320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Varahommikune fännibuss liinil Belfast - Dublin Airport 08.10.2011 ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Varahommikune fännibuss liinil Belfast - Dublin Airport 08.10.2011 ?

    Teemat ajendas tegema asjaolu, et päris mitmed meie hulgast on ostnud piletid laupäevasele lennule, mis väljub Dublinist kell 09:20
    Ideaalis võiks ju kella 4-5 paiku hommikul startida Belfastist buss, mis fännid ilusti lennujaama viib.

    Siin teemas võiksid siis märku anda kõik, kes sellisest asjast huvitatud oleksid. Vaatame, ehk saame kriitilise massi kokku

    Alustan ise: users - 5 inimest


    PS. Ei plaani bussi orgunni enda peale võtta, kuid usun, et teema algatus on siiski omal kohal.

    #2
    Algselt postitas users Vaata postitust
    Teemat ajendas tegema asjaolu, et päris mitmed meie hulgast on ostnud piletid laupäevasele lennule, mis väljub Dublinist kell 09:20
    Ideaalis võiks ju kella 4-5 paiku hommikul startida Belfastist buss, mis fännid ilusti lennujaama viib.

    Siin teemas võiksid siis märku anda kõik, kes sellisest asjast huvitatud oleksid. Vaatame, ehk saame kriitilise massi kokku

    Alustan ise: users - 5 inimest


    PS. Ei plaani bussi orgunni enda peale võtta, kuid usun, et teema algatus on siiski omal kohal.
    Mõtlesin ise ka seda, orgunnima ei hakka kuna pühapäeval tagasi. Olen ostnud ise juba 10-le inimesele Dublin-Tallinn ja tean veel vähemalt 6 inimest kes Dublinist tagasi laupäeval. Niiet asjal on jumet.

    Võin muidugi uurida kohalike eestlaste käest, peale Shamrock-Flora mängu tekkis päris palju kontakte

    Kommentaar


      #3
      Aga milleks teha eraldi nn.fännibussi,kui sellisest kohast nagu Belfast (Glengall Street) väljub iga tunni tagant alateskell 0100 0200 0300 0400 0500 liinikas BELFAST − NEWRY − DUBLIN AIRPORT − DUBLIN Dublini lennukasse...kes teeb peale mängu ühe-kaks kalja kobib kella 1 bussi peale,kes 3-4 nt. kella 2-se peale jne...

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas marconius Vaata postitust
        Aga milleks teha eraldi nn.fännibussi,kui sellisest kohast nagu Belfast (Glengall Street) väljub iga tunni tagant alateskell 0100 0200 0300 0400 0500 liinikas BELFAST − NEWRY − DUBLIN AIRPORT − DUBLIN Dublini lennukasse...kes teeb peale mängu ühe-kaks kalja kobib kella 1 bussi peale,kes 3-4 nt. kella 2-se peale jne...
        Ehk viitsid linki visata? Ma arvasin siiani, et viimane liinikas läheb kell 01

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas users Vaata postitust
          Ehk viitsid linki visata? Ma arvasin siiani, et viimane liinikas läheb kell 01
          Aga palun...http://www.buseireann.ie/

          Kommentaar


            #6
            Tänud teatamast! Sellisel juhul on tõesti see eraldi bussi orgunnimine pisut üleliigne.

            Kommentaar


              #7
              ..et siis lähme kõik selle liinibusiiga?

              P.S. Meie pundil oli juba kuri plaan rentida Dublinist see neetud valepoolseroooliga autumobiil
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #8
                Mõistlikum oleks olnud lihtsalt päev kauemaks jääda
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                  Mõistlikum oleks olnud lihtsalt päev kauemaks jääda
                  Tule taevas appi,kas tõesti,ise tulid selle peale?

                  Kommentaar


                    #10
                    Nüüd panid küll mulle kümnesse, hea töö marconius (Y)
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      #11
                      Nii nagu ma ka moluraamatus kirjutasin, tulen mina samuti laupäeva hommikul Dublinist lennukiga tagasi. Aga jah kuna need liinibussid Belfastist öösel iga tunni aja tagant Dublini poole sõidavad, siis ei ole vast tõesti mõtet eraldi bussi bronnida. Lihtsalt kohapeal olles võiks kokku leppida, mis kellase bussiga Dublini poole sõitma hakkame ja selle siis lihtsalt sinisärkide poolt ära kaaperdada.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas marconius Vaata postitust
                        kes teeb peale mängu ühe-kaks kalja kobib kella 1 bussi peale,kes 3-4 nt. kella 2-se peale jne...
                        Kui ma nüüd eelmisest korrast õigesti mäletan, pandi seal kõik pubid kella ühest öösel kinni.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #13
                          ..ma arvan et kui me võidame siis tuleb - kel elu armas - metsistunud iirlaste rünnakute eest põgeneda ja esimese bussiga jeehhat tõmmata!
                          Aga selline loll küsimus - kui suure mahutavusega see liinibuss on elik kas pole võimalust et selle suure sinisärklaste kambast keegi lihtsalt peale ei mahu? Tõenäoliselt tahavad ju ikka kõik koos ja ühiselt Belfastist väärikalt lahkuda...
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #14
                            Ei leidnud kuidagi selle bussi pileti hinda. Kas keegi oskab seda öelda? Ja kas pileti saab osta bussist otse võib peab selle eelnevalt hankima?

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas jansa Vaata postitust
                              ..ma arvan et kui me võidame siis tuleb - kel elu armas - metsistunud iirlaste rünnakute eest põgeneda ja esimese bussiga jeehhat tõmmata!
                              Aga selline loll küsimus - kui suure mahutavusega see liinibuss on elik kas pole võimalust et selle suure sinisärklaste kambast keegi lihtsalt peale ei mahu? Tõenäoliselt tahavad ju ikka kõik koos ja ühiselt Belfastist väärikalt lahkuda...
                              Vabandan offtopicu pärast, aga meenus tsitaat Braveheart'i nimelisest linateosest:"In order to converse to an equal, an irishman must talk to God." Nii-et ma usun, et kui sealt sama tulemusega koju tulete, siis patsutatakse teile veel selja peale ja pannakse pott või paar tõhusamat õllevirret ka kaasa, siis olete neile jumaluste eest. Iirlased on kuradima mõnus rahvas - ja mul üks sitt puha, elavad nad põhjas või allpool.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X