320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kirjelda ennast kui jalgpallurit!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kirjelda ennast kui jalgpallurit!

    Mind huvitaks inimeste vastused sellistele küsimustele, et siis midagi kõrva taha panna näiteks. Vastuseid ootan täielikelt kossuvendadelt, küürselgadelt kuni kasvõi Real Madridi mänguriteni. (sulgudes mu enda vastused):

    1. Kui tihti ja millist trenni teed? (mina teen mingit trenni vast üle poolte päevadest - kas siis jalka, jooks 0,5-1h või siis musklipunnitamine. Vahel mängin päevas ka kaks mängu.)

    2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? (arvan, et saaks ütleme 3ndast alates hakkama.)

    3. Mis on su plussid-miinused platsil? (Suurim miinus on aeglus, mis tuleneb liiga suurest pekikogusest, vastupidavus on norm. Ei ole maailma andetuim tehnikakunn, suhtumine on viis pluss ja taipan mängust nii mõndagi.)

    4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? (Jah)
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    1. FC Soccerneti trennid, ülikooli kehalise tunnid (seal käimine on siiski kõike muud kui regulaarne ), alates aprilli lõpust orienteerumine, iga neljapäev keskmiselt 8-9 kilti 'võistlustempos' (kui ära eksin, siis märksa rohkem muidugi )

    2. njah...just eile sain kutse kolmandasse liigasse minna mängima, aga ma ei hülga teid, kallid Soccernetlased

    3. ma ei tea kas see on + või -, aga ma olen üks nendest harvadest, kes väravas võivad mängida ja mõnikord saan kiita ka oma tegevuse eest aga tegelt kui ma platsile saan, siis olen nobe kui tuul :P ehk siis põhiline + on kiirus. Eriline tehnikamees pole, aga noh...harju keskmine, eksole.

    4. Kes siis koondises ei tahaks mängida? Mina igal juhul tahaks...aga vot professionaalne jalgpallur ka olla ei tahaks...mingi kompromiss võiks olla, et käin koolis/tööl ja hobi korras mängin koondises

    Kommentaar


      #3
      1.Momendil veel saalis 2-4 korda kossu(oleneb töönädalast), aga kui ilm ilusamaks läheb ,siis kõik vabapäevad(3-4 nädalas) lähevad õues kossu(tavaliselt mingi 1on1 või 2on2 ja ütleme 3 tundi) või jalgpalli tähe all.See kevadine enda lolliks mängimine on ülioluline, et saaks talvise pekikoorma maha.
      2.Ma piirduks ka kolmanda liigaga.Teine liiga nõuaks tööst loobumist ja treenimiseks üliinimlikke pingutusi.
      3.Plussid mängu lugemine, töövõime.Miinused stardikiirendus,lühinägelikkus.
      4.Liiga surve sel töökohal - kui unistada, siis ma läheks mängiks kuskil saksa teises liigas pigem.

      Kommentaar


        #4
        Astun siis ise kah sellele libedale teele, et ennast kirjeldada.

        1. Kui tihti ja millist trenni teed? Hetkel mingit trenni ei tee, vahel juhtub et mängin malet.

        2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? Arvan et selliste IT meeste liigas oleks normaalne tegija

        3. Mis on su plussid-miinused platsil? Plussid on...eee...ääää...ööö...ma mõtlen väheke veel Miinused on kehv kiirus, tehnika, vähene võitlusvaim, nõrk löök, kehv peaga mäng jne. Ahjaa, plussiks võib vast pidada seda, et mul pole vahet kumma jalaga mängin, ühtviisi "head", ma ei isetse ja teoorias tean kuidas tegelikult peaks mängima.

        4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? Peale mu tõsist arenguhüpet juhtub ühel MM-il nii, et finaalis saab Eesti väravavaht punase ja kuna kõik vahetused tehtud, pean ise väravasse minema. 0:0 seisult antakse viimasel minutil vastaste kasuks pennal, mida nende väravaht sooritama tuleb. Loomulikult ma püüan palli ja virutan vastas asetseva värava poole teele ja .....värav ja Eeeesti Maailmameister

        Kommentaar


          #5
          1. Kui tihti ja millist trenni teed? Praagu ainult mõnikord õues mängin

          2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? no mingi nõrgem euroopa liiga... inglise näiteks

          3. Mis on su plussid-miinused platsil? eriti ei viitsi mõelda aga kiiresti väsin ära

          4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? of koors

          Kommentaar


            #6
            1. Kui tihti ja millist trenni teed?
            trenni nagu eriti ei tee..vahel juhtub et mängin kypsi või läti vanamehega malet.

