320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A fantasy 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Jep, vb pean midagi kinnitama ka veel. Mingi enne kuute jõuan koju, siis vaatan. Kui just loengu lõpuks täis ei saa...
    sigpic

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Pole päris hästi aru saanud, aga 21:15 on mingi sulgemine ehk siis võiks liiga selleks ajaks kindlasti täis saada ja veel varem tegleikult, et saaks tiimi ehitada. Ei tea, kas ainult selleks vooruks või miskit muud.
      Oot, ma praegu veel ei saa tiimi valmis teha?

      Kommentaar


        #33
        Mkm, kõik 12 tiimi peavad koos olema, toimib nagu üleminekuturg. Kui ühel tiimil on Ibrahimovic, siis ta saab ainult nende eest mängida vist, aga mängijaid saab osta/vahetada vist ka. Kindel pole, eks näis kui asi algab.
        sigpic

        Kommentaar


          #34
          Õu, kui ma end ära regand olen, et kuskohas ma siis selle liiga leida võin?

          Kommentaar


            #35
            Avalehel peaks olema mingi võimalus kui sa sisseloginud oled, et crea un lega vms ja seal on kaks valikut, üks on liiga loomine ja teine liitumine.
            sigpic

            Kommentaar


              #36
              Leidsin, vist.

              Kommentaar


                #37
                Kui mehi puudu, siis 18-19 ajal uurin seda asja.

                -e- võimalikult lollikindlaid juhiseid ka, kui keegi viitsib.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #38
                  Millal see üleminekuturg või asi on? Sesmõttes, kui mul ainuke võimalus netti jõuda on laupäeva varahommik / pühapäeva hommik, siis vist liituda pole mõtet?

                  Kommentaar


                    #39
                    Sain ka kuidagi tehtud, kuid see üleminekuturg tekitab jah veel küsimusi.

                    Kommentaar


                      #40
                      No üleminekuturg algab siis kui saame liiga täis ja loodetavasti saab iga vooru vahel meestega diile teha, aga eks näis. Endalgi täiesti uus asi selline fantasy. Muidugi kui sa meeskonda koostada ei saa avavooruks, siis on keeruline.

                      Praegu on veel viis vaba kohta.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #41
                        Neli kohta veel. Lisaks, et iga meeskond peaks üksteisega läbi mängima ühe korra nii, et ei kujuta ette ka seda, kuidas need välja hakkavad nägema. Ilmselt iga vooru ajal omavahelisi mänge ei toimu. Kahju, et varem tähele ei pannud seda fantacalciot, et saanuks suurema liiga teha kuigi praeguse tempoga tulnuks suurem liiga vist täis normaalseks ajaks.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Praegu on veel viis vaba kohta.
                          Nüüd veel 4 alles.

                          On vist lootust, et saame selle liiga täis.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #43
                            Päris lahe tundub
                            Benjamin liitus teiega, sebige nüüd ruttu veel mõned tiimid.

                            Kommentaar


                              #44
                              Kuna ma olen selles fantasy footballis ja football manageris jumala dumbuser (siis kui mina noor olin mängiti DOOM 2), siis kas see on mingi eriti aeganõudev ja laialdasi teadmisi nõudev värk? Kas see on asi, millega peab igapäevaselt tegelema? Ei hakka niisama ruumi raiskama ja regama kui sellega võiks tegeleda keegi, kes asjast biiti tunnetab.

                              Kommentaar


                                #45
                                Ma arvan, et kõigil on üsna must auk selle mänguga. Eks õpime ja jagame ja aitame... Järgmine hooaeg saab siis juba vara alustada ja suure teha (või lausa Serie A-deks ja B-deks jagada asja)

                                Igatahes ei usu, et see üle 5-10 minuti nädalas võtma hakkab kui selgeks asjad saab.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X