320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Põhja Iirimaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu poolest oleks võinud Priya Rai häälitsused ja sõnavara taustaks panna - siis oleksid sa tehtud, mees.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Meireles Vaata postitust
      Ei, kõik on täiesti arusaadav,

      ma lihtsalt sellise naiivse ja idealistliku mõtlemisega, et kui miski üritab maksimaalselt laiale sihtgrupile meele järele olla, ei saagi sealt kunagi midagi head tulla.

      e: Ja saan aru ka sellest, et see polegi eesmärk. Carry on.


      võib olla olen liialt telemees, ent minu jaoks tähtis lugu. antud juhul antud lugu aitas suurt lugu jutustada, andis edasi sõnumi. poleks ta seda teinud, poleks kasutanud. kõik taandub sellele, kas lugu on või mitte. vaataja jaoks on reeglina oluline lugu ise. 1-2-3-4 minutise asja puhul võid tulistada emotsionaalseid plaane ainult mussi peale. siis on boonuseks kui muusika räägib ka lugu.

      lõppeks, eluterve kriitika on alati teretulnud. muidu ma ei postitaks siia, kui tagasiside ei huvitaks ja arusaam, kas asi toimis või mitte

      ent see laulude soovitamise asi kehtib kõigile huvitavaid eestikeelseid laule ikka ootan kõike ei jõua ise läbi töötada.

      Kommentaar


        Minu arust läks see lugu täppi, töötas hoopis muud rada pidi, kui tüüpilised rocki lood. Ja just, aitas väga hästi lugu jutustada. Kiitus!
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Minu arvates sobib küll suht hästi. Lugu annab kuidagi sügavust juurde videole ja sõnum sobib ju koondisega ilusti kokku, sest eks me kõik tunneme koondise vastu seda, millest laulus juttu on. AC/DC oleks puhas pask sinna taha nt.....
          Täpselt minu mõte.

          Kommentaar


            Algselt postitas Aílton Vaata postitust
            Minu arust läks see lugu täppi, töötas hoopis muud rada pidi, kui tüüpilised rocki lood. Ja just, aitas väga hästi lugu jutustada. Kiitus!
            duubeldan!

            Kommentaar


              Peab tõdema, et pole viga.Vähemalt on kedagi,kes midagigi teeb.Ses suhtes edu !
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Mulle see laul ka eriti ei meeldi, AGA!!!!!!, Steiv on selle looga täppi pannud!! Ma olen seda videot juba 3x vaadanud ja vaatan veel! See lugu toimib väga hästi kogu tervikuga! Tänud ja jätka samas vaimus!

                Kommentaar


                  Ma ei tea. Laulu valikul polnud vigagi. Aga sellisel juhul ei sobi vahepeal tulevad kommentaatorite rõõmustamised... Kuidagi ebakõla tekib. Aga ikkagi hea töö. Ja naiteks on ka minul praegu koondisele mõeldes just mingi eriline tunne. Selline vaikne ja rahulik. Tunnen uhkust, samas ei taha röökida ega teiste ees tembeldada, et vaadake millised me oleme FUCK YEA! Just selline mõnus rahulolu, mida antud klipp ka välja toob. Nii et minu meelest on muusika valik täppi, ainult et kommentaatorite rõõmustamised on mööda. (või oleks pidanud tegema nagu Janinho tegi Vassiljevi videos, et muusika on pidevalt taustal ja kommentaatorid juba peal.

                  Kommentaar


                    Kes selle laulu esitaja üldse on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Kes selle laulu esitaja üldse on?
                      Selline naine.

                      Kommentaar


                        Ehk, et siis üks parimaid Eesti jalgpallimeeskonna tulemusi, mis säilitab võimalusi edasipääsuks EM-ile. Ja sellele pühendatud teemast ca. 15 % käsitleb mingit netivideo soundträkki. Okidoki.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aadu&co
                          Video nagu üks võidu mängu video ikka, aga loo valik oli ikka ülim saast. Kindlasti see lugu meeldib kellegile( vb sobiks mõne muu spordialale..) aga sellise mängu taustaks...
                          Kole.
                          Jätkame seda teemat
                          Spordiala või? Sääritsa iluuisutamine?
                          Mul täiesti suva mis muusika aga tõesti lõpuni ei suutnud kuulata, hääl läks maha

                          Ahjaa, seda tahtsin ka kirjutada et ei ole mõtet vinguda. Hea töö !
                          Mul kõlarid niikuinii ei tööta

                          Kommentaar


                            Aadule oleks kindlast E-Type meeldinud.


                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              hetkel peaks see video olema muide enim vaadatud asi ERR Spordiportaalist.
                              Kas sa laulude esitajatele ikka raha maksad?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Ehk, et siis üks parimaid Eesti jalgpallimeeskonna tulemusi, mis säilitab võimalusi edasipääsuks EM-ile. Ja sellele pühendatud teemast ca. 15 % käsitleb mingit netivideo soundträkki. Okidoki.
                                mängujärgselt kribas üks foorumlane FB'sse, et lipud olid pesemata.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X