            2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama?
            õllejoomisel kõrgliigas....jalgpalli suhtes ei kommenteeri.

            3. Mis on su plussid-miinused platsil?
            pluss on see et ma olen täielik staar...miinuseks see et ma ei oska mängida.

            4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises?
            ei, kõige parem elukutse on olla eesti koondise fänn.
            Howay the lads!

            Kommentaar


              #7
              Originally posted by kyps

              4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? Peale mu tõsist arenguhüpet juhtub ühel MM-il nii, et finaalis saab Eesti väravavaht punase ja kuna kõik vahetused tehtud, pean ise väravasse minema. 0:0 seisult antakse viimasel minutil vastaste kasuks pennal, mida nende väravaht sooritama tuleb. Loomulikult ma püüan palli ja virutan vastas asetseva värava poole teele ja .....värav ja Eeeesti Maailmameister
              Vat see on alles unistus! Tubli kyps, fantast mõte!
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #8
                See kevadine enda lolliks mängimine on ülioluline, et saaks talvise pekikoorma maha.
                vat see on õige suhtumine ja ise ka sellega tegelemas praegu.

                1. Kui tihti ja millist trenni teed? Kaks korda nädalas on kehalise tund ja peale seda veel ka veel 4-5 tundi nädalas jalkat taguda pole ka paha + paar päeva nädalas rullikatel

                2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? Kui mingi noorte liigad on olemas siiis seal.

                3. Mis on su plussid-miinused platsil? Kindlasti kiirus on väike miinus muid nagu ei teagi tehnika pole just eriti tegija aga vastupidavus agresiivsus ja mängu tahe isegi 0:5 kaotus seisus kui ma võrdleks kellegiga mängu stiili ja mitte jalgpalli andeid siis oleks see vist Janker..... ple kindel et nimi õieti kirjutatud ...kus ta muidu nyyd mängib pole teda bayernis enam näinud .... või on vigastatud???

                4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? suurim au kohe kindlasti

                Kommentaar


                  #9

                  1. Kui tihti ja millist trenni teed?
                  Kaks korda nädalas on koolis kehalise tunnid + vahest taon niisama jalkat.

                  2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? Arvan, et viiendas. Kuuendas oleksin võib-olla algkoosseisus .

                  3. Mis on su plussid-miinused platsil?
                  + Teoorias olen kõva!
                  - aeglus, olematu tehnika, äraarvamatud peapallid, nõrk löök, kehv kiirendus, vähese võhmaga, kehv platsinägemine jne
                  plussjamiinus : näitlejameisterlikus vahel

                  4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? Jaaa

                  Kommentaar


                    #10
                    Originally posted by gnat


                    kui ma võrdleks kellegiga mängu stiili ja mitte jalgpalli andeid siis oleks see vist Janker..... ple kindel et nimi õieti kirjutatud ...kus ta muidu nyyd mängib pole teda bayernis enam näinud .... või on vigastatud???
                    Carsten JANCKER (capsiga panin sellepärast, et mainisid, et ei tea kuidas kirjutatakse, nii jääb paremini silma) mängib ikka Bayernis, kuid terve see hooaeg on läinud vigastuse nahka. Pärast 1.09.2001 mängu Inglismaaga kui Jancker tegi sakslaste ainsa värava (viies nad kusjuures juhtima) on tal pidevalt midagi viga olnud, vahepeal sai korda ja platsile ka, aga suurt midagi ära ei teinud (va kaks väravat karikamängudes) ja siis jälle vigastet. Nii et praegu pole teada, kas ta MM-ile kaasa võetakse. Saksa pealt isegi telereklaamid jne sellised, et mingi väike poiss ütleb, et ta on sel hooajal juba rohkem väravaid löönud kui Jancker, kes seisab nulli peal. Sama võib öelda (et rohkem väravaid löönud) ka Bremeni väravavaht Rost, kes teatavasti üle-eelmisel nädalal lõi mängusituatsioonis nurgalöögi olukorras värava.
                    Sry, et nii pikalt küsitlusevälist juttu tuli (olen end Janckeri käekäiguga enam-vähem kursis püüdnud hoida ), üritan ka ise vastata.

                    1. Teen trenni 3-5 korda nädalas, koosneb talvel valdavalt suusatamisest ja kehva ilma korral jooksmisest, suvel jooksmisest ja rattasõidust põhiliselt. Nüüd üritan ka jalgpallitrenniga otsa peale saada.

