320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    6:2 quatrale

    Kommentaar


      ega mario ja egert mängivad ju sk-10 nes, ainsad kes enam-vähem palli mängida oskavad, ei mängi see aasta navi eest... niiet Kristo, hakkame jälgima, kuidas paju oma sõnu sööma hakkab

      Kommentaar


        Tõenäoliselt peab ka FC Abja eeloleval hooajal ilma treenerita hakkama saama,kuuldavasti vahetub töökoht(ainult kõlakas)
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas quiz24 Vaata postitust
          ega mario ja egert mängivad ju sk-10 nes, ainsad kes enam-vähem palli mängida oskavad, ei mängi see aasta navi eest... niiet Kristo, hakkame jälgima, kuidas paju oma sõnu sööma hakkab
          Seega kutsun sind duellile võõras!
          Ennusta navile hooaja lõpu statistika
          mitu võitu mitu viiki mitu kaotus mitu löönud ja mittu sisse lasknud?
          11 mängu peaks igalyhel olema!

          paju ytles et 12 punkti saavad kätte et siis 4 võitu !
          Tee oma ennustus ja ma teen enda

          Kommentaar


            Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
            Seega kutsun sind duellile võõras!
            Ennusta navile hooaja lõpu statistika
            mitu võitu mitu viiki mitu kaotus mitu löönud ja mittu sisse lasknud?
            11 mängu peaks igalyhel olema!

            paju ytles et 12 punkti saavad kätte et siis 4 võitu !
            Tee oma ennustus ja ma teen enda
            22-st mängust pakun 4 võitu ehk 12 punkti...
            1 viik ehk siis lisandub 13-s punkt...

            sisse laseb navi arvatavasti ligi 100 kolli ja ise lööb noo loodetavasti 15...20

            Kusjuures see viigipunkt võetakse esimeses ringis...

            Ei välista ka esimeses ringis no nii ühte kuni kahte võitu, aga see oleks juba ülim õnnestumine.

            Aga mis siis ise pakud?

            Seda ka muidu veel et Navil on enne liigahooaega kokku lepitud ligi 7 sõpruskohtumist, mis ehk parandab meie sansse...

            Väike meeldetuletus eelmisest aastast(üsna sarnane algus kusjuures meie tegemistega)...

            Aspen sai kui õigesti mäletan siis enne hooaja algust 2 kaotust skooridega 4:0 ja 4:1 vms, lisaks kaotas karikamängu ning esimesest 7-st mängust saadi vist ainult 3 punkti. pärast seda saadi veel 1 viik ning 2 võitu, mis olid esimese ringi lõpus. Seega oli Aspenil algus eelmisel aastal selline et võis arvata, mis need võrukad üldse liigast tahavad, aga nüüdseks peetakse neid ühtedeks kindlateks favoriitideks.

            Ei tea kas Navi samaga suudab vastata, aga igatahes tuleb kusagilt algust teha ning et täna küll mängis Mario ja Egerd, kes meeskonda ei kuulu, ometi olid 6 põhimeest, kellest 2 keskpoolikud, 3 kaitsjat ning 1 ründaja puudu, mis isegi tänase veidra mängupildiga igatahes minu usku aina tõstis.

            Sest oleme ausad, kui Quatromed peaks tahtma samasuguseid väravaid ja samasugust mängu teha meie vastu ka liigamängudes, siis jääb vähemalt 4 täna kaitse rumalast eksimusest tulnud(pallist mööda löömise tõttu) ära ning eks näep kas oma ennustuse tõttu pea ahju pistma pean

            Kommentaar


              fc metec vs fc tabivere - 3:3

              Kommentaar


                Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                fc metec vs fc tabivere - 3:3
                Igati hea tulemus ju.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Mina arvan 22 mängust 2 võitu 1 viik väravate vahe tuleb 17 121 seega 7 punkti ja -104 väravat

                  Kommentaar


                    Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                    Mina arvan 22 mängust 2 võitu 1 viik väravate vahe tuleb 17 121 seega 7 punkti ja -104 väravat
                    ega see pole väga halb esimese aasta kohta. emü alustas umbes samasuguselt. eks esimene aasta ongi üks suur õppetund. edu neile.
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Liiga koosseisu näed järgmiselt lingilt - http://fotoalbum.ee/photos/solskjaer/45197943
                      Trummi JK nr. 85
                      keskkaitsja

                      de gustibus non est disputandum

                      Kommentaar


                        Nalja teete selle Navi jutu osas või? Mis vahet seal on, kas nad võidavad kõiki 12:1 või kaotavad 1:7? Nagu eelmise hooaja võitjal oli jube põnev mängida.

                        Asi on ju mõttes: kui tahavad mängida ja tsillida, siis miks mitte proovida. Peaasi, et jõudu oleks hooaja lõpuni punnida.

                        Jõudu ja jaksu ning tundus vahva seltskond olevat.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Peaasi, et jõudu oleks hooaja lõpuni punnida.
                          See ongi asja juures põhiline, et suve(vaheaja)ga meeskonnast riismed järele ei jääks. Kui mängudel pidevalt piisavalt mehi käib, võib ka nii mõningi üllatus(?)võit tulla, kui vastased vähemusepohmeluses platsile jooksevad.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            spoke

                            Samuti sooviks Navile jõudu ja jaksu , olles näinud nende mängu võru mk meistrivõistlustel Rõuges siis- eks kõik on kogemuste taga, tahtmist näis olevat! Jõdu!!

                            Ps Hr Painkill3r, mis see sinu asi on , kuidas keegi mängib , vaata enne ennast Oled mega tark ... ei tea , mis see on kas suurepärased tulemused või jalgpalli haridus. Pole nagu kumbagi ....milleks tõmmelda ...tahad treeneri tööd küsi kohe ....

                            Kommentaar


                              Mina arvan, et pole üldse mõtet teistest rääkida, on kuidas on, lõppude lõpuks loeb siin vaid seis mis tablool pärast 90 minutit, enne mängu aga... pole mõtet laulma hakata.

                              igatahes edu siis kõikidele uutele satsidele ja vanadele olijatele...Loodetavasti tuleb teil palju kaotusekibedust tunda

                              Kommentaar


                                Algselt postitas spoke Vaata postitust
                                Samuti sooviks Navile jõudu ja jaksu , olles näinud nende mängu võru mk meistrivõistlustel Rõuges siis- eks kõik on kogemuste taga, tahtmist näis olevat! Jõdu!!

                                Ps Hr Painkill3r, mis see sinu asi on , kuidas keegi mängib , vaata enne ennast Oled mega tark ... ei tea , mis see on kas suurepärased tulemused või jalgpalli haridus. Pole nagu kumbagi ....milleks tõmmelda ...tahad treeneri tööd küsi kohe ....
                                Tahad ma tulen sulle treeneriks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X