320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taijo Teniste (Tartu JK Tammeka, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Pole Suga Nasfal nõus. Milleks veelgi rohkem lõhestada meie jalgpalli - see on äärmiselt tore, et vanameister on kodulinnas tagasi. Ok, keegi on teises alamfoorumis ennustanud, et Taijo ja Purje võivad teatud superklubiga liituda, jah Pirital on suht palju vanadekodusid, Maarjamäe künkal on üks tegutsemas - ent teatud mõttes see on vaid pluss Eesti jalgpallile ja Tartule, kes on kahtlemata huvitavamat jalgpallisaatust väärt.
    Kui me tahame, et sellised nagu Tenisted jne tiirleksid vaid ümber Tallinna telje - siis nahui meil vaja üldse jalgpalli teistes paikades - tehku oma top-3 tallinna liiga ja ongi kõik (vabandust top-4 ehk Flora, superklubi, Kalju ja Tallinna Paide)
    Ma ütlesingi, et Tammeka seisukohast on nagu rusikas silmaauku. Lõhestamine lõhestamiseks, aga eurkoha tagasivõitmise ja Euroopas tulemuste tegemise kohapealt oleks kasumlikum olnud tema mängimine mõnes Euroklubis. Tartus tundub praegu küll tema potensiaali raiskamine, mida meil just ülearu pole.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma ütlesingi, et Tammeka seisukohast on nagu rusikas silmaauku. Lõhestamine lõhestamiseks, aga eurkoha tagasivõitmise ja Euroopas tulemuste tegemise kohapealt oleks kasumlikum olnud tema mängimine mõnes Euroklubis. Tartus tundub praegu küll tema potensiaali raiskamine, mida meil just ülearu pole.
      Arvan, et selle valguses ongi hea, et selline üleminek toimus - tugevam konkurents liigas jne. Kujuta ette, et Tammeka on Euroopa Liigasse pääsenud - siis eurorahad ja ehk väljamaalt pärleid leitakse. Ma väga tahan loota ja uskuda, et meie liiga valib sellise suuna, et oleme sild Euroopa ja teise maailma vahel - otsime pärleid, töötleme ja müüme edasi.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
        Arvan, et selle valguses ongi hea, et selline üleminek toimus - tugevam konkurents liigas jne. Kujuta ette, et Tammeka on Euroopa Liigasse pääsenud - siis eurorahad ja ehk väljamaalt pärleid leitakse. Ma väga tahan loota ja uskuda, et meie liiga valib sellise suuna, et oleme sild Euroopa ja teise maailma vahel - otsime pärleid, töötleme ja müüme edasi.
        Kui sa sellist asja loodad ja usud, siis on väga kahepalgeline, et sa Paidet siin oma Tallinna loosungitega surud?

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Kui sa sellist asja loodad ja usud, siis on väga kahepalgeline, et sa Paidet siin oma Tallinna loosungitega surud?
          Paide vastu mul pole midagi, kui mängitakse-elatakse ühes ja samas kohas Ärimudeli osas olen nende suur-suur fänn

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            Paide vastu mul pole midagi, kui mängitakse-elatakse ühes ja samas kohas Ärimudeli osas olen nende suur-suur fänn
            See on mingi pseudoprobleem. Noortetöö on puhtalt Järvamaal, mängitakse seal. See, et enamus elavad 80km eemal pealinnas ja treenivad siin, mis meie ühiskonda arvestades on normaalne, kuna Tallinnas on rohkem võimalusi.

            Kommentaar


              #96
              Taijo ja Levadia fännina poetan väikse pisara taskusse. Krt oleks olnud maasikas kapten meile, õnneks siis Tammeka on numero 2 ning loodan, et äkki selle laksu pealt lähevad top4 segama.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                Taijo ja Levadia fännina poetan väikse pisara taskusse. Krt oleks olnud maasikas kapten meile, õnneks siis Tammeka on numero 2 ning loodan, et äkki selle laksu pealt lähevad top4 segama.
                TOP4 on muidugi emotsionaalselt kõva saavutus, aga suurt eelist 5. või 6. koha ees ei oma Eesti Meistriliigas.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar

                Working...
                X