320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Yahoo NFL fantasy liiga algasjatele ja natuke edasijõudnutele...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Keskerakond on muidugi oluline - mina olen kaks aastat nö rahaliigat mänginud CBSis ja pean seda väga heaks kohaks. Ehk ma Yahoos kümne künnega küll kinni pole. Võib minu poolest ka ESPNis proovida - kokkuleppe asi.

    Kommentaar


      #17
      kõik padavai osalema, ongi viimane aeg selle mänguga end kurssi viia, enne kui friikide friigim friik hunt end draftis liigasse maha prantsatab. ise alustasin aasta tagasi täiesti 0'st ja fantasy abil oli mängu tundmaõppimine tunduvalt põnevam ja lihtsam. osalen, kuid vana-kooli mehena pooldaksin yahood, see süsteem nagu käe sees

      Kommentaar


        #18
        Mina oleks käpp. Senimaani osa võtnud Yahoo keskkonnas, aga kui Šmutov suudab selgeks teha, miks ESPN parem on, siis poleks ka sellega probleemi.

        Osalejate rohkus pole eriline argument, sest ega me muu maailma vastu mängi, vaid võtame mõõtu teineteisega.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          Olen aastaid oodanud millal saaks eestlastega Fantasy NFL-i vägikaigast vedada. Aga olen kahe käega Yahoo poolt ja kahtlen kas ESPN-is osa võtaks.

          Kommentaar


            #20
            OK - liiga tehtud.
            League ID: 146475
            League URL: http://football.fantasysports.yahoo.com/f1/146475
            Password: soccernet


            Oodatud siis tõsised mängumehed, kes on kogu hooaja nõus NFLi jälgima ja ei jäta oma satsi hooletusse.
            Kui keegi soovib teha teistes keskondades liiga, siis olen valmis osalema. Minu jaoks on CBS Sport tegelikult ikkagi selge lemmik, aga Yahoo siiski rahva soovil hetkel.

            Kommentaar


              #21
              Siin võis juhtuda, et viimastel päevadle regada püüdnutele öeldi, et liiga on täis , mis aga paika ei pea. Eesmärk oleks saada vähemalt 12 meeskonda, aga teoorias on 20 ka täiesti reaalne ära teha.

              Kommentaar


                #22
                hooaeg hakkabki paari nädala pärast, viimane võimalus liituda, mõni koht veel saadaval

                Kommentaar


                  #23
                  Korraks mõtlesin isegi ühineda. Õnneks draft pühapäeval, mis üldse ei sobi.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #24
                    10 satsi on olemas. Sellega annab ju kokku keerata küll ühe normaalse hooaja. Aga nagu ma olen öelnud, siis võib vabalt olla kuni 16ni see arv - seega, kes soovib ameerika jalgpalliks end harida, see proovigu. Raudselt on parim viis mingi mängu spetsiks saada fantasy hooajas osalemine, kuna see annab motivatsiooni vaadata mänge ja box score jne... JA seda võin lubada, et see on põnev liiga jälgimsieks.

                    Kommentaar


                      #25
                      No hea küll siis.

                      Kommentaar


                        #26
                        nice, ma juba mõtlesin, et sa ei tahagi jaani kottida

                        Kommentaar


                          #27
                          Prooviksime drafti algusaja paika sepistada - postitasin liigas sellelaadse küsimuse.

                          Kommentaar


                            #28
                            Nii, kas soovib keegi NFLi fantasyt mängida? Meil oli mullu 12 võistkonna liiga - tea, kas keegi loobub või tahab liituda. 14-16 on ka mõeldavad veel.

                            Kommentaar


                              #29
                              Ikka Yahoo? ESPNi ei kavatse kolida?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                Nii kaua, kui ta on selline lihtne liiga ilma buyinni ja tõsiste ambitsioonideta ei näe mingit vahet, kus teda hoida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X