320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jepiii Vaata postitust
    Oled sa Elva kodus mängimas käinud?
    Seal on väga raske, Elva võidab 3:1 ja läheb edasi. ELVA mina olen teie poolt, igatahes õiendage omavahel vähem ja te saate luunjast jagu

    Loomulikult oleme me mänginud Elva murul ja usun, et see pole takistuseks kuna oleme ka hullemates oludes mänginud

    Kommentaar


      Algselt postitas jepiii Vaata postitust
      Oled sa Elva kodus mängimas käinud?
      Seal on väga raske, Elva võidab 3:1 ja läheb edasi. ELVA mina olen teie poolt, igatahes õiendage omavahel vähem ja te saate luunjast jagu
      Kui Elva võidab 3:1, siis peaks võõrsil löödud värava abil edasi minema Luunja..

      Kommentaar


        Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
        Kui Elva võidab 3:1, siis peaks võõrsil löödud värava abil edasi minema Luunja..
        Härra Jobikõrva avapostitus ebaõnnestus natukene, kuna võõrsil löödud värava reegel näitab midagi muud.

        Kommentaar


          Ilus nimi tõesti.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Leemet Jobikõrv
            Kui Elva võidab 3:1, siis peaks võõrsil löödud värava abil edasi minema Luunja..

            Elva lõi esimeses mängus võõrsil värava daah :P

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Eks kõigil saab raske olema,kui põhivennad alles suudad hoida
              Arvatavasti tuleb isegi täiendust juurde.
              nr 31

              Kommentaar


                Algselt postitas sota Vaata postitust
                Algselt postitas Leemet Jobikõrv
                Kui Elva võidab 3:1, siis peaks võõrsil löödud värava abil edasi minema Luunja..

                Elva lõi esimeses mängus võõrsil värava daah :P
                mitte ainult värava vaid kaks

                Kommentaar


                  Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                  FCE Puka #28

                  nagu ma aru saan, siis sina oled number 28 ja nii palju kui olen sind n2inud v2ljakul, siis v6in kinnitada et sina kindlasti teeb Elva ainult tugemavaks keskv2ljal
                  Ja elvas on t6esti raske m2ngida, ja ma ka usun et Elva kodus v6idab !
                  Edu teile Elvas.
                  Heheee, loodame, a no eks pühapäeval näeb, kes jääb kuhu liigasse
                  FC Otepää II

                  Kommentaar


                    Jap, eeposlik häving. Miskipärast elasin viimased päevad teadmises, et Luunja võitis kodus 2:0..ei teagi nüüd, millele enam elus toetuda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                      Jap, eeposlik häving. Miskipärast elasin viimased päevad teadmises, et Luunja võitis kodus 2:0..ei teagi nüüd, millele enam elus toetuda
                      Ära liiga palju kurvasta, küllap oli avapostitust tehes närv kõvasti sees ja sellest siis viga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas külastaja Vaata postitust
                        Loomulikult oleme me mänginud Elva murul ja usun, et see pole takistuseks kuna oleme ka hullemates oludes mänginud


                        Pole tõesti see elva muru midagi nii hull, vähemalt väljak hea suur, arvan et väljak ei mõjuta tulemust ja elva võidab 3:0

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
                          Pole tõesti see elva muru midagi nii hull, vähemalt väljak hea suur, arvan et väljak ei mõjuta tulemust ja elva võidab 3:0
                          Luunjal nii kogenud mehed - ma väga ei usu, et Elva sellest seisust edasi pääseb. Võimalus on vast siis, kui suudate tempot üleval hoida ja vanad mehed lõpuks ära väsivad
                          Pain is temporary, honour lasts forever...

                          www.fcotepaa.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas etsajo Vaata postitust
                            Luunjal nii kogenud mehed - ma väga ei usu, et Elva sellest seisust edasi pääseb. Võimalus on vast siis, kui suudate tempot üleval hoida ja vanad mehed lõpuks ära väsivad


                            ega jh tulebki nad ära küpsetada väljakul, raskeks läheb aga näis

                            Kommentaar


                              elva ei otsusta midagi,kui luunja tahab edasi minna siis läheb. kui tahavad
                              jääda neljandasse siis lollitavad niisama oma lõbuks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas non Vaata postitust
                                elva ei otsusta midagi,kui luunja tahab edasi minna siis läheb. kui tahavad
                                jääda neljandasse siis lollitavad niisama oma lõbuks.
                                Õige postitus, kõige suuremad kahjud ikkagi need 2 punast esimesest mängust (välja jäävad olulised lülid rünnakust ja kaitsest). Kuid Elval on võtta vihaseid noori, kes tahavad tõestada!

                                Kahjuks ei saa kasutada duubli mängijaid

                                Enne pole keegi võitnud ega kaotanud kui "paks mees vilistab"
                                www.fcelva.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X