320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
    kui te nii tugevad olete, mis te siis 4 liigas passite? ))
    Esiteks on klubi kuskil 2007 tehtud!2008 tulime 5.ndaks ja see aasta tuleme 3-ndasse juba.Miks 4-ndas?Sellepärast et ei osanud endast nõrgemaid võiskondi vahepeal võita isegi kodus mitte ja sinna need punktid läksid!Aga oleme vigadest õppinud ma loodan!
    E:elvale´: Hea kui meil on ka niiöelda mõnesmõttes poolehoidjaid kes arvavad et me paneme selle aasta liiga kinni!

    Kommentaar


      Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
      Esiteks on klubi kuskil 2007 tehtud!2008 tulime 5.ndaks ja see aasta tuleme 3-ndasse juba.Miks 4-ndas?Sellepärast et ei osanud endast nõrgemaid võiskondi vahepeal võita isegi kodus mitte ja sinna need punktid läksid!Aga oleme vigadest õppinud ma loodan!
      E:elvale´: Hea kui meil on ka niiöelda mõnesmõttes poolehoidjaid kes arvavad et me paneme selle aasta liiga kinni!
      oot...te olete 3-ndas v6i 4-ndas liiigas?

      See aasta ju L2ks Haserv, Luunja ja Otepaa 3-ndasse?!?!

      Kommentaar


        Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
        oot...te olete 3-ndas v6i 4-ndas liiigas?

        See aasta ju L2ks Haserv, Luunja ja Otepaa 3-ndasse?!?!
        Oleme neljandas see aasta!

        Ma mõtlesin selle aasta tulemisega seda et see aasta saame neljandast liigast lahti!Nagu viimane aasta neljandas liigas tuleb
        Last edited by in-the-stone; 09.03.09, 22:16. Põhjus: minu vig asorry:S

        Kommentaar


          loodke, et te (väikses) karikas kokku lähete.. siis saab asja võistlus momendis klaariks. nagu rahva vanasõna juba ütleb.. vähem möla, rohkem skeemi!

          Kommentaar


            Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
            Oleme neljandas see aasta!

            Ma mõtlesin selle aasta tulemisega seda et see aasta saame neljandast liigast lahti!Nagu viimane aasta neljandas liigas tuleb
            no t2itsa v6imalik et saate 3-ndasse, kuid kergelt te nagunii seda ei saa.

            Kommentaar


              Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
              Oleme neljandas see aasta!

              Ma mõtlesin selle aasta tulemisega seda et see aasta saame neljandast liigast lahti!Nagu viimane aasta neljandas liigas tuleb
              äkki ootaks mängud ära enne kui siin midagi 100% kindlusega väitma hakata. üleeelmine aasta luunja oli samuti kõva ülestrügija, aga sinna nad ei jõudnud. nii, et tõesti loodame karikas meteci ja tabivere vastasseisu. siis saab kindlaks või siis mitte. emb kumb hakkab ehk jälle rääkima, kuidas neil pool meeskonda rivist väljas
              pommitaja

              Kommentaar


                Algselt postitas timursem Vaata postitust
                äkki ootaks mängud ära enne kui siin midagi 100% kindlusega väitma hakata. üleeelmine aasta luunja oli samuti kõva ülestrügija, aga sinna nad ei jõudnud. nii, et tõesti loodame karikas meteci ja tabivere vastasseisu. siis saab kindlaks või siis mitte. emb kumb hakkab ehk jälle rääkima, kuidas neil pool meeskonda rivist väljas
                Ah las ta jääb

                Kommentaar


                  Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                  Ah las ta jääb
                  ei kusjuures mul poleks selle vastu midagi kui te ka edasi lähete. mulle teeb pigem muret see, et alla ei tule keegi.
                  pommitaja

                  Kommentaar


                    Algselt postitas timursem Vaata postitust
                    ei kusjuures mul poleks selle vastu midagi kui te ka edasi lähete. mulle teeb pigem muret see, et alla ei tule keegi.
                    Mai saanud praegu ära kuhu alla?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                      Mai saanud praegu ära kuhu alla?
                      kolmandast neljandasse ikka
                      pommitaja

                      Kommentaar


                        Timur kas sa ise ei usu,et teie üles lähete?

                        mis teie eesmärgid on üldse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                          Timur kas sa ise ei usu,et teie üles lähete?

