320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
    Tääksi kaitsja, nendes mängudes, kus ma teda nägin, super... peapalle noppis südamerahuga..
    Kas mõtled Taavi Aavasalu ?

    Kommentaar


      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
      Kuna sügisvoorus kasutasime me uut taktikat ja võitsime kõiki suuri, siis kasutaksin meie taktikat

      R.Kull (EMÜ)

      D.Kljutsivski T.Trink mingi Tääksi keskaitsja V.Joa
      (FC Tabivere) (FC Tabivere) kiilakas (FC Tabivere)

      A.Hausenberg M.Petersell
      (EMÜ) (FC Tabivere)


      A.Reiljan M.Valtna M.Tammsalu
      (Welco) (Welco) (Abja)

      V.Arula
      (Rock/EMÜ)

      Väikene põhjendus ka siis.

      Väravavaht - R.Kull - kuna EMÜ lasi kõige vähem väravaid enda selja taha, Kull vist hoidis nendes mängudes, kus tema oli kõik väravad puhtana.

      Parem kaitse - D.Kljutsivski - No temast paremat kaitset äärel polnud, vähemalt nendes mängudes kus mina olin, kõige stabiilsem kaitsja üldse sel hooajal.

      Keskkaitse - T.Trink, 97% peapallidest oli kõik võidetud, hooaja algul lõi ka tähtsaid väravaid
      Tääksi kaitsja, nendes mängudes, kus ma teda nägin, super... peapalle noppis südamerahuga..

      Vasakkaitsja - V.Joa siin liigas kindlasti paremat ei leidu.

      Kaitsvad poolikud - M.Petersell, musta töö tegija.. Makelele, selline peab olema igas satsis.

      A.Hausenberg, väsimatu töörügaja. Parim tehnika siin liigas.

      Ääred - A.Reiljan - Lõi väravaid, kutt jätab sellise mulje kui väljakule kõnnib, et too korjati kusagilt majade vahelt enne mängu üles, aga noo kui ta mängib, siis iga puude on korralik, lööb alati raskeid ja tähtsaid väravaid..
      M. Tammsalu - Kiire, võtab mängijaid ette, lööb väravaid, suurepärane ääremängija.

      nr. 10 M.Valtna - Sellega ei hakka keegi kindlasti vaidlema.

      Tipuründaja - V.Arula, kiire ja lööb 90% väravatest ära, mis ette kukuvad..





      Tääksi keskaitsja .... keda mõeldakse on Kristo Kalistratov #10
      http://www.skimavere.com

      Kommentaar


        Algselt postitas enzzo Vaata postitust
        Tääksi keskaitsja .... keda mõeldakse on Kristo Kalistratov #10
        Ise arvasin ka , et Kristo .. ta mängib hästi , aga ta pole ju kiilakas Või siis tal nii lyhikesed juuksed .. whatever ..

        Kommentaar


          Ma lisaksin kindlasti ründeliini FC Tabivere Sander Kilk'i.
          Teist hooaega järjest stabiilselt 15 kolli + mõned väga väga tähtsad, ilma milleta ei pruugiks FC Tabivere olla seal kus praegu oleme.. Kohe kiiresti hiliseid mänge meenutades, siis väga palju olenes temast FC Tabivere võidumängus 4 -1 EMÜ SK üle, kus 2 väravat + 2 väravasöötu ning viimane mäng Naviga, kus Sander Navi kaitset segama minnes talt palli võttis 3 - 2 Tabiverele lõi, mis tähendas tol hetkel juba 3 punkti Tabiverele.. vot nii
          //

          Kommentaar


            Treeneriks pakuks Fc Abja juhendajat Kaido Luidet,sest temast paremat siin maamunal ei leidu!
            Väga sisukad mängukokkuvõtted ja alati vabandab enda meeskonna kõigis olukordades välja!
            Ta siiski Kaido"Purustaja"Luide.


            Väga kena ning romantiline mees!

