320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna eelmise tegin liiga vara siis teen nüüd uue


    TABIVERE CUP 2009

    Kuupäev: 29. november 2009, Tabivere Gümnaasiumi võimla, kell: 9:00

    Võistkonna suurus (kokku kuni 10 mängijat):
    korraga väljakul 1+4 mängijat.

    Mänguaeg:
    12 minutit. (2 x 6 min) Poolfinaalides viiki jäänud mängudele järgnevad kohe mänguaja lõppedes karistuslöögid (3), finaalis ja 3-4. koha kohtumises viiki jäänud mängule järgneb lisaaeg 3 minutit “kuldsele väravale”, millele järgnevad vajadusel penaltid (3).

    Turniiri süsteem:
    Võistkonnad jaotatakse 5 osavõtjaga alagruppidesse, kus mängitakse üks ring. Igast grupist jätkab 2 paremat play-off süsteemis. Paremus alagrupis määratakse järgmiselt, et enim punkte kogunud võistkond on esimene ja nii edasi.

    Punktide võrdsuse korral määrab paremuse:
    1. Omavaheline mäng;
    2. Omavaheliste mängude väravate vahe;
    3. Üldine väravate vahe;
    4. Löödud väravate arv;
    5. Distsiplinaarkaristused;
    6. Loos.

    Turniiri žürii:
    Võimalikud erimeelsused ja protestid lahendab žürii, kelle otsus ei kuulu edasikaebamisele. Žüriisse kuuluvad võistluste peakorraldaja ja peakohtunik.

    Mängureeglid:
    1. Võistkond on kohustatud enne esimest mängu esitama turniiri korraldajale registreerimislehe ja tasuma osavõtumaksu (500,-);
    2. Võistkonna suurus on max 10 mängijat;
    3. Vahetused on vabad, edasi-tagasi;
    4. Võistkond peab olema võistluspaigas 10 min enne mängu algust;
    5. Kollase kaardi saanud mängija eemaldatakse mängust 2 minutiks ja tema asemele teist mängijat väljakule saata ei saa. Punase kaardi saanud mängija eemaldatakse kohe mängust ning täiendavalt jätab ta vahele järgmise mängu;
    6. Ühevärviliste võistlusvormide puhul loositakse, kes kannab vesti.

    Võistkonna juhtidele:
    1. Isik, kes on nimetatud võistkonna juhiks, vastutab nii mängude kui muul ajal võistkonna eest;
    2. Turniiri korraldajad ei vastuta vigastuste, haigestumiste ja varguste eest.

    Auhinnad:
    I, II, III koha saanud meeskondi autasustatakse karikatega ja auhindadega. Parimaid mängijaid autasustatakse karikate ja eriauhindadega.


    Võimaluse korral oleks hea kui kannaksite raha enne ära siis on garanteeritud et saate kindlalt turniirile.Hetkel 7 kohta vaba

    Saaja nimi Kristo Päkko
    arve nr :221029963648
    Selgitus võistkonna nimi!

    Lisainfot saab siit, figoi@hotmail.com või 58035639


    Registeerimine alaku!

    Registeerunud võistkonnas on:
    Tabivere1
    Tabivere2
    Rock&roll
    järva-jaani
    reggae boyz

    Kommentaar


      Kõik on ilus ja tore,aga mänguaeg on küll lühike.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Kõik on ilus ja tore,aga mänguaeg on küll lühike.
        Ja kui aeg nii väike siis mõtekam teha juba 1x12min mitte 2x6min.

        Kommentaar


          Kõige imelikum kogu selle asja juures ei ole mitte see, et mina siia kuulun vaid see, et ülekaalukalt liigas kõige rohkem väravaid löönud mees ei ole kooseisus sees!?
          Algselt postitas timursem Vaata postitust
          laupäeval minnakse siis Haservi vastu järgmiselt:

          ründes: Mikk Valtna(W) Sander Kilk(T)

          poolikus: K. Piiroja(Q) H. Hausenberg(E) A. Hausenberg(E) M. Rebane(T)

          kaitse: P. Pilipenko(E) T. Kuus(W) V. Varjas(E) D. Kljutšivski(T)

          väravas: R. Kull(E)

          E=EMÜ
          T=Tabivere
          W=Welco
          Q=Quattromed

          Kommentaar


            Nr. Nimi Meeskond Väravaid
            1 Mikk Valtna JK Welco Elekter 17
            2 Sander Kilk FC Tabivere 15
            3 Mikko Elmik EMÜ SK 12
            4 Viljar Arula EMÜ SK 12
            5 Andres Reiljan JK Welco Elekter 11
            6 Tanel Tverdohleb FC Abja 11
            7 Kristo Piiroja Tartu Quattromed 11
            8 Andres Saar Tõrva FC Warrior 10
            9 Pärt Erikson JK Welco Elekter 10
            10 Madis Rebane FC Tabivere 10


            EJL äravalööjate edetabel...

