320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algas hooaeg 2019/2020. Suvised täiendused olid noored. Varuväravavahiks sain Handanovic'i. Lisaks sain tasuta ka Deulofeu barcast, kes oli eelmisel hooajal seal põhimees. Ning tegin üle pike aja ühe suurema ostu tuleviku mõttes.
    Veel üks hispaania poiss 30milli eest.



    Pluss talendikas mehiko kaitsja.



    Squad on deep ja noor. Ainuke jama mida üritan ära hoida nüüd järgmisest hooajast on inglaste juurdekasv. No ei tule ega pole häid inglasi normaalse raha eest saada. Enamik on liiga ülehinnatud ja küsimad ulmelisi palganumbreid. Teen ehk poole hooaja pealt järgmise uuenduse.

    Kommentaar


      Midagi teha pole - pead 14-15 aastaseid kokku ostma ja ise üles treenima.
      Kuigi niiviisi tahaks teha vaid eestlastega.

      Kommentaar




        tuju tegi kohe rõõmsaks.
        vaheapeal olen jõudnud märtsi kuuse. suured probleemid olid ääre poolikutega. ühtlasi neid lihtsalt polnud. 4 tükki vigastatud ja sama asi oli ääre kaitsjatega. kokku oli audis korraga 8 äärt.
        Järgmiseks hooajaks on plaan teha taktika muudatust veidike. senini olen mänginud 4-4-2 amc ja dmc'ga. järgmisel hooajal plaan 3-1-2-2-2 taktikat katsetada. hetkel laenul olev prantslasest keskkaitsja on tegemas ulme hooaga ja kindlasti väärib ta jrägmisel hooajal põhikooseisu kohta. hetkel viibib interis laenul ja hoiab interit ja liigas esikohal.

        Kommentaar





          sattusin paar hooaega tagasi nägema sellist eesti mängijat, pole absoluutselt midagi erilist, aga põhimõtte pärast tahtsin ta endale tuua.. eelmine hooaeg andsin mõned stardid ja sub appid ning toitis päris ilusti äärel. mõni mäng panin tipuründajaks ja koksas vajadusel ära küll. miks mitte sellist mängijat hoida, eesti "oma poiss" ju

          Kommentaar


            2019/2020 hooaeg sai piduliku lõpu. Suutsin Stoke City viia teist aastat jutti premier liiga võtjaks(kokku 3 tiitlit). Meistrite liiga finaal Arsenaliga läks põnevaks, kui peale normaalaega oli seis 2-2. Kuna põhiründaja oli pisivigastusega väljas, sai end tõestada üle pika aja Fierro, kes oli mul suht pingipoisiks vajunud. Kahjuks vigastas end normaalaja lõpus ja nüüd 8 kuud väljas. See mind ei heidutanud ja vähemuses kütsin Arsenalile 2 väravat juurde ja tuli 4as järjestikune meistrite liiga võit 4-2 tulemusega Stoke Cityle.
            Palju ei jäänud puudu, et oleks tulnud maksimaalne 7 karikat hooaja kohta. Suutsin võtta üllatus kaotuse Sao Paulo käest Klubide Maailmameistri võistlustelt. Liiga karikas ja FA karikas tulid taas koju. Sama moodi Europa Super Cup ja Community Shield.
            Üllataval kombel, pole mäng veel koppa ette visanud. Suvel liituvad mõned värsked näod.
            Suveks võtsin väikse lisa - Hispaania koondise treenerina üritan viia nad Euroopa meistriks - raske see saab olema, kuna hispaania koondis väga nõrgaks jäänud.

            Kommentaar


              mõnda korraliku eesti liigade patchi on pakkuda?