            Kommentaar


              Algselt postitas stairway to heaven Vaata postitust
              mõtle ka natuke, enne kui midagi ütled!
              võibolla mu sarkasminoot jäi liiga peidetuks

              Kommentaar


                Liiga sümboolsesse 11 lisaks Welco kaitsja Timo Kuus, mängis valdavalt nr 42 all, tänu temale oli ka kaitse meil kindel ja paljuski ka meie edu tagatis. Usun, kes mänginud ta vastu jagavad arvamust, et tegemist oli tasemel mängumehega. Ikkagi meistriliiga kogemus

                Treeneri osas pole küsimustki. Oravaliha ütles kõik välja mis vaja.

                Kommentaar


                  Eks kõik tahavad selles sümboolses koosseisus ilmselt võimalikult palju enda satsi mehi näha. Nendega on ju hooaeg otsa koos mängitud ja trenni tehtud ja nii on tekkinud paremad teadmised nende võimetest. Ses suhtes ma ei hakka isegi ütlema, et see dreamteam võiks olla paksult Welco kutte täis. Aga selle peale võin tõesti ükskõik mis kehaosa panti panna, et Timo Kuus on meie liiga parim keskkaitsja. Vaadates sisselastud väravaid, on meil liiga paremuselt teine kaitse. Samuti tuleks märkida, et märgatav osa meile löödud väravatest on tulnud standarditest ja pole kindlasti keskkaitse pakid. Seega võiks vähemalt 1 Welco kutt seal kaitseliinis ka olla ja Timo on kindlasti meie kaitse tugitala ja selle hooaja edu üks peamisi pante.

                  Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                  Ääred - A.Reiljan - Lõi väravaid, kutt jätab sellise mulje kui väljakule kõnnib, et too korjati kusagilt majade vahelt enne mängu üles
                  Eks ma katsun talvel kõvasti Stiilipäevikut vaadata ja kevadel juba ilusam olla seal väljaku peal.

                  Kommentaar


                    Olgem ausad, siis EMÜs on peajagu üle keskkaitses Villu, seda nii pikkuse kui ka kaitse tasemelt. Ja ründesse pakuks mine Sk 10st Ergot, kes tegi kaasa esimesel hooaja poolel, enne kui ülendust sai 2 liigasse ja skoorimine oli keskmiselt värav kui mitte rohkem mängust.

                    Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                    Eks kõik tahavad selles sümboolses koosseisus ilmselt võimalikult palju enda satsi mehi näha. Nendega on ju hooaeg otsa koos mängitud ja trenni tehtud ja nii on tekkinud paremad teadmised nende võimetest. Ses suhtes ma ei hakka isegi ütlema, et see dreamteam võiks olla paksult Welco kutte täis. Aga selle peale võin tõesti ükskõik mis kehaosa panti panna, et Timo Kuus on meie liiga parim keskkaitsja. Vaadates sisselastud väravaid, on meil liiga paremuselt teine kaitse. Samuti tuleks märkida, et märgatav osa meile löödud väravatest on tulnud standarditest ja pole kindlasti keskkaitse pakid. Seega võiks vähemalt 1 Welco kutt seal kaitseliinis ka olla ja Timo on kindlasti meie kaitse tugitala ja selle hooaja edu üks peamisi pante.


                    Eks ma katsun talvel kõvasti Stiilipäevikut vaadata ja kevadel juba ilusam olla seal väljaku peal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                      Eks kõik tahavad selles sümboolses koosseisus ilmselt võimalikult palju enda satsi mehi näha. Nendega on ju hooaeg otsa koos mängitud ja trenni tehtud ja nii on tekkinud paremad teadmised nende võimetest. Ses suhtes ma ei hakka isegi ütlema, et see dreamteam võiks olla paksult Welco kutte täis. Aga selle peale võin tõesti ükskõik mis kehaosa panti panna, et Timo Kuus on meie liiga parim keskkaitsja. Vaadates sisselastud väravaid, on meil liiga paremuselt teine kaitse. Samuti tuleks märkida, et märgatav osa meile löödud väravatest on tulnud standarditest ja pole kindlasti keskkaitse pakid. Seega võiks vähemalt 1 Welco kutt seal kaitseliinis ka olla ja Timo on kindlasti meie kaitse tugitala ja selle hooaja edu üks peamisi pante.


