320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A fantasy 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mul on hetkel kiire olnud lihtsalt, õnneks tuleb streik niiet see nv ei toimu nagunii veel mitte midagi...

    Kommentaar


      #17
      Teeb keegi siis?

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Jääb ära siis?
        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Teeb keegi siis?
        Lihtne - tee ära, kui kipitab.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Lihtne - tee ära, kui kipitab.
          Pole kahjuks kursis, kus, kuidas jne, jätaks asjatundjatele selle tegemise.

          Kommentaar


            #20
            fhäntasi-shmäntasi

            Oli jah selline ''kaval'' idee, et vaatan nad üle ja annan siis mingi ülevaate siia, oleks teadnud mis aju**** sellega kaasneb, siis oleks pigem säästnud oma lühikesest elust need paar tundi millegi mõistlikuma tegevuse tarbeks!

            Aga lubatud ülevaade...


            Roosa leht - lahe fantasy... kuni regamiseni, alates sellest hooajast on teretulnud ainult tõupuhtad makaronid. Burksi-kartuli jne mätsutajad leidku omale muu ajaviide, debiilne... isegi itaalia expatid ei saa liituda

            Espn soccernet - ei olegi enam serie a'd... või noh...midagi isegi on aga see on hispaaniakeelne (wtf? )

            Yahoo - serie a? misasi see on? NFL u-12 fantasy ftw!!

            Seriealivemidagi - paljalt selle lehe vaatamisest üle 30 sekundi hakkab pea valutama, regamiseni ei suutnud vastu pidada.

            Cds MrCalcio - päris lahe tundus, regasin ära..uurisin ringi, tegin tiimi jne. Aga viimase nädala jooksul olen kuus korda üritanud sisse logida, et postitaks siia foorumile ka mingid screenshotid kuidas välja näeb ja mitte midagi-- lihtsalt sisse logida ei ei lase ja oma tiimi näha ei saa. Masendav saast.





            ja ma pidin kogu selle pasa veel kaks korda kirjutama, sest soccerneti foorum on ka üks paras käkk. Vihkan foorumeid, kus ma pean iga pikemat posti tagavaraks copima, sest võibolla ei lähe postitus läbi esimese korraga. Srsly, see on nii fucking 1995...



            tervitan roma fänne... niisama lihtsalt, nii ajuvaba päev, et miks ka mitte

            Kommentaar


              #21
              lol. teema lukku.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #22
                Aga tundub, et seriealive on ainuke asi, mis siis reaalselt töötada võib?
                sigpic

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Aga tundub, et seriealive on ainuke asi, mis siis reaalselt töötada võib?
                  Mina sinna mingi tiimi üsna lambist ära tegin, aga jama värk on see, et mingit omavahelise liiga varianti pole. Tegelikult küll on, aga vähemalt mina selle eest vähemalt $50 välja köhida ei taha.
                  Muidugi on variant kõigil osaleda selles koodiga "serie-a-live-vip-4" liigas, mis varem postitati ja siis omavahelist paremust kuidagi sealt välja otsida.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #24
                    http://www.fantacalcio.kataweb.it - Itaalia keeles veidi ebaklassikaline fantasy

                    Liiga nimi: Soccernet.ee Serie A
                    Password: Scudetto

                    Limiit on liigal pandud 12 tiimi, sest tahaks selle kähku täis saada, et saaks Mercatoga alustada (ühel tiimil samu mängijaid vist olla ei saa). Võib tulevikus teisi liigasid teha.
                    Ei ole küll väga hästi aru saanud veel, aga vist on niiöelda omavahelised mängud. Hinded tulevad igatahes Repubblica.it andmete põhjal.

                    3 väravavahti, 7 kaitsjat, 7 poolkaitsjat, 5 ründajat.

                    Liigas peaks lisapunkte andma mängijate söödud, viigiväravad ja võiduväravad. Pakkus alguses kodumeeskonnale 2-punktist eelist, aga muutsin 1 peale.

                    Alustab 200 krediidiga.

                    Liituge käbe kui liitute ja andke siin teada. Olen õhtul kodus ja saan veidi rohkem tegeleda.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #25
                      Pole päris hästi aru saanud, aga 21:15 on mingi sulgemine ehk siis võiks liiga selleks ajaks kindlasti täis saada ja veel varem tegleikult, et saaks tiimi ehitada. Ei tea, kas ainult selleks vooruks või miskit muud.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Pole päris hästi aru saanud, aga 21:15 on mingi sulgemine ehk siis võiks liiga selleks ajaks kindlasti täis saada ja veel varem tegleikult, et saaks tiimi ehitada. Ei tea, kas ainult selleks vooruks või miskit muud.
                        Kuidas ma liigasse liituda saan, seal ainult Itaaia keeles ongi?

                        Sain liitutud vist.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Liituge käbe kui liitute ja andke siin teada. Olen õhtul kodus ja saan veidi rohkem tegeleda.
                          Liitusin. 4 meid seal hetkel on.
                          Eks õhtul vaatan, kuidas see asi seal käib.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Kuidas ma liigasse liituda saan, seal ainult Itaaia keeles ongi?

                            Sain liitutud vist.
                            Karl Linde oli liigas kirjas küll.
                            Mina kasutasin Google Chrome tõlkega inglise keelde ja sain enam-vähem pihta küll.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Kuidas ma liigasse liituda saan, seal ainult Itaaia keeles ongi?

                              Sain liitutud vist.
                              Mhmh, Ita keeles, aga midagi ülikeerulist pole kuigi ma ka Itaalia keelt rohkem ei oska kui surfates pähe jäänud. Google Translate aitab välja kui vaja.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #30
                                Liitutud. Nagu ma aru saan siis meeskonda saab teha kui 12 tiimi on koos?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X