320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päkko sa oled valesti aru saanud, mäng on ikkagi annelinnas, ma saatsin maikole sõnumi.


    Igatahes, Timur käid spioneerimas vastaseid juba või?

    kas te ei tee juba sõprusmänge või?

    va metec muidugi

    Kommentaar


      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
      Päkko sa oled valesti aru saanud, mäng on ikkagi annelinnas, ma saatsin maikole sõnumi.


      Igatahes, Timur käid spioneerimas vastaseid juba või?

      kas te ei tee juba sõprusmänge või?

      va metec muidugi
      eks ma viskan meeskondadele pilgu peale jah. tuleb ju kursis olla teiste edusammudega.
      kle me oleme siin päris palju kohtumisi teinud: ahja, welco, quattromediga 2x, metec, nüüd tuleb teiega, siis on soov veel teha fauna, navi, meteciga teine kordki. võiks ka teha veel kindlasti aspeni v löögiga, aga eks paistab aega võib nappida selleks. ja veel lisaks, et hetkel käib quattro ja welco kohtumine.
      pommitaja

      Kommentaar


        Omapärane kohtumine Q-medi ja Welco vahel. Kaks kiiret väravat elektrikutelt kaitse ja vv prohmakast (esimene penalti) ja Q-medi keskväljamootor Kuldar jagas hämmastava söödu (pealelöögi) kaitsjate selja taha, mille ründaja taha nurka vormistas.

        Paras sagimine käis esimene poolaeg. Domineerivat poolt oli raske välja tuua. Mõlemal poolel oli korduvalt võimalusi skoori teha.

        Kommentaar


          Quatro - Welco 2:6 (1:3)

          Kommentaar


            Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
            Ega ongi!Vahet ei ole ma võisin lasta 4 väravat selja taha aga mina olen oma mänguga rahul´. õpin vaikselt juurde asju jne
            Loodame et kolmapäeva saame mängida
            Peaksidki olema rahul, tõelisest hävingust päästsid sina oma meeskonna, sest no võimalusi oli meil ikka päris palju :P
            FC Otepää II

            Kommentaar


              Lootos - Navi Vutiselts 7:0 (5:0)
              299195

              Kommentaar


                fc aspen v jk võru 1-4

                Kommentaar


                  Navi vs Lootos

                  30 esimest minutit 0:0, aga siis hakkas tulema väravaid nagu oavarrest.
                  mingi 35 minutini oli seis vist veel 1:0 aga siis 10 minutiga ei tea kuidas aga 5:0.
                  Teine poolaeg tehti väikesed muudatused taktikaliselt ning Lootose poisid said alles 20 minutil umbes penalti- minu arust ikka üli lihtsalt antud. Ja 7:0 vormistati juba mängu lõpu eel.

                  Nii et tegelikult Navi jäi rahule ning kui natuke veel trenni teha ning teisip ja kolmap laager ka läbi teha siis peaks järgmistel mängudel aina paremat mängu näitama.

                  Suured tänud Lootosele!

                  Kommentaar


                    Tahaks teada kuidas nüüd selle Rocki ja Löögiga on. Kumb sats siis paremad mehed ära krabas või võeti võrdselt?

                    jutud käivad

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                      Tahaks teada kuidas nüüd selle Rocki ja Löögiga on. Kumb sats siis paremad mehed ära krabas või võeti võrdselt?

                      jutud käivad
                      sealt leiad nimed ja siis saad otsustada. ise arvan, et rock pigem kaotas, aga samas ma saan neist aru ka, et nii väga kaua ei purjeta. see oli loogiline ka löögi poolt vaadatuna, kuna nad juba mitu aastat on üritanud omaette meeskonda liigasse tagasi tuua.


                      pommitaja

                      Kommentaar


                        Ehhe
                        sesssuhtes ma ei ütleks midagi, et rock nõrgem on..
                        uusi poisse juures ja häid ja ma ei usu, et meid maha kanda tuleks

                        Kommentaar


                          Algselt postitas indahell Vaata postitust
                          Ehhe
                          sesssuhtes ma ei ütleks midagi, et rock nõrgem on..
                          uusi poisse juures ja häid ja ma ei usu, et meid maha kanda tuleks
                          kes teil siis need uued ja head on
                          heiki? pool hooaega vigane
                          meelis- sama lugu
                          ken???
                          erik?
                          ära läksid kuno, kristo, massa- nendele nad vaevalt asenduseks on. selle pärast ma ka arvan, et pigem rock kaotas mängu poolelt. muusosas vast võitis.
                          pommitaja

                          Kommentaar


                            massa ei olnud mingi tegelane tõmbas nurka ja midagi. kuno oli ainuke hea löögi poolelt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas indahell Vaata postitust
                              massa ei olnud mingi tegelane tõmbas nurka ja midagi. kuno oli ainuke hea löögi poolelt.
                              eks siis näeb kui teil esimene omavaheline mäng.
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                seda ikka kuna see liiga hakkab üldse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X