320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ametlik IV lõuna liiga koosseis : http://fotoalbum.ee/photos/solskjaer/45197943

    Kommentaar


      Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
      Tahad ma tulen sulle treeneriks?
      vaevalt spoke´ile sust treenerit on ta sama kaua jalgpallis olnud kui sinul eluaastaid
      pommitaja

      Kommentaar


        Aga mul on üks üleskutse madalamates liigades osalejatele.
        Mida arvate, mida oleks vaja muuta Eesti amatöörjalgpallis?
        millele tuleks rohkem rõhku panna, mida muuta?!
        kõik ideed on oodatud!
        //

        Kommentaar


          Algselt postitas sunseek Vaata postitust
          Aga mul on üks üleskutse madalamates liigades osalejatele.
          Mida arvate, mida oleks vaja muuta Eesti amatöörjalgpallis?
          millele tuleks rohkem rõhku panna, mida muuta?!
          kõik ideed on oodatud!
          3 kohtunikku

          muud polegi vaja
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            3 kohtunikku

            muud polegi vaja
            liitun selle arvamusega.

            joonekohtunikke on vaja

            Kommentaar


              Tahaks tantsutüdrukuid platsi äärde.


              Stabiilsuse, rivaliteedi jms puhuks sooviks, et uute meeskondade loojad peaksid enne paar korda mõtlema kui uue klubi loovad ning ehk ikka on mõtet mõne olemasolevaga liituda vms. Liiga palju uusi klubisid ei loo ei traditsioone ega muid lisaväärtusi. V.a. pisikeste kohtade esindusklubid, mis on endiselt paljudes kohtades tekkimata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                liitun selle arvamusega.

                joonekohtunikke on vaja
                Täpselt nii,jagan sama arvamust.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                  Tahaks tantsutüdrukuid platsi äärde.


                  Stabiilsuse, rivaliteedi jms puhuks sooviks, et uute meeskondade loojad peaksid enne paar korda mõtlema kui uue klubi loovad ning ehk ikka on mõtet mõne olemasolevaga liituda vms. Liiga palju uusi klubisid ei loo ei traditsioone ega muid lisaväärtusi. V.a. pisikeste kohtade esindusklubid, mis on endiselt paljudes kohtades tekkimata.
                  Kohtunikud kohtunikeks, aga Bobiku jutus tähtsam point. Peavad tekkima traditsioonid siis läheb jalgpall madalamatest liigadest alates tugevamaks
                  www.fcelva.ee

                  Kommentaar


                    bobik ma usun, et enne kui tantsutüdrukud platsil säärt vibutavad, peaksime ikka väljakud korda tegema, muidu võivad nad küll auku astuda ja kõrges heinas komistada. lisaks pole neil paljudes kohtades ruumi meikimiseks ega riietumiseks. tahaks öelda, et jalka liit võiks samalaadselt meistri-ja esiliiga meeskondade juhendajatele ka amatööridele erinevaid seminare korraldada, mis aitaksid meid edasi. saame targemaks ning ehk ka jõukamaks ja siis ma usun, et ntx welcol on juba aasta pärast 5-ne tantsutrupp igal mängul kaasas

                    üks mõte on mul veel, aga ma ei tea kui teostatav see on. nimelt võiks 4. liiga lõunatsooni kõikidel mängudel olla mängupalliks 1 ja see sama sorti pall. see teeks asja natukene võrdsemaks. siiani mängib iga meeskond erineva palliga ning tihtilugu on tegemist ka päris huvitava eksemplariga nagu seda oli tabivere ja rocki pall eelmine hooaeg. kindel see, et see nõuab pallifirma toetust, aga kui asi oleks võimalik, siis oleks kindlasti rohkem kasu sellest meeskondadele endile. piltlikult kui saaks liivo leetmalt pakkumise 10nele pallile, millest 5 ise kinni maksame, siis poleks ju hullu?? (tegemist siis adi firmamärki kandvate pallidega)
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Ärge tulge ütlema, et minu soov on ebarealistlik!
                      Pealegi tantsutüdrukuid ei peagi korduvkasutama, ega nad ajalehepaber ole.


