320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Pühapäevane mäng OLÜMPIA-TAJAK 5-1.

    Kommentaar


      #62
      4. vooru tulemused olid siis sellised
      18-5 12.00 FC Elva II - Räpina SK Elva linnast 5-0
      18-5 12.00 FC Lootos - Jõgeva SK Tähe Põlva linnast 1-1
      19-5 12.00 SK Kirm - Valga FC Warrior Suure-Jaani st 1-0
      19-5 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Roosna-Alliku SK Järva-Jaani st 1-6
      19-5 12.00 Olümpia-2000 - JK Tajak Kallaste st 5-1

      Tabel peaks olema selline:
      1. JK Olümpia-2000 4 4 0 0 26:4 12
      2. Roosna-Alliku SK 4 4 0 0 18:1 12
      3. Jõgeva SK Tähe 4 3 1 0 14:5 10
      4. FC Lootos 4 2 1 1 11:8 7
      5. SK Kirm 4 2 0 2 6:10 6
      6. FC Elva II 4 1 1 2 6:8 4
      7. Valga FC Warrior 4 1 1 2 7:10 4
      8. JK Tajak 4 1 0 6:17 3
      9. FC Flora Järva-Jaani SK 4 0 0 4 9:19 0
      10. Räpina SK 4 0 0 4 4:25 0


      P.S: Võtke osa ka IV Liiga lõunatsooni ennustusvõistlusest! Rubriigis "Ennustusvõistlused"

      Kommentaar


        #63
        vähemalt väravalöömises oleme 5ndad
        .

        Kommentaar


          #64
          Kuule moiva sa ei tea,kui kiiresti ma löönMingi 5 koht väravalöömises on sinu arust mingi saavutus ve?Ma arvan,et 4 liigas selle üle kyll uhkust tunda ei saa!
          Ennustage tulemust:Roosna-Alliku SK vs FC Lootos
          *Mängu seis ei ole ennem selge kui kohtunik on andnud lõpuvlile*

          Kommentaar


            #65
            Originally posted by Sir Louis


            Kuule moiva sa ei tea,kui kiiresti ma löönMingi 5 koht väravalöömises on sinu arust mingi saavutus ve?Ma arvan,et 4 liigas selle üle kyll uhkust tunda ei saa!
            Ennustage tulemust:Roosna-Alliku SK vs FC Lootos
            Ei tea miks see mäng nii eriline peaks olema?Väga võimalik , et Lootos võib isegi Roosna-Allikut üllatada.Teinekord on võõrsil isegi parem mängida.
            299195

            Kommentaar


              #66
              Originally posted by Sir Louis


              Kuule moiva sa ei tea,kui kiiresti ma löönMingi 5 koht väravalöömises on sinu arust mingi saavutus ve?Ma arvan,et 4 liigas selle üle kyll uhkust tunda ei saa!
              Ennustage tulemust:Roosna-Alliku SK vs FC Lootos
              \\

              Ma ei saa aru, miks sa iga asja pärast uluma pead
              .

              Kommentaar


                #67
                Kes on Olümpia-2000-e vastu mänginud või nende mängu näinud, siis võiksite neist väikese ülevaate anda! Kas nad on noored või vanemad tegijad??
                Ette tänades!
                Arsenal...

                Kommentaar


                  #68
                  Originally posted by smith


                  25. aprillil kl. 18.00 Sepa tn. staadion
                  FC Elva II - TÜ Fauna 2:4 (0:3)

                  Kommentaariks niipalju, et Elva oleks pidanud mängu võitma, sest 2 korda käis pall Fauna latis ja umbes 5-te 1-1 olukorda ei suudetud ära lüüa. Fauna sai oma väravad kergelt, sest 3 korda suutis Elva väravavaht teha "hiilgemängu" ja seetõttu polnud ka Faunal raske mängu võita. Muidu hea esitus ja ootame algavat hooaega.
                  On küll pisut aega mängust möödunud, aga siiski. Mingit viit 1-1 olukorda seal küll ei olnud, fauna domineeris mängu täielikult. Mõlemad Elva väravad lõi Haan Merkuurist, rohkem Elval võimalusi ei olnud ka.

                  kahe värava autor.

                  PS. Vabandan eelmise postituse eest, alles õpin asja.
                  Vutt

                  Kommentaar


                    #69
                    Roosna-Alliku SK - FC Lootos 0 : 2 (0:0)
                    Lootos tõi täna R-Alliku mehed tähtedelt tagasi maapeale.Mängides I poolaeg vastu mäge ja vastu tuult , suudeti hoida viiki , seeest II poolajal löödi kaks vastusesta väravat.Väga hea mängu tegi Lootose väravavaht Margus Nemvalts.
                    Kõigile kes R-Allikuga mängima peavad soovime raudseid närve , kuna see meeskond on (mõned erandid välja arvata) üks esmajärguline punt "mölamaffia-maadlejaid".
                    Lõppkokkuvõtteks võib öelda , et jalgpall on ümmargune ja Lootos endiselt vääga nõrk ja alavormis meeskond.
                    299195

                    Kommentaar


                      #70
                      Õnneks lõpuks ometi maa peal. Kuule Ince, sa arvad, et teie oletegi väga tegijad. Okei täna võitsite ja mitte, et ebaõiglaselt ja teenimatult, aga võit on võit. Selles
                      mängus kehtis vana tõde - kui sina ei löö siiis lüüakse sulle. esimene poolaeg saanud saanud teie ju üldse palli. Ega teie II poolaeg küll nüüd kõvem polnud kui meie esimene, aga teie realiseerisite omad momendid ja meie mitte. Muidugi oli ka kohtunik nõrk, see pani mängule oma pitseri. Meie mölas nüüd midagi erilist ei olnud. Aga mitte midagi ei ole veel otsustatud .......

                      Kommentaar


                        #71
                        Originally posted by Dennis


                        Õnneks lõpuks ometi maa peal. Kuule Ince, sa arvad, et teie oletegi väga tegijad. Okei täna võitsite ja mitte, et ebaõiglaselt ja teenimatult, aga võit on võit. Selles
                        mängus kehtis vana tõde - kui sina ei löö siiis lüüakse sulle. esimene poolaeg saanud saanud teie ju üldse palli. Ega teie II poolaeg küll nüüd kõvem polnud kui meie esimene, aga teie realiseerisite omad momendid ja meie mitte. Muidugi oli ka kohtunik nõrk, see pani mängule oma pitseri. Meie mölas nüüd midagi erilist ei olnud. Aga mitte midagi ei ole veel otsustatud .......
                        Erinevalt sinust Dennis , ei arva ma sugugi et Lootos on tegija.Lihtsalt IV liiga ei ole see tase kus võiks kedagi tegijaks nimetada.Mis puutub kohtunikku siis oli ta rohkem teie kui meie poolt, kuid üldiselt siiski suht objektiivne.Küll aga jättis ta suurest kaastundest teile mõned ilmselged kollased andmata, ma usun et sa saad aru küll millest ma räägin.Mis puutub otsustamisse , siis hooaeg alles algas , nii et mitte kui midagi pole veel otsustatud ja tänane mäng oli 1/18 sellest suurest teest mis sügiseks peab olema läbitud.Igal juhul ootame kannatamatult meie taaskohtumist Põlvas ja kinnitan , et pakume teile veel nii mõnegi üllatuse.
                        parimate soovidega:
                        299195

                        Kommentaar


                          #72
                          Valga - Olümpia 1:0

                          Kommentaar


                            #73
                            Räpina SK - FCF Järva-Jaani 0:6 (0:1)

                            Terve mängu oli palli JJaani meeskonna käes, kuid esimesel poolajal ei suudetud (loe:mina ei suutnud ) hulgaliselt momente ära lüüa. Pärast 2:0 hakkasid vastased juba nalja tegema ja mingit pinget polnud..Nii kukkus veel 4 palli Räpina võrku...
                            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                            Kommentaar


                              #74
                              JK Tajak - FC Elva II 0:3 (0:1)

                              Kommentaariks niipalju, et esimese värava sai Elva penaltist umbes 15. min. paiku. Edasi oli mõlemapoolsete võimalustega mäng, kuid rohkem oli mäng Tajaku värava lähistel. Poolaeg seega 1:0 Elvale. Teine poolaeg üritas Tajak suruma hakata, kuid midagi väga ohtlikku ei tekkinud meie värava all. Elva tegi ka vahetusi, et mängu otsustavat pööret tuua. See saabul 80. min kui meie keskpoolkaitsja (Lütter) andis suurepärase söödu ründaja Margus Ivaskile, kes selle ilusti peaga väravaks lõi. Paar minutit peale seda lõi efektselt peale meie poolkaitse Tšesnokov ja väravavahile oli see kaarpall püüdmatu. Kokkuvõtteks korralik 3:0 võit Elvale

                              Kommentaar


                                #75
                                räpina - j-jaani

                                Terve mängu oli palli JJaani meeskonna käes, kuid esimesel poolajal ei suudetud (loe:mina ei suutnud ) hulgaliselt momente ära lüüa.
                                oleks sa need ära löönud, oleks võibolla meil väravate vahe plussis olnd
                                Lahinguväljal näeme, raisk!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X