320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
    Peaksidki olema rahul, tõelisest hävingust päästsid sina oma meeskonna, sest no võimalusi oli meil ikka päris palju :P
    Teil on piisavalt palju noori kes tahavad mängida ja suudavad läbi lüüa jalgpalliseriti hea mängija on teil see pikkade juustega roosa peapaelagaTõesti mina võtsin ära päris palju väravaid teilt kuigi see mu kohustus ongi aga lasin ka 4 tükki sisse
    Te panite kahest võistkonnast ühe tugeva kokku 3 liigasse?
    Igaljuhul edu minu poolt teile

    Kommentaar


      Algselt postitas indahell Vaata postitust
      seda ikka kuna see liiga hakkab üldse?
      aprilli 2 nädal peaks hakkama aga ma pole kindel

      Kommentaar


        Algselt postitas timursem Vaata postitust
        eks siis näeb kui teil esimene omavaheline mäng.
        Massa on ainuke mees, kes seal mansas tegelt mängida oskab... vähemalt nii kaua kui on olemas piisavalt palju alkoholi mängule eelneval päeval ja üks paar korralikke hiina ketse. Samas rokkaritele teeb kindlasti head meelt, et nüüd saab Ago keskenduda ainuisikuliselt tipuründaja kohale ning ei pea enam positsiooni pärast võistkonnas võitlema

        Kommentaar


          Algselt postitas r_t Vaata postitust
          Massa on ainuke mees, kes seal mansas tegelt mängida oskab... vähemalt nii kaua kui on olemas piisavalt palju alkoholi mängule eelneval päeval ja üks paar korralikke hiina ketse. Samas rokkaritele teeb kindlasti head meelt, et nüüd saab Ago keskenduda ainuisikuliselt tipuründaja kohale ning ei pea enam positsiooni pärast võistkonnas võitlema
          rasmus sa ajad vist midagi sassi- villu on neil tipus ju, ago tuleb vahetusest sisse, sest ta ei jaksa ju tervet kohtumist mängida.
          pommitaja

          Kommentaar


            üks huvitav nimi rock & rolli meeskonnas, indrek siska?

            indrek siska on eesti koondises ranna jalkas, see peaks midagi näitama, kas kutid panid lihtsalt nime sinna või hakkabki mees mängima?


            ise eriti ei usuks seda, on mees ju ainuke eestlane, keda kutsutud hakkama profirannajalgpalluriks, nii vähemalt rääkisid naised saunas

            Kommentaar


              Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
              üks huvitav nimi rock & rolli meeskonnas, indrek siska?

              indrek siska on eesti koondises ranna jalkas, see peaks midagi näitama, kas kutid panid lihtsalt nime sinna või hakkabki mees mängima?


              ise eriti ei usuks seda, on mees ju ainuke eestlane, keda kutsutud hakkama profirannajalgpalluriks, nii vähemalt rääkisid naised saunas
              kust nimekirja nägid ? äkki tegemist nimekaimuga
              sigpicSuure-Jaani United

              Kommentaar


                Nimekirja saab siit näha nagu eelpool oli mainitud

                Veits offtopic aga tekkis selline huvitav küsimus vaatasin Löögi satsi nimesid ja kas ongi siis kahe mehed nimed: Asko Looga ja Akos Looga? Või on siin mingi toores viga?

                Kommentaar


                  Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                  üks huvitav nimi rock & rolli meeskonnas, indrek siska?
                  kas kutid panid lihtsalt nime sinna või hakkabki mees mängima?
                  no eks paistab. ma arvan, et seal on veel selliseid huvitavaid nimesid ning kindlasti on veel võimalikud mõned üllatused, sest nimekirja saab registreerida põhimõtteliselt ju poole suveni.
                  pommitaja

                  Kommentaar


                    tegemist vendadega, ja löögi aktivistidega. nemad ongi selle pundi mootorid.
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Algselt postitas timursem Vaata postitust
                      tegemist vendadega, ja löögi aktivistidega. nemad ongi selle pundi mootorid.
                      Selge, vanemad olid laisad vist nimede panemisega.

                      Kommentaar


                        rock and rolli kodukalt vaatasin. arvatavasti siis nimekaim, ei usu,et sellise kaliibriga vend hakkab 4 liigas mängima, kuigi see muidugi parim liiga Eestis
                        või mis sägad..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                          rock and rolli kodukalt vaatasin. arvatavasti siis nimekaim, ei usu,et sellise kaliibriga vend hakkab 4 liigas mängima, kuigi see muidugi parim liiga Eestis
                          või mis sägad..
                          Sa räägid õigust

                          Kommentaar


                            oi even ka liitus foorumiklubiga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                              oi even ka liitus foorumiklubiga
                              Ütleme nii, et mul kunagi oli ka kasutaja siin, sai suht tihti itaalia foorumis sõna sekka öeldud aga seal läx selliseks saasta ajamiseks lahti et ma enam ei raatsinud seal olla.. mingid reali, manu, lazio ja isegi omad roma fännid hakkasid paukuma, kuigi ise ajasid sellist si**a suust välja, et nende endi lapselastel hakkaks ka häbi, aga siin on kõik tolerantsed üksteise suhtes nii et siis hea
                              Et jahm olen liitunud nüüd jah.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                                rock and rolli kodukalt vaatasin. arvatavasti siis nimekaim, ei usu,et sellise kaliibriga vend hakkab 4 liigas mängima, kuigi see muidugi parim liiga Eestis
                                või mis sägad..
                                Nimekaim, see tuntud Siska on oluliselt noorem kui 32.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X