320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Põhja Iirimaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Jehhhuuuuuuu! Sloveenia kaotus viimastel minutitel oli veel kirsiks tordil. Mul on endal juhe koos - mis variandid nüüd veel olemas on siin alagrupis?
    UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.


    Kui Serbia voidab Sloveenia voi Itaalia vastu siis on Eestil voimatu teisena lopetada

    Kommentaar


      2. koht on raske tulema.. viimased mängud tulevad tähtsad.. Kui Itaalia võtab oma ka Serbialt ja eesti võtab oma Põhja_iirimaalt, siis sõltub kõik sellest, kas 11. oktoobril võidab Serbia Sloveeniat või mitte.... Viik või kaotus tooks sellisel juhul meile Play-off ringi koha

      Kommentaar


        Kuna Itaalia võitis Sloveene siis mnjh,eluvõimalus aga seda näeb juba 7.oktoobril.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Lisaks veel tahaks teada, et mis väravapõuast meil juttu oli..Tabelijärgi on meie poistel löödud 13 väravat ja meile ka .. meie grupis juhib selle statistikaga Itaalia oma 16 väravaga! ja meie järgi Serbia 12 väravaga.

          Kommentaar


            Kas Klavan võttis ka tänasest mängust osa?Aga muidu super mäng!Mängu parimaks valiks suure valiku tõttu staadionil olnud EESTI KOONDISE FÄNNID!teleri vahendusel oli teie esitus maailma tasemel!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Söön oma sõnu Vungi ja Kingi suhtes.
              Hea töö poisid!!!
              Võimas atmosfäär staadionil!!!
              Jooma!!!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Jah, staadionil oli täna hea atmosfäär ja noh ... olgem ausad, oli ka põhjust ja mängu

                Kui nüüd Serblased kahest järgmisest (võõrsil Slo, kodus Ita) vastu 1 punkti saavad ja meie P-Iirimad võidaks oleks meie edasi.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Tublid poisid, et suudeti pooletoobist iiri võistkonda võita kuid võõrsil täiskoosseisu vastu on kindlasti poole raskem ja vedas, et seisul 2 - 1 ei vilistatud pennalt ära, sellest oleks võinud siis hoopis teine mäng tulla. Igatahes ma ei saa aru neist, kes rõõmustavad makaronide võidu üle sloveenide vastu. Nüüd nad saavad Serbiasse saata b koosseisu, et uusi nägusid harjutada ja teatavasti Belgradis pole just kerge siis võitu saavutada aga loodame, et ma eksin.

                  Nii või teisiti 3. koht poleks ka paha ja tuleb minna Belfasti võidu järele. Meie võidust muidugi ei pruugi piisata, oleme saatuse tänu fääridele teiste hooleks jätnud. Miskipärast ei usu, et makaronid päris lõdvalt võtavad asja. Neil seal ju 15 leheküljelised jalgpallilehed ootavad, et saaks mustata peale kaotust

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Mängu parimaks valiks suure valiku tõttu staadionil olnud EESTI KOONDISE FÄNNID!teleri vahendusel oli teie esitus maailma tasemel!

                    Esimest korda 10 aasta jooksul nägin/kuulsin, et kui fännisektoris tekkis hetkeline vaikus, siis oli küljesektor see, kes Eesti! Eesti! skandeerima hakkas.

                    Kommentaar


                      Selline adrekas on ikka veel sees, magada praktiliselt ei saa. 1500 iiri fänni ei olnud peaaegu, et üldse kuulda. Super, tänud kõigile, kes koondist toetama tulid ning ka tänud koondisele, kes tegi väga hea mängu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                        Tublid poisid, et suudeti pooletoobist iiri võistkonda võita kuid võõrsil täiskoosseisu vastu on kindlasti poole raskem ja vedas, et seisul 2 - 1 ei vilistatud pennalt ära, sellest oleks võinud siis hoopis teine mäng tulla. Igatahes ma ei saa aru neist, kes rõõmustavad makaronide võidu üle sloveenide vastu. Nüüd nad saavad Serbiasse saata b koosseisu, et uusi nägusid harjutada ja teatavasti Belgradis pole just kerge siis võitu saavutada aga oodame, et ma eksin.
                        Aga just B-koosseisu omad tahavad ennas tõestada ja aitavad meid edasi saada aga tegelt esialgu sõltub kõik meist endist.võib ju vabalt korduda lambaseemendajatega juhtunu
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Jah, staadionil oli täna hea atmosfäär ja noh ... olgem ausad, oli ka põhjust ja mängu

                          Kui nüüd Serblased kahest järgmisest (võõrsil Slo, kodus Ita) vastu 1 punkti saavad ja meie P-Iirimad võidaks oleks meie edasi.
                          Kas sa arvad, et me siis ei saa edasi, kui nad kaks viiki teevad?

                          Aga jah, täanne mäng kinnitas meile kolmanda koha ja see on kõva sõna nii või teisiti. Ainult itaalaste ülikehv mäng võiks meilt selle röövida.

                          Kommentaar


                            See Zenjov kes täna mängis ei ole küll see Zenjov kes Sloveenia vastu mängis. Tore on vaadata kuidas mehel on JANU! Janu värava järgi! Kiirus oli ka ikka hoopis teine kui eelmine mäng. Ahjupera võib küll palle omaks võtta ja neid edasi anda, aga Zenjov on RÜNDAJA! Ma olen viimaste päevade jooksul küll igasuguseid skoore kuulnud pakutavat, aga seda mis täna sündis ei suutnud ilmselt ka paadunud optimistid unes näha. Põhja-Iiri koondise kriitikutel oli õigus - nad ei oska tõesti viimasel ajal väravaid lüüa, me pidime täna kõik ise ära lööma. Ühe ka nende eest! Teise koha jaoks peab natukene liiga palju asju meile sobivas suunas minema ja seega eksisteerib see vist küll vaid meie heades unenägudes. Kes oleks osanud arvata, et Fääride kaotus NII suure kaaluga on. Kuid jah, pall on ümmargune ja eks Serbia, Sloveenia ja Põhja-Iirimaa ei oodanud ka meie käest lutti saamist.. Väga hea meel on selle üle, et taas koondisesse uskuma hakanud täismaja ei pidanud pettuma täna. Jalgpalli populaarsus Eestis on sellel aastal kahtlematta kasvanud. Seda saab mõõta ilmselt nii rahast mida Jalgpalliliit nüüd ala arendamiseks piletite arvelt saab kui ka selles, et aina rohkem pannakse noori junsusid jalka trenni. Loodetavasti kasvavad neist kunagi uued Zenjovid, Vassiljevid ja Piirojad.

                            Loodame, et meil jagub õnne kuni lõpuni ja kindlustame vähemalt kolmanda koha. FIFA edetabelis võiksime nüüd väikese tõusu teha küll..

                            Kommentaar


                              Enne mängu väljas P-Iiri fännid tulid miskine kuldne karikas käes - küsisime "what's this". Nad seletasid, et võitsid fännide vahelise turniiri finaalis skooriga 4:3. Ma ütlesin - "Ok, fine. But we will score 4 against you in a real game" Prohvet!
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Ma pole A le Coq Arenal veel midagi nii võimast kogenud. Kõik oli vägev alates mängijates, kotikutest väravatest, lõpetades lõpuminutetel üksmeelselt püstiseisnud ja skandeerinud publikuga. Ilus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X