320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kiire ennustuse :

    FC Aspen - Tartu LÖÖK 1-3

    FC ABJA - Tartu SK10 PremiumII X:X(Kevadringi kaotus on meeles,vajab tasumist)

    FC Tabivere - Tartu Welco Elekter 2-2

    Tartu Quattromed - Navi Vutiselts 4-1

    Tõrva FC Warrior - SK Tääksi 3-1( Ega ainult pikkade peale ja pallidele ei saa Tääksi loota,tuleb midagi kavalamat välja möelda.)

    Vabanädal EMÜ.

    Edu!!!
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Kiire ennustuse :

      FC Aspen - Tartu LÖÖK 2:4 (kasulik)

      FC ABJA - Tartu SK10 PremiumII 1:3 kui sk10 teeb samat mängu nagu tabivere vastu siis võidab

      FC Tabivere - Tartu Welco Elekter Tabivere võidab kodus 2 väravaga

      Tartu Quattromed - Navi Vutiselts 2:2 miski peab viiki ka jääma

      Tõrva FC Warrior - SK Tääksi 2:1 see oleks hea

      Kommentaar


        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
        Kiire ennustuse :

        FC Aspen - Tartu LÖÖK 2:4 (kasulik)

        FC ABJA - Tartu SK10 PremiumII 1:3 kui sk10 teeb samat mängu nagu tabivere vastu siis võidab

        FC Tabivere - Tartu Welco Elekter Tabivere võidab kodus 2 väravaga

        Tartu Quattromed - Navi Vutiselts 2:2 miski peab viiki ka jääma

        Tõrva FC Warrior - SK Tääksi 2:1 see oleks hea
        Aga mis siis saab kui meie teeme samasuguse mängu sk10 le,nagu tegime teises ringis Tabiverele
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          ... või siis nagu esimesed kaks mängu sk 10 vastu

          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          Aga mis siis saab kui meie teeme samasuguse mängu sk10 le,nagu tegime teises ringis Tabiverele

          Kommentaar


            Algselt postitas r_t Vaata postitust
            ... või siis nagu esimesed kaks mängu sk 10 vastu

            Minu isiklik arvamus,kui sk10 kasutab rohkem kui 3 mängjat II liigast siis... võib raskeks minna,aga kui on noorkoosseis siis ei näe probleemi,SIISKI ON KERGE KODUVÄLJAKUEELIS,aga pühap oleme juba targemad.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              II liigast ei saa alla poole saata mehi ju?

              Kommentaar


                Kaitz-sa pead teadma et II liigast madamalas liigas ei saa kedagi kasutada,ainult alt poolt ülesse 5x5

                Kommentaar


                  kontrollige oma infot. mis te arvate kumba meeskonda sk10 II suurim väravakütt registreeritud on?!
                  “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                  Kommentaar


                    abja peksab nagunii kodus puuri täis

                    Kommentaar


                      Kuidas su enda infoga on... ta regati sinna peale kevadringi

                      Algselt postitas philou Vaata postitust
                      kontrollige oma infot. mis te arvate kumba meeskonda sk10 II suurim väravakütt registreeritud on?!

                      Kommentaar


                        siis küll. ja tundub ka loogiline. aga ma viskasin kergelt pilgu peale ja ei leidnud seda ka eesti jalkaliidu reeglitest, et samanimelises võistkonnas ei saa allapoole saata, aga see võib vabalt kuskil olla.
                        “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                        Kommentaar


                          uhm
                          minu teada on ka, et alla ei saa regada aga üles saab regada.
                          võimalused on need, et kas duubliga saab teha nii ?
                          aga tüng on see, et nad on vennad ju.
                          ergo - eero ?! kui te räägite muidugi neist või kellest siis ?

                          Kommentaar


                            Ma pakun, et võib ka neljanda liiga suvalisest võistkonnast leida kolm meest, kes saaksid teises liigas hakkama - seega ei tähtsustaks mingeid ergosid ja eerosid väga üle

                            Kommentaar


                              ei mingeid eerosid ega ergosid - SK10 II-s on neli tublit musketäri - Toompere, Kurg, Kling ja Riku - küll nad natsa ikka Mulgi Arsenali vastu pisut pusivad

                              Kommentaar


                                Minu ekspertennustus :

                                FC Aspen - Tartu Löök 2:1
                                FC Abja - Tartu SK10 PremiumII 4:1 Kui Kaitz & Co tahavad III liigasse jõuda, on see võit kohustuslik..
                                FC Tabivere - Tartu Welco Elekter Ei näe suurt võimalust Tabiverel, Welco võidab 4:0
                                Tartu Quattromed - Navi Vutiselts 2:0 Quattro nopib järjekordse kaksnullvõidu
                                Tõrva FC Warrior - SK Tääksi x:x

                                Kommentaar

                                Working...
                                X