            Kommentaar


              ?Valtna ju sees?

              E: tessa...
              Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

              Kommentaar


                Kui Arula kevadringis Rocki eest löödud väravad juurde panna, siis on tõesti tema tegelikult suurim väravakütt. Ja tõepoolest huvitav,et teda koosseisus pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                  Kui Arula kevadringis Rocki eest löödud väravad juurde panna, siis on tõesti tema tegelikult suurim väravakütt. Ja tõepoolest huvitav,et teda koosseisus pole.
                  paraku on ka vastupidiseid näiteid.
                  Iseenesest omapärane, et EJL pole Arula väravaid kokku löönud. EJL arvates EMÜ kloonis teda vms.

                  Kommentaar


                    Aga tõsiasi on see et kutt on ju teravaim poiss liigas ja tema pole meeskonnas, ma arvan, et midagi on jube valesti! Kui nüüd keegi oleks nõus mängima vasak kaitses, siis ma oleks nõus oma koha loovutama parema mehe heaks. See mees peab platsil olema, muidu ei oleks asjal õige jume! Loomulikult see on minu arvamus.

                    Kommentaar


                      3:7 HaServile.

                      Kommentaar


                        Ilus mäng mõlema poolt, no eriti HaServi poolt. Sorri, et ise mängu kõlblik ei olnud aga eks elu võttis omad ohvrid.

                        Kommentaar


                          Tänase ilusa sõprusmängu lõpetuseks natuke kokkuvõtvat lugemist FC Tabivere hooajast:2009 Hooaja Kokkuvõte
                          //

                          Kommentaar


                            eile oli päris kena mäng. mõlemad meeskonnad mängisid pingevabalt ning nagu eeldada võis oli haserv edukam. kohal olid enam vähem kõik, kes kutsutud ning mõned vahetused ka. edu haservile ja uute kohtumisteni.
                            pommitaja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vahis Vaata postitust
                              HaServ kohtub 4. liiga lõunatsooni sümboolse meeskonnaga!


                              Laupäeval, 31. oktoobril, kohtuvad Annelinna kunstmurul 3. liiga võitja Tartu FC HaServ ning 4. liiga lõunatsoonis mängivatest meeskondadest kokkupandud All-Stars Team.

                              Mäng algab kell 16:00 ning on ühtlasi punktiks välihooaja lõpetamisele.

                              Kõik on oodatud kaasaelama ning nautima jalgpallilahingut.
                              Oot kas 4. liiga lõunatsoonis mängib siis aind neli klubi we ? Vaatasin tabelit ja seal oli rohkem meeskondi kirjas, seega ei mängi aind neli klubi, Et siis polnud tegu All-Starsiga kuna mina olen jumala kindel et madalamatest meeskondadest jäid paljud üritusest kõrvale, kes kindlasti oma oskuste poolest oleksid pidanud mahtuma ja seega on see esikolmiku korraldatud karneval mitte 4. liiga lõunatsooni All-Star Team ! Noh vähemalt mina arvan nii
                              JK Tartu Löök

                              Kommentaar


                                Algselt postitas iminsee Vaata postitust
                                Oot kas 4. liiga lõunatsoonis mängib siis aind neli klubi we ? Vaatasin tabelit ja seal oli rohkem meeskondi kirjas, seega ei mängi aind neli klubi, Et siis polnud tegu All-Starsiga kuna mina olen jumala kindel et madalamatest meeskondadest jäid paljud üritusest kõrvale, kes kindlasti oma oskuste poolest oleksid pidanud mahtuma ja seega on see esikolmiku korraldatud karneval mitte 4. liiga lõunatsooni All-Star Team ! Noh vähemalt mina arvan nii
                                Miks sa üldse pead sellist juttu kirjutama, mängu käisid vaatamas?

                                lihtsalt küsin, kui pannakse kokku ntx Premmi All-Stars, siis kui palju on seal mehi alla 6-nda koha meeskondadest?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X