                      Eks ma katsun talvel kõvasti Stiilipäevikut vaadata ja kevadel juba ilusam olla seal väljaku peal.
                      Timo Kuus on liiga aeglane, see peaks olema siiski liiga parim kaitseliin, minu arvates võiks sinna enne kuuluda sk-10 kaitseliin, kui Kuus..

                      aga jah, sul on õigus, eks iga mees tahab näha seal oma meeskonnakaaslaseid.

                      Kommentaar


                        Jalgpalli mitmevõistlus

                        Jalgpalli mitmevõistlus on Eestis veel küllaltki tundmatu ala - esmakordselt korraldasid sellise ürituse 2009.a. suvel Järva-Jaani jalgpallurid, kes korraldasid koguni jalgpalli 10-võistluse.

                        14. oktoobril kell 14.00 Tartu Ülikooli staadionil (Staadioni 21)

                        Tartu Sügispäevade raames korraldatakse tudengitele ja kõigile tartlastele mitmevõistlus 6 erineval alal, mis panevad proovile kõige olulisemad oskused, mida läheb vaja jalgpallimängus - osavuse, kiiruse ja tugevuse. Võisteldakse järgmistel aladel: palliga ˛onglöörimine, jalgpalli kauguslöök, jalgpalli kõrguslöök, triblamine, täpsuslöögid ja värava põiklati tabamine.

                        Võistlus toimub nii meestele kui naistele. Parimatele on auhinnad ning lisaks loositakse välja auhindu kõikide osalejate vahel.

                        Osavõtutasu 20 kr, tudengitele 10 kr. Pealtvaatajatele tasuta. Osavõtutasust kogunev tulu annetatakse Tartu Koduta Loomade Varjupaigale (http://www.loomadevarjupaik.ee).

                        Täpsemat infot ürituse kohta (s.h võistlusjuhend) vaata Fauna jalgpalliklubi kodulehelt: www.fcfauna.ee

                        Kommentaar


                          kui sümboolse koosseisu peale rohkem mõelda, siis sobiksid sinna väga hästi m lõoke quattrost ning k veskioja löögist. lisaks neile veel 1 aspeni kaitsja kelle nime ma muidugi ei tea. aspenist sobiks veel ka see ründaja põlvesidemega. kõige paremat meeskondlikku mängu pakkus minuarust sk10ne duubel. vähemalt esimene mäng, kordusmängu tulemusest seda muidugi ei usuks.

                          muidugi võiks parim treener sümboolse koosseisu avaldada ja miks ainult avaldada võiks korraldada ka mängu nt haservi v mõne muu tugevama liiga meeskonnaga. peale mängu väike saun ja kui ntx keegi soovib võin vabatahtlikult oma armsa "puujala" üle anda

                          pühapäeval, aga kõik welcot toetama
                          pommitaja

                          Kommentaar


                            mis kell welco mäng on ja kus kohas?

                            Kommentaar


                              Kaitse osas nõustun, et Welco Timo ja EMÜ Villu võiks olla meie liiga parim keskkaitsepaar. Aga peajagu üle on Villu siiski vaid pikkuses minu arust ja kui füüsiline võimsus ka lisada, siis õhuvõitluses talle tõesti eriti vastu ei saa (audivise on ka metsik kutil). Olukordade hindamine tal aga nii hea pole kui Timol. Tuleb meelde, kui EMÜ-Welco teise ringi mängus oli Valtna palliga otsajoone juures üsna raskes seisus ja Villu talle lihtsalt täiega selga jooksis ja meile sellega penalti kinkis.
                              Aga see selleks, Welco mäng on pühapäeval kell 13.00 ja paraku taaskord Tamme staadionil (Annelinn on hommikust õhtuni Santos Cupi ja 2. liiga mängu tõttu kinni). Kõik liigakaaslased on kindlasti väga oodatud ja eriti tore kui veel meie poolt ka ollakse.

                              Kommentaar


                                Me oleks ilmselt nõus küll kergelt palli liigutama teie sümboolse koosseisu vastu.
                                Et mõtet edasi arendada, siis juba võiks 4. ja 3. liiga sümboolsete koosseisude vahel teha mängu. Liigakaaslased, kes ei mängi oleksid fännideks ning pärastpoole väike kokkuistumine. Mõte on igatahes teretulnud...
                                Tartu FC HaServ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X