              Kommentaar


                pole päris pikalt kirjutanud, enivei hetkel on konditsioon hea ja võib lubada aurusena mõne trüki.
                tulles nüüd tagasi lainele, siis endiselt käimas mäng STOKE CITY'ga. Mängu kalender näitab hetkel 06.03.2021.
                Pooleli on hetkel 37 mängu kaotuseta olev seeria. Lammutan igalt lainelt. Põhi ründaja Escudero(38mängu, 27väravat,6 assisti,6 MoM) sai vigastada, kuid pingil on vihane noor omaskavandik Bader Ali, kes löönud juba 26 kuue mänguga (13 vahetusest) 14 väravat ja Niang, Platt ja vigastusest vabaks saanud Carlos Fierro. Ründeliiniga olen väga rahul.
                Poolkaitses dirigeerib endiselt mängu Sigurdsson. Vanust 31 ja selle mehe hoog ei rauge. Hetke seisuga 39 mängu, 18 väravat, 26 assisti ja 6 MoM'i.
                Kaitsest mainiks ära noore prantsuse kuti Ulrich Thomas'e, kes eelmise hooaja veetis Interis laenul, võites ka itaalia liiga parima kaitsja tiitli. Hetkel saanud 21 mängu mängida. Boonuseks 5 väravat ja 3 MoM'i. Enrique Ruiz'ist olen teinud juba paremkaitsja. 28 mängu paremkatsjana ja 10 mängu keskel olles on just Ruiz koos Ubaldiga enim mänguaega teeninud kaitsjad.
                Väravas uus argentiina poiss Fernandez tegutseb väga hästi, 19 clean sheeti 35 mänguga on väga korralik tulemus.
                Ter Stegen jääb maha, 13mängu, 7 puhast seljatagust.
                Tabeli seis on hea. Liigat juhin 13 punktiga Arsenali ees. Kõikedas sarjades, mis veel pooleli, olen sees ja ülejäänud olen ära võitnud.
                Mul on tunne, et lõpuks saan selle kaua oodatud 7 karikat hooajaga kätte!

                Kommentaar


                  Täiustan ka ajalukku vajuvat teemat natukene.
                  Teist aastat juhendan FC Koset, mis on siis III liiga läänes.. Olen FMi mängimises paras amatöör, lõpetan alles teist hooaega. Eelmine hooaeg suutsin napilt relegatsioonist välja jääda. Talvel sai suured muudatused tehtud ja sõpakatega kindel süsteem sisse töötatud.
                  Hooaeg on läinud uskumatult roosiliselt. Liiga lõpetasin ilma ühegi kaotuseta ja suure eduga järgmiste ees. Suvel lahkus tõeline teemant kaitses, kuid ometi pääsesime kaotustest ning uus noor on osutunud sama osavaks.


                  Vähe sellest, et liigas lammutasin, jõudsin veel mõlemas karikas finaali ka.
                  Väikse karika poolfinaalis alistasin penaltitega TJK Leegioni. Kusjuures 36 minut juba jäin vähemusse.


                  Suure karika poolfinaalis tuli vastu FC Kuressaare. Ka seal läks asi penaltiteni:


                  Nüüd siis finaalid tulemas. Suures tuleb vastu Infonet, kes alistas Flora 1-0 ja väikses Jalgpalliklubi Tallinna Kalev juunior, kes alistas HÜJK Emmaste 3-0. Õnneks mõlemad mängud kodus.
                  Lisatud failid
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Loomulikult läks enne finaale kõvaketas tuksi. Argh
                    sigpic

                    Kommentaar


                      shit luck raisk!

                      mina jõdumas oma stoke cityga 2021/2022 hooaja lõppu.

                      Vahepeal oli 90 mängune kaotusteta seeria ajavhemikus 17.10.2020 - 16.01.2022. kaotus tuli võõrsil chelsea vastu 0-1.
                      Hooaja lõpus teen pikema kokkuvõtte igasuguste toredate piltide ja juttudega.
                      Meistrite liiga esimese playoffis sain taas real madridiga madistada ning võõrsil sain kuiva 0-3 kaotuse. korra juba mõtlesin, et tohoh, meistrite liiga tiitel nii kiiresti läinud? Aga ei - kodus vähitasin reali 5-0 ning võin edasi jahtida oma 6ndad järjestikust meistite liiga tiitlit. omas liigas on sammuti esikoht kindel hetkel kuid neli mängu vähem peetud. Hiljem pikemalt

                      Kommentaar


                        Faaaaaaak, faaaaak, faaaak. Save game not loaded. Faaaaak. Ma olin aasta 2021 novembri lõpus. Raisk. Olin teinud endale mitu manageri ja treenisin, Real Madridi, Castillat, Mälmot, Werder Bremenit, Ajaxit, Standardit, Chelseat, Aberdeeni, Marseille, Braga, Juventus, Red Star, Zenit, Dnipro, Galatasaray, Monterrey, Corinthians, Boca Juniors, NY Red Bulls. Raisk. fak. raisk. Ja ta näitab kõikide savede kohta seda. raisk. raisk. raisk. Elu on läbi. Või nooh, nüüd algab tegelikult.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X