                      Tegelikult on tasemetõusu silmas pidadeskõige rohkem puudu paberitega treeneritest. On selgelt näha, et lähenemine treeningprotsessi on paljudel klubidel läinud aastatega palju paremaks, kuid et jõuda selleni, kus klubil on näiteks jaanuaris juba teada päevapealt millal,kellega on treeningkohtumised, milline on treeningplaan ja millised on meeskonna lühema ja pikema aja eesmärgid ning kuidas neid saavutada.

                      Taanis mängimise ajast on hästi meeles,kuidas viienda liigatasemel meeskondade mänge vaatas pisikeses alevikus platsi ääres u. 200 inimest. Mängule müüdi pileteid ja selle eest sai pealtvaataja kava, kus oli meeskondade tutvustus, sponsorid ja palju muud juures. Müüdi hottooge ja burksi ja õltsi ja pepsit ja tabloo näitas eredalt skoori ja teadustaja röökis läbi kõlarite mängijate nimesid ja muud vajalikku enne ja pealemängu.
                      Ühesõnaga, kui Võhma või Abja või Tabivere sugused meeskonnad kestaks aastaid võiks juba loota, et kohalikud tulevad laupäeviti-pühapäeviti poe taga õltsi libisamise asemel mängudele ja seejärel saab juba rääkida edasisest arengust. Suuremate linnade meeskondadel on madalamal tasemel palju raskem seda teostada, kuna platsi äärde tullakse ikka oma kuuluvust komjuunitisse näitama, aga mis komjuunitit sa Annelinnas eeldad, kui inimesed oma naabri nimegi ei tea.

                      Kommentaar


                        Esiteks, esimene amatöörjalgpalli konverents oli 1.märtsil ning seal räägiti väga huvitavat juttu. Üldiselt, ei midagi uut aga hea meel oli tõdeda omakeskis,et Tabivere on juba algust teinud nii mõnegi asjaga, millest seal alles räägiti.

                        Just nii Bobik. POint ongi selles, et maakohas on traditsioone hoopis kergem rajada, kui linnas.kohalikul rahval pole palju võimalusi joosta mõne muu klubi juurde vaid on ainult 1. Meie püüame arendada kohalikus amatöörjalgpallis
                        fännindust ja arvan, et see peab olema üsna tähtis valdkond. Kuidas üldse tuua külaelanik platsi äärde kaasa elama ongi probleem ja paras pähkel
                        puremiseks, kuid meil on idee(d) olemas.
                        Nii nagu Eesti jalgpalli üldiselt on hakatud ehitama ülevalt allapoole, siis fänninduse koha pealt peab just toimuma ronitaime efekt- altpoolt ülespoole, sest siis saab ka meistriliiga mängudel kunagi publikuarvuks märkida ehk paar-kolm tuhat!
                        //

                        Kommentaar


                          kulla bob aka r ma arvan, et tantsutüdrukud on täiesti reaalsed, kuid enne võiks ikka tähelepanu mujale suunata. eriti energiat, mis kuluks näiteks samusesse tegevuskava koostamisse. eks ta nii ongi, et ilma tugeva põhjata kaua ei püsi. õnneks peab tunnistama, et need 5 aastaga, mil mina olen lõunatsoonis mänginud, on tase päris jõudsalt üles läinud. päris paljud meeskonnad on jäänud veepeale ja püsivad kindlasti ka veel edasi.
                          seega asi areneb. vaikselt küll, aga tuntavalt.
                          ma arvan, et kui meeskondadel oleks identiteet siis oleks tunduvalt lihtsam ka fänlusel tekkida. a la emül-l tudengid, rockil rokkarid, quattrol arstid, löögil löögivennadjne.
                          kusjuures jalka liidul peaks olema amatöörjalgpalli komisjon, kuid kui palju nad tegutsevad ja mis nende plaanid on tulevikuks mul andmed puuduvad. ehk teab keegi rääkida, kes seal konverentsil käis. kas on oodata neilt midagi või mitte.
                          sesmõttes, et milleski kasu oleks peaks rohkem kaasaaitajaid olema. hea idee leiab alati järgijaid.
                          seda võin öelda, et emü püüab igati kaasa aidata püramiidi põhja ladumisele.
                          väike näide sellest:
                          1. oleme saanud endale korraliku treeneri
                          2. treeningud on vähemalt 2x nädalas
                          3. meie treeningule on tee leidnud paljud uued tudengid, 5 aasta jooksul on neid läbikäinud ligi 60 inimest.
                          4. treeningud on lõbusad ja vaheldusrikkad
                          5. korraldame keskmisest tihedamalt sõpruskohtumisi
                          6. püüame lüüa häid suhteid läbi jalgpalli
                          7. pakume head konkurentsi teistele
                          8. treeningud on avatud kõigile

                          kindlasti on meil veel arenguruumi küllaga, kuid kõike korraga ei jõua

                          kusjuures üks aasta oli mingi äärekohtunik ka mingil mängul, seega peaks olema ju võimalus neid püsivalt kasutada. iseasi on muidugi palju see maksma läheb. leshly äkki teab öelda palju maksab liigamängule kolm kohtunikku?
                          ning palju see ntx regamistasu suurendaks kui huvi olemas?
                          pommitaja

                          Kommentaar


                            mina kui igipõline mudaliiga pallur olen veendund, et amatöörjalgpalli muudaks kõige rohkem see, kui klubid peaksid ikka mängijaele palka maksma kaotaks ära mudaliigad ja kellele ei meeldiks siis hobi eest pappi ka veel saada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas r_t Vaata postitust
                              mina kui igipõline mudaliiga pallur olen veendund, et amatöörjalgpalli muudaks kõige rohkem see, kui klubid peaksid ikka mängijaele palka maksma kaotaks ära mudaliigad ja kellele ei meeldiks siis hobi eest pappi ka veel saada
                              sa teada tuntud ärikas, hakka siis klubidele raha manageerima.
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas timursem Vaata postitust
                                kulla bob aka r ma arvan, et tantsutüdrukud on täiesti reaalsed, kuid enne võiks ikka tähelepanu mujale suunata. eriti energiat, mis kuluks näiteks samusesse tegevuskava koostamisse. eks ta nii ongi, et ilma tugeva põhjata kaua ei püsi. õnneks peab tunnistama, et need 5 aastaga, mil mina olen lõunatsoonis mänginud, on tase päris jõudsalt üles läinud. päris paljud meeskonnad on jäänud veepeale ja püsivad kindlasti ka veel edasi.
                                seega asi areneb. vaikselt küll, aga tuntavalt.
                                ma arvan, et kui meeskondadel oleks identiteet siis oleks tunduvalt lihtsam ka fänlusel tekkida. a la emül-l tudengid, rockil rokkarid, quattrol arstid, löögil löögivennadjne.
                                kusjuures jalka liidul peaks olema amatöörjalgpalli komisjon, kuid kui palju nad tegutsevad ja mis nende plaanid on tulevikuks mul andmed puuduvad. ehk teab keegi rääkida, kes seal konverentsil käis. kas on oodata neilt midagi või mitte.
                                sesmõttes, et milleski kasu oleks peaks rohkem kaasaaitajaid olema. hea idee leiab alati järgijaid.
                                seda võin öelda, et emü püüab igati kaasa aidata püramiidi põhja ladumisele.
                                väike näide sellest:
                                1. oleme saanud endale korraliku treeneri
                                2. treeningud on vähemalt 2x nädalas
                                3. meie treeningule on tee leidnud paljud uued tudengid, 5 aasta jooksul on neid läbikäinud ligi 60 inimest.
                                4. treeningud on lõbusad ja vaheldusrikkad
                                5. korraldame keskmisest tihedamalt sõpruskohtumisi
                                6. püüame lüüa häid suhteid läbi jalgpalli
                                7. pakume head konkurentsi teistele
                                8. treeningud on avatud kõigile

                                kindlasti on meil veel arenguruumi küllaga, kuid kõike korraga ei jõua

                                kusjuures üks aasta oli mingi äärekohtunik ka mingil mängul, seega peaks olema ju võimalus neid püsivalt kasutada. iseasi on muidugi palju see maksma läheb. leshly äkki teab öelda palju maksab liigamängule kolm kohtunikku?
                                ning palju see ntx regamistasu suurendaks kui huvi olemas?
                                ooot, ei saanud natuke aru sa m6tled et kui ise tellid enda m2ngudele äärekohtunikuid ? enda meeskonna huvi p2rast?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X