320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Põhja-Iirimaa - Eesti (7.okt)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    supper mäng kogu koondiselt. stepanov sai ka täitsa hästi hakkama. aga mul tekkib pigem küsimus, et mida me ilma klavani ja jäägrita teeks. vasjast rääkimata. no meie äärekaitsjad on ikka kõik mängud väga head tööd teinud. respect. ja nüüd sloveeniale kaasa elama

    Kommentaar


      Rainis, sa oled sittur
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Kostja on jumal.

        Kommentaar


          Läbi interneti avaruste sain natukene esimest poolaega vaadatud ja siis kadus pilt.teist poolaega hakkasin siis vikerraadiost kuulama aga Norra-Rootsi piiril neti levi kadus tükiks ajaks ja kui uuest Karuks/Prins levisse tulid siis just vilistati pennal kuigi härrad kommentaatorid ei saanud tükk aega asjale pihta.Oi kui raske on jalgpalli raadiost kuulata aga krt kui Kostja selle võiduvärava lõi mida ma kahjuks ei ole isegi mitte näind siis karjusin hääle ära!Kuradima hea tunne on olla eestlane ja fännata sellist koondist!Isegi kui me ei peaks jõudma play-off mängudele siis koondis on saatnud korda midagi enne olematut ja selliseid emotsioone pakkunud.Tänud neile ja mina arvan,et selliste edukate mängude saladuse võti peitub kaotatud mängus fääride vastu.See tekitas poistes tõelise võid ja võitlusnälja ja tulemused on ju imelised!Öeldakse,et asendamatuid ei ole aga hetkel ON ,Kostja lihtsalt on selle meeskonnahing ja teised on ka kiituse ära teeninud ja võivad oma saavutuste üle uhked olla.Vähemalt kolmas koht on kindlustatud aga sellega tekkis üks küsimus.Kas ühelgi teisel koondisel kes on 4 hulka tulnud on nii palju klubides pingil istuvaid mängijad?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Veidi rahunenult kordusi ERRist vaadates tuleb tunnistada, et kohtunikuga poleks midagi halba juhtunud, kui ta oleks mõlema situatsiooni teisiti vilistanud. Aga õnn on tugevamatega. Sloveenid vaevalt mängu kaotavad,seega hooaeg pikeneb teleka ees.

            Kommentaar


              Suluseisu momenti küll ei tohiks teisipidi vilistada. Zelinski seletas olukorra ülekandes ilusti lahti ju. Pall lendas Piirlaste kaitsja jalast Vungile. Piirikohtunik viskas lipu pihta, sest talle tundus Vunk suluseisus olema. Peakohtunik aga märkas, et pall ei jõudnud Vungini mitte eestlase söödust. Seega kõik õige.

              Passiivse suluseisu puhul on samuti otsustaja peakohtunik ju, kes eirab äärekohtuniku lippu.

              Kommentaar


                Vassiljev sisse toodi ütlesin kohe vennale, et ta lööb raudselt vähemalt ühe ära, lõi 2 ajee! Ikka veel ülirõõmus sellest, oii kui hea.

                Kommentaar


                  Kuskil highlightse ka näeb?
                  Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                  Kommentaar


                    27-aastane Vassiljev sõnas, et ka jalg ei teinud muret ning iga päevaga läheb tervis aina paremaks. "Tänaksin võidu eest igat koondise mängijat ning fänne, kes meiega igale poole kaasa tulevad. Praegu saan õnnitlusi ning häid sõnu, saame taas hea emotsiooniga koju sõita. Hea meel, et Eestis on taas väike pidu. Iga inimene võib tunda, et see on ka nende väike saavutus," sõnas Vassiljev pärast kohtumist.

                    Kostja ikka oskab sümpaatne olla noh!!!

                    Kommentaar


                      Mängu kiire analüüs: muud ei oska öelda, kui et nutan õnnest!
                      Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tipneri väravapost Vaata postitust
                        Huvitav, mis koefitsent oleks olnud panusevariantidel, et:
                        a) Eesti võidab kõik 3 viimast kvalifikatsioonimängu
                        b) Eesti võidab võõrsil nii Serbiat, Sloveeniat kui ka P-Iirimaad
                        a oleks olnud umbes 100.
                        b umbes 300.
                        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                        Kommentaar


                          Põhja-Iirimaa - Eesti mängu torrent: p6hja-iirimaa_eesti.torrent

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Põhja-Iirimaa - Eesti mängu torrent: p6hja-iirimaa_eesti.torrent
                            Tänud

                            Play-off paaride loosimine on 13.oktoober 13:00UTC ehk siis eesti aeg peaks olema 16:00?
                            mängud 11-12nov ja kordus 15.nov

                            The UEFA EURO 2012 play-off draw will be made in Krakow on Thursday 13 October, defining the four pairings that will contest the last four available places in Poland-Ukraine.


                            keegi ennem küsis millal...
                            nii igaksjuhuks info...
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ma andsin eilsest 2-1 juhtväravast ilmselt naabritele ka märku. V Ä G E V A D elamused. Aitähh teile sõbrad, eestlased !

                              Edit: hobikohtunikud, rääkige väravaolukord üle, kõik oli siiski määrustepärane?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Ma andsin eilsest 2-1 juhtväravast ilmselt naabritele ka märku. V Ä G E V A D elamused. Aitähh teile sõbrad, eestlased !

                                Edit: hobikohtunikud, rääkige väravaolukord üle, kõik oli siiski määrustepärane?

                                Siin on heietatud juba pikemalt, et teine värav oli absoluutselt 100% määrustepärane, mingit kahtlust ka ei ole. Kuna Vunk sai söödu piirlase jala kaudu, siis ei saa seda suluseisuks lugeda (iseasi, kas Vunk üleüldse oli liini taga, sest äärekaitsja oli pmst samal joonel).

                                Paratamatult meenutas see situatsioon Eesti-Serbia mängu viimast minutit, kus peaaegu lõpusekunditel kaotatud oleks. Toona võttis ka peakohtunik raske otsuse vastu (kui Zigici peapuude oli, on suluseis, kui ei olnud, siis värav loeb). Need kohtunikud peab meelde jätma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X