnneks on küll suusatamine

                Mingit tasu ma ei nõua, sest trenni tuleb enivei teha ja õhtul jooksmise või suusatamise asemel võib platsil ka veidi keerelda. Ehk siis, kui soov on: 50-34597 või martin.shmutov@postimees.ee.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Selle aasta meeskonnad siis:
                  FC Otepää, Tartu EPMÜ SK, JK Rock&Roll, Tartu FC Metec, Võhma Linnameeskond, Suure-Jaani Rolling Doors, Tartu Quattromed, JK Luunja, Pärnu WC Guwalda, Pärnu JK Vaprus II.

                  Kommentaar


                    paistab, et reisimise peale läheb ka see hooaeg päris mitu tundi. mis punt see vaprus 2 on??? kas nagu pataljoni duubel??? igatahes kui 3. liiga lõunatsooni foorumist malli võtta ja ennustada, siis pakun, et esikolmik kujuneb selliseks- 1. luunja 2. otepää 3. metec - edasise järjestuse pärast ma loodan, et tuleb ikka kõva konkureerimine.
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Tekkis selline küsimus, et kas siin foorumis mõni Võhma Linnameeskonna mängija, treener või huviline on?

                      Kommentaar


                        See tõesti huvitav et pärnust lausa 2 satsi, sammuti see järva-jaani kah, eks saame reisida hulga rohkem, sammuti saavad nemad muidugi koguaeg siia tartu kanti kimada,
                        ennustustest niipalju et kindlasti Luunja on väga tugev see aasta, sammuti Metec, Rock ja Roll ka kes on endale mõned noored täiendused saanud nagu Elva turniiril nägin, enda kohta ei oska ütelda aga eks hooaeg näitab kuidas jaksu on

                        Kommentaar


                          Algselt postitas timursem Vaata postitust
                          mis punt see vaprus 2 on???
                          Pataljoni duubel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas valma Vaata postitust
                            Pataljoni duubel.
                            kui duubel siis norm. eelmine hooaeg jättis pärnu pataljoni jalkameeskond igatahes väga hea mulje. mängu ülesehitus oli igatahes parem kui teistel teise liiga lõuna meeskondadel. seega võib oodata 4ndas pallivalt duublilt sarnast mängu varsti.
                            pommitaja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas valma Vaata postitust
                              Pataljoni duubel.
                              hmmh et 3s duubel siis meie tsoonis ,

                              Kommentaar


                                Mina olen Võhma Linnameeskonna mängija...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X