                    2. Olen üsna s*tt mängija ja arvan, et saaksin hästi hakkama nende inimeste liigas, kes pole isegi väiksena trennis käinud ja lihtsalt jooksevad platsil sihitult palli järgi. Õlleste-viinaste, aga nooruses hästi mänginud meeste liigas ei saaks vist eriti hakkama.

                    3. Plussiks (kui üldse midagi) ehk see, et mul teataval määral võhma ja jõudu on, kuigi ma seda nt. liigatasandil veel katsetanud pole.
                    Miinuseks totaalne tehniline mahajäämus ja ebatäpsus harvaavanevate võimaluste realiseerimisel.

                    4. Kõige ilusam ja heam vast mitte, ma siiski ei näe isegi unistustes end kui professionaalset jalgpallurit. Kuid meeskonnaga seotud ametikohal võiks küll heameelega rügada, nt. mänedzherina (kuigi mul ka sellealaseid oskuseid pole)
                    ¡No Pasarán!

                    Kommentaar


                      #11
                      1. Kui tihti ja millist trenni teed?
                      Kolm korda nädalas käin trennis.

                      2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama? Hetkel ei oska öelda.

                      3. Mis on su plussid-miinused platsil?
                      + Kiirus on hea,keskmine tehnika,suure võhmaga!
                      - Pealöögid
                      plussjamiinus : vastasmängijaid närvi ajada!

                      4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam elukutse olla eesti koondises? Ja

                      Kommentaar


                        #12
                        1.Kolm korda n2dalas + veel koolis kehalise tunnid.
                        2.Arvan, et praegu saaxin 3 liigas ikka hakkama...aga tulevikus kui areneda, siis mix mitte k6rgemal.
                        3.+ Kiirus, peam2ng, t88v6ime, platsi n2gemine
                        - Kehv tehnika, Natukene n6rk/ebat2pne l88k vasaku jalaga.
                        4.Nu kui platsile ca saab, siis ikka :-)

                        Kommentaar


                          #13
                          kui see tõesti kellelegi huvi pakub, siis miks mitte...

                          1. Kui tihti ja millist trenni teed?

                          Kuigi talvel olid Soccerneti trennid, neid eriti ma ei külastanud põhjustel, mis ei puuduta oluliselt suhtumist. Muidu siis jah, kord nädalas Soccerneti trennid, kord nädalas käin basseinis ujumas (kui olusid arvestada, siis jätaksin need käimad vahele aga noh... peab) ning kord nädalas kehalises jalgpall(enamasti) Veel jooksmine omal tahtel, küll väga ebaregulaarselt, kuid ikka saab tehtud toda.

                          2.Kui hea mängija oled ehk millises eesti liigas arvad, et saaksid normaalselt hakkama?

                          20 minutiliste mängudega saaks ehk kusagil tasemelt u.8.liigas (mida pole ) hakkama.

                          3. Mis on su plussid-miinused platsil?

                          Kui jaksu on siis:
                          +normaalne tehnika omaarust ning normaalne kiirus (küll aga pole see äärekaitsja positsioonil mängivale piisavalt hea!!!!) Peamäng on enam-vähem aga mitte kuigi pikk kasv seab piirid peaga mängimisele. Pealelöögid - pole nad küll üldsegi head, kuid on paranemas...
                          -täpsus ning kui jaksu pole, pole enam ka plusse <--- vastupidavus on kaugel alla keskmist. Nõrgavõitu olen kah

                          Kõike seda pean ma loomulikult veel kõvasti treenima.

                          4. Kas sinu arvates oleks kõige ilusam ja heam ( 'kõige parem' on korrektsem öelda) elukutse olla eesti koondises?

                          Kui Eesti koondises olemine oleks elukutse siis peaks seda ala õppima minema... aga muidu sinna kuulumisest ei ütleks ära, kuid see on utoopia.

                          Kommentaar


                            #14
                            Ahjaa, unustasin öelda,et lõppkokkuvõttes olen ma ikkagi ülikehv mängija

                            peab ikka treenima-treenima-treenima :

                            Kommentaar


                              #15
                              1. Kui tihti ja millist: Soccerneti trennid, kehaline ja vahelduva eduga oma aias/sõpradega, üldiselt nii 2-4 x nädalas...ja loomulikult jalgpalli.
                              2. Mitmes liiga: Liigasse hetkel sellise tasemega minna ei tahagi.
                              3.Plussid/miinused: neid esimesi on vähem kui neid teisi
                              4. Eesti koondis parim amet? : mina koondise tasemele küündima ei saa, kuigi jõle uhke tunne oleks, fänniamet on piisav
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar

                              Working...
                              X