320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitan raamatut!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soovitan raamatut!

    Niisugune tore kirjastus nagu Varrak on välja andmas eestikeelset jalgpallientsüklopeediat. Ilmub see tore raamat oktoobris ja hakkab maksma umbkaudu 380 eeku. Varraku kodulehelt saab seda praegu ettetellimisega 90 eeku odavamalt. Ise tellisin igatahes ära
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    #2
    eelmises foorumis oli see teema juba kaaa. aga kas see ei ole mitte relaam, Kosk &cornwall ?
    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

    Kommentaar


      #3
      keelatud on teiste foorumite ja jalgpallisaitide jne reklaamimine, aga ma ei ole kindel kas jalgpalliencuklopeedia sinna alla k2ib, pigem mitte, sest see on ometi nii tore ja suht haruldane n2htus.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #4
        Kas keegi on lugenud mõne mängija autobiograafiat? Ning kuidas need olid?
        24 april, 1999......108th minute

        Kommentaar


          #5
          Soovitan sellist raamatut nagu Nick Hornby "Fever Pitch". Seda hindavad kõrgelt ka need inimesed keda jalgpall külmaks jätab.

          Kommentaar


            #6
            irw krt nende valmimine hilineb..ma tellisin enda oma juba aastal6puturniiri ajal 2ra

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Chobram

              irw krt nende valmimine hilineb..ma tellisin enda oma juba aastal6puturniiri ajal 2ra
              Aastalõputurmiiril oli Jalgpalliõpik. Krt, mais pidi valmis saama, mul pole siiamaani olemas. Ja Koge telefon on ka automaatvastaja peal. Siit küsimus - kas keegi teab asjast midagi?
              Jube Tige Kala

              Kommentaar


                #8
                Soovitan "Väikest jalgpallipiiblit",polegi nii hirmkallis.
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by Nr11

                  Kas keegi on lugenud mõne mängija autobiograafiat? Ning kuidas need olid?

                  kevadel lugesin paul mersoni biograafiat. õigemini oli see ainult ühest lühikesest perioodist tema elus aga huvitav oli sellegi poolest.

                  Kommentaar


                    #10
                    kuule mihkel ole hea ja pajata veidi lähemalt, mida fever pitch sisaldab. ma olen hetkel netist tellimas üht tema teist raamatut, aga räägi, võib-olla huvitab seegi
                    ¡No Pasarán!

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by Miq

                      Orginally posted by Chobram

                      irw krt nende valmimine hilineb..ma tellisin enda oma juba aastal6puturniiri ajal 2ra
                      Aastalõputurmiiril oli Jalgpalliõpik. Krt, mais pidi valmis saama, mul pole siiamaani olemas. Ja Koge telefon on ka automaatvastaja peal. Siit küsimus - kas keegi teab asjast midagi?
                      Mind huvitaks ka jalgpalliõpik ilgelt. Ise soovitan kõigile "Jalgpalli füsioloogiat", autoriks flora ja koondise arst Gunnar Männik. Väga huvitav raamat, kui jalkat mängid, loe läbi.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by greenday

                        Orginally posted by Miq

                        Orginally posted by Chobram

                        irw krt nende valmimine hilineb..ma tellisin enda oma juba aastal6puturniiri ajal 2ra
                        Aastalõputurmiiril oli Jalgpalliõpik. Krt, mais pidi valmis saama, mul pole siiamaani olemas. Ja Koge telefon on ka automaatvastaja peal. Siit küsimus - kas keegi teab asjast midagi?
                        Mind huvitaks ka jalgpalliõpik ilgelt. Ise soovitan kõigile "Jalgpalli füsioloogiat", autoriks flora ja koondise arst Gunnar Männik. Väga huvitav raamat, kui jalkat mängid, loe läbi.
                        Jalgpalliõpiku kohta niipalju, et helistasin Kogesse ja sealt vabandati ja öeldi, et seose Inglise kirjastuse pasaga peavad nad raamatu ise kujundama ja ilmub see kusagil novembris. Männiku raamatut pole aga ise kuskil müügil näinud ega tutvuda saanud sellega
                        Jube Tige Kala

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by Miq

                          Jalgpalliõpiku kohta niipalju, et helistasin Kogesse ja sealt vabandati ja öeldi, et seose Inglise kirjastuse pasaga peavad nad raamatu ise kujundama ja ilmub see kusagil novembris. Männiku raamatut pole aga ise kuskil müügil näinud ega tutvuda saanud sellega
                          Paar nädalat tagasi oli küll Männiku raamat selles va "Rahva Raamatus" müügil. Kas tõesti nii kuum kraam, et enam pole.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by dieter

                            kuule mihkel ole hea ja pajata veidi lähemalt, mida fever pitch sisaldab. ma olen hetkel netist tellimas üht tema teist raamatut, aga räägi, võib-olla huvitab seegi
                            Nick Hornby on eluaegne Londoni Arsenali fänn. No ja ta siis jutustabki oma elust läbi Arsenali. Muidugi võtab ta sõna kõikidel tähtsamate sündmuste kohta, mis raamatus kirjeldatud ajajärku mahuvad.Hillsbrough, fännlus,jalgpallivägivald, televisiooni mõju jalgpallile jne.Ja seda kõike läbi oma elu. Lapsepõlv Londonis, kolledziaastad Oxfordis, elu õpetajana kuni selleni, et ta saavutab tunnustuse kirjanikuna. Muuseas raamatu põhjal on tehtud ka film, mida näitab soome yle tv reedel, 26. oktoobril.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X