                          mis teie eesmärgid on üldse?
                          hetke eesmärk on saada meeskond komplekteeritud kena oleks edasi liikuda, aga selleks peame suutma võita mitte viiki mängima. 6:0 metecile väga head tunnet ei jätnud igatahes. tegelikult eks neid eesmärke selliseid pisemaid ole palju ja kui need saab täidetud küll me siis ka edasi liigume.
                          pommitaja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas timursem Vaata postitust
                            hetke eesmärk on saada meeskond komplekteeritud kena oleks edasi liikuda, aga selleks peame suutma võita mitte viiki mängima. 6:0 metecile väga head tunnet ei jätnud igatahes. tegelikult eks neid eesmärke selliseid pisemaid ole palju ja kui need saab täidetud küll me siis ka edasi liigume.
                            järgmine aast aolete kolmandas!Pane mu sõnu tähele aasta aja Pärast!

                            Kommentaar


                              Palun jätame need medalite kaelariputamised. See muutub naeruväärseks juba. Lihtsalt punkt ja kui on huvi, jätkakem ennustustega.
                              Aitähh!

                              Kommentaar


                                Minu, kui fänni tagasihoidlik ennustus enne 2009 algavat põnevat hooaega. Tagantpoolt alustades:

                                koht nr 12: Navi Vutiselts: iga uus algus on raske ja kuna absull ei tea teie kohta midagi, peale selle ühe sõprusmängu..ja kuna olete uued tulijad, siis ei oska öelda. pakun, et hooajal 09 olete Aspeni poistest natuke maas. Aga üllatage!

                                koht nr 11: SK Tääksi: lihtsalt panen teid kuhugi. kahju, pole näinud teie mänge. üllatage samuti ja möllake oma vormile ja võimetele vastavalt!

                                koht nr 10: Tartu Quattromed: Nii on. Pakun, hooaja teises pooles ära vajumist, aga üllatage samuti. Tabivere poisid tegid teiega eelmisel hooajal oma kodus küll mida ise tahtsid.

                                koht nr 9: JK Tartu Löök: Ei tea nüüd kumb neist kas löök või rock tugevam on, aga millegipärast arvan, et löök on nõrgem ja panen üheksandaks. tõestage aga vastupidist

                                koht nr 8: FC Abja: Ei tea, aga arvan, et kokkuvõttes on poisid kosunud talvega ja taktikat juurde õppinud + mõned kogenenud täiendused, siis on koht 8 teie

                                koht nr 7: Tõrva FC Warrior: Poisid mängisid 08 hooaja liiga teisepoole tõusvas tempos ning mängupilt oli hea. liikumised ja värgid olid juba
                                enamvähem. arvan, et kui sama meeskond jätkab, kes eelmisel aastal siis on koht 7

                                koht nr 6: Tartu JK Welco Elekter: Nii jääb. ei osanud panna, kas 6 või 7. viskasin münti ja tuli 6. Hakake aga hooaja teises pooles paugutama ja näidake, et see pole teie koht!

                                koht nr 5: JK Rock&Roll: Pakun, et see tiim on tugevam kui löök ja jääte viiendaks. FC Tabivere peab samuti tõestama, et tegelikult on asjad niipidi, et jah

                                Koht nr 4: Tartu SK 10 Premium II: Niipalju kui kuulnud olen, on poisid enamasti 92' väljalase ja üsna head. Peaasi, et ära ei kustuks. Kuuldatavasti tugevdavad tiimi ka mõned omad kõvemad ülevaltpoolt liigast

                                Koht 1,2,3: Et kas siis FC Aspen EMÜ SK või omaküla poisid: Aspenil oli tõesti hooaja II pool 08 aastal päris sitke, lisaks võitsid (vahet pole et mündiabiga) aastalõputurniiri. kuigi see on täitsa teine jalgpall mis päris jalgpall, siis midagi see ikkagi näitab
                                EMÜ SK: Poisid ise tagasihoidlikud ennustustes nagu peabki. Siiki kuulduste järgi saavad lisajõude juurde ja nagu ma loen, siis kõva komplekteerimine käib hetkel ja pakun, teile kohta esikolmikus
                                FC Tabivere: Olen kuulnud vaid vilksamisi, et klubi juhatus on seadnud päris tehtava eesmärgikõvera poistele, mis sisaldas ka 4.liigas kõrgele jõudmist. Seega loodan, et nad võtavad end kokku ja ei lase selliseid 1-väravaga kibedaid kaotus-nühkimisi endale sel aastal. kohalikud nõuavad võite!

                                Et siis, KENA varsti algavat hooaega teile, tehke siis kõvasti sõpruskohtumisi ja üllatage. see ongi tähtis!
                                fct fänn
                                //

                                Kommentaar

                                